Lopende veilingen

20 - 29 van 81 veilingen

Sorteren op

Prachtige glazen blauwe kruik met zilveren bubbels

Prachtige glazen blauwe kruik met zilveren bubbels aan beide kanten made in germany (1970) made by Heinrich Loffelhardt voor Schott Zw...
Huidig bod: € 50,27
Bied nu! Doe een bod

Rosenthal Versace Porseleinen Juwelenkistje

hoge kwaliteit Rosenthal Studio Line Barocco met Medusahoofd op deksel
Huidig bod: € 35,51
Bied nu! Doe een bod

Collectie van 7 Amerikaanse medaille's

7 'Tribute Coins' of gedenkmedaille's verguld of verzilverd 2 x in memory of september 11, 2001 1 x Marine Corps / Release D...
Huidig bod: € 23,74
Bied nu! Doe een bod

2 nautische telescopen KELVIN & HUGHES, LONDON 1917 –replica

2 nautische telescopen KELVIN & HUGHES, LONDON 1917 – replica Nautische telescoop in messing bewaard in een prachtige lederen k...
Huidig bod: € 55,99
Bied nu! Doe een bod

Twee lampjes in facetgeslepen kristallen voeten, zilver/goudkleurig verguld

Prachtig uitgewerkt facetgeslepen kristallen voeten van deze twee tafellampen. De kleinste is goudkleurig verhuld en de andere zilverkleu...
Huidig bod: € 8,00
Bied nu! Doe een bod

Kunstboek: L’art contemporain, auteur Klaus Honnef

  Kunstboek: L’art contemporain, auteur Klaus Honnef   Het boek omvat een overzicht van de hedendaagse kunst met 20...
Huidig bod: € 4,88
Bied nu! Doe een bod

Kleine, decoratieve poppenwagen

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kleine poppenwagen voor decoratief gebruik. De bovenzijde en de pop zijn geverfd om een metalen uiterlij...
Huidig bod: € 2,22
Bied nu! Doe een bod

Witte retro luster

Witte retro luster. De kap is in wit gelakt metaal. Merk Philips, made in Holland.
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Kunstboek ‘Ogen die kijken deel 2: kunstschilder Leon Engelen’

      Tweede boek van een tweedelige reeks over het uitgebreide oeuvre van Leon Engelen.   Leon Engelen w...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Sierbordje “Capo Di Monte“

Sierbordje uit de Capo Di Monte collectie. Engeltjes in reliëf op een grijswitte ondergrond met een goudkleurig middenvak. Gemerkt acht...
Huidig bod: € 6,30
Bied nu! Doe een bod
20 - 29 van 81 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account