Lopende veilingen

1 - 10 van 75 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Vintage kader Belga sigaretten

  Vintage kader Belga sigaretten   Prachtige kader van het voormalige sigarettenmerk “Belga”. Dit Belgische s...
Huidig bod: € 395,00
Bied nu! Doe een bod

Pomme-Pidou serie - Vicky – de hen

      Als een echte moederkloek waakt Vicky over je spaarcentjes! Deze prachtige hen is een ideale manier om wat len...
Huidig bod: € 27,13
Bied nu! Doe een bod

Vintage Zonnespiegel – eikenboom blaadjes patroon (2)

      Deze prachtige zonnespiegel heeft een totale diameter van 50 cm, de spiegel zelf bestaat uit bol glas en heeft...
Huidig bod: € 51,21
Bied nu! Doe een bod

Antiek 2 kookpoten Vallauris Harbor

 Vallauris kookpotten met verzilverde versiering en handgrepen Beiden zijn in gebruikte staat Bij de grootste ontbreekt het dekse...
Huidig bod: € 31,50
Bied nu! Doe een bod

Assignaat ' Assignat de cinq Livres.' SĂ©rie 9158

Compleet vel. Assignat gedrukt per vel van 10 exemplaren met 10 verschillende handtekeningen, elke handtekening kan worden gevonden met and...
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Set van 2 porseleinen boeken steunen in de vorm van jonge dames (Wallendorfer Porzellan ).

Afhaalpunt: Tienen. Set van 2 witte porseleinen boeken steunen in de vorm van jonge dames. Aan de onderzijde gemerkt met een kroontje ...
Huidig bod: € 47,25
Bied nu! Doe een bod

Tekening getekend J.Van Ael (2)

Mooie gewassen tekening waarschijnlijk van Jules Van Ael. Alsook is het werk mooi ingekaderd en afgetaped. boerentafereel tekening: 70x53 ...
Huidig bod: € 6,96
Bied nu! Doe een bod

Stolpklok Kienzle

Nette stolpklok Kienzle. De glazen stolp is afneembaar. Mogelijk niet compleet. Dit is een stuk voor verzamelaars of knutselaars. N...
Huidig bod: € 2,34
Bied nu! Doe een bod

Koperen Boeddhistische beeldje

Koperen Boeddhiistische beeldje van de Godin Guanyin (Godin van genade en medeleven)
Huidig bod: € 11,97
Bied nu! Doe een bod

Metalen speelgoed jeep en tank DINKY TOYS

ARMY GARGO TRUCK / AUSTIN CHAMP DINKY TOYS MADE IN ENGLAND MECCANO LTD
Huidig bod: € 25,85
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 75 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account