kinderfiets/paard , jaren '50

Afgelopen op 22-04-2018 om 20:50

Winnend bod: € 63,00

Vintage hobbelpaard op wielen. Wanneer je vooruit rijdt, hobbelt het paard echt.

Oorsprong onbekend

Vertoont gebruikssporen maar heeft een leuke vintage staat. Heeft een leuke decoratieve uitstraling

€ 63,00 door Apennootje op 22-04-2018 om 09:48:22
€ 57,75 door irislangen op 22-04-2018 om 09:45:31
€ 55,00 door Apennootje op 22-04-2018 om 09:45:31
€ 47,25 door irislangen op 22-04-2018 om 09:45:13
€ 45,00 door Apennootje op 22-04-2018 om 09:45:12