20 - 29 van 42 veilingen

Trendy verzilverde ronde schaal op 3 voetjes.

Afhaalpunt: Tienen. Moderne trendy verzilverde ronde schaal op 3 ronde voetjes
Huidig bod: € 2,11

Mooie blauwe 6 delige kristallen wijnglazen set.

Mooie 6 delige set van kristallen wijnglazen prachtig blauw in perfecte staat met gekartelde voetgreep niet gesigneerd
Huidig bod: € 15,42

Schotel Emaux de Longwy F.1618, décor de M.P. Chevallier (France)

Prachtige serveerschotel, Emaux de Longwy, F.1618, décor de M.P. Chevallier (France)
Huidig bod: € 35,33

21-delig servies beige met gekleurde bloemen en bladeren

Huidig bod: € 3,10

Ontbijtservies (2 pers.) Acapulco

Huidig bod: € 15,00

Alessi Brooddoos

Huidig bod: € 1,70

5 x ingrediëntenbakjes in groen keramiek, Belgische makelij (MW) voor voorraadkast

Huidig bod: € 1,89

Vintage keramische Bell Boy karaf

Huidig bod: € 1,60

Bar set - Deagostini

Huidig bod: € 1,70

Tinnen schaaltje op pootjes.

Afhaalpunt: Tienen. Rond tinnen schaaltje met sierrand. Steunt op 3 pootjes. Aan de achterzijde voorzien van een tin stempel.
Huidig bod: € 5,00
20 - 29 van 42 veilingen