Schilderij op eiken paneel uit 1838 oosterse vrouw met langstaartparkiet

Afgelopen op 06-07-2018 om 19:10

Winnend bod: € 262,50

Op eiken paneel met olieverf geschilderd portret van vrouw met vogel, gedateerd 1838 en gehandtekend C De Surgeloose.

De vrouw vertoont oosterse gelaatstrekken.
De vogel is een psittacula longicauda (langstaartparkiet).

Het paneel meet 30x41, is ovaal van vorm en een beetje bol.
De kader meet 54x44, is ook ovaal van vorm maar recht, en licht beschadigd.

foto's maken deel uit van de omschrijving.
Dit schilderij is te bezichtigen in de Kunstetalage van De Kringwinkel Heverlee.
De verkoop van de andere kunstwerken die hier niet aangeboden worden gaat door op 7 juli 2018, u kan dan eveneens uw gewonnen object afhalen.

€ 262,50 door paris op 06-07-2018 om 19:09:32
€ 235,69 door Antica op 06-07-2018 om 15:50:27
€ 220,61 door N.S. op 06-07-2018 om 15:04:16
€ 210,10 door Antica op 06-07-2018 om 12:30:20
€ 200,00 door N C op 06-07-2018 om 12:30:02