View Master 3D Dimension Viewer in originele doos.

Afgelopen op 14-05-2018 om 21:10

Winnend bod: € 16,55

Afhaalpunt Kringwinkel Zele.

De view master zit in de originele doos, met gebruiksaanwijziging in drie talen: Engels, Duits en Frans.

Het doosje is beschadigd, de view master niet. Er zijn drie schijfjes aanwezig.

Op de foto's kan u zien wat op de schijfjes staat, waarschijnlijk zijn de prentjes van een renovatiebedrijf dat reclame maakt.

Vertoont gebruikssporen.

Dit artikel bevindt zich in de afgesloten etalage van de kringwinkel te Zele. Bezichtigen buiten de etalage is enkel mogelijk na telefonische afspraak op het nummer 052/44 53 93.

€ 16,55 door Praktom op 14-05-2018 om 20:00:06
€ 15,75 door bridged op 13-05-2018 om 16:07:55
€ 12,58 door Praktom op 12-05-2018 om 21:03:04
€ 11,98 door bridged op 12-05-2018 om 21:03:04
€ 11,40 door Praktom op 09-05-2018 om 02:59:22