Groene handtas gemerkt Delvaux

Afgelopen op 17-06-2018 om 22:46

Winnend bod: € 242,55

Lichte gebruikssporen aan de buitenkant.

Inktvlek aan de binnenzijde.

Gebruikte staat.

€ 242,55 door Elainke82 op 08-06-2018 om 22:23:17
€ 210,42 door Nini3108 op 06-06-2018 om 22:05:09
€ 200,40 door Jean-Marc op 06-06-2018 om 22:05:08
€ 184,18 door Nini3108 op 06-06-2018 om 19:14:22
€ 175,40 door Jean-Marc op 05-06-2018 om 21:04:58