Prachtige porseleinen dekschaal

Afgelopen op 10-07-2018 om 19:30

Winnend bod: € 56,15

Elegante schaal met deksel voor al je snuisterijen. Handgeschilderd met zeer fijn en kleurrijk bloemendecor. Onderaan gestempeld; tevens heeft zowel de schaal als het deksel een nummer 387 (?). De pot zit in een bronskleurig onderstel met “leeuwenpootjes”. Het deksel heeft ook een bronskleurig handvat. Zie foto’s voor meer details.

Afmeting: +/- 21 x 16,50 x 11,50 cm

Materiaal: porselein, brons (?)

In zeer goede staat.

Opmerking: wegens organisatorische redenen doen wij geen verzendingen (ook niet voor boeken). Al onze veilingen zijn af te halen in onze winkel te Ronse. Dank voor uw begrip.

€ 56,15 door bridged op 10-07-2018 om 19:11:07
€ 53,46 door roelean op 10-07-2018 om 11:37:02
€ 50,90 door bridged op 09-07-2018 om 11:32:38
€ 50,90 door roelean op 09-07-2018 om 11:32:38
€ 44,42 door bridged op 26-06-2018 om 21:20:49