Lopende veilingen

1 - 10 van 70 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Mooie vintage kristallen Val Saint Lambert schaal

Mooie kristallen Val Saint Lambert schaal Materiaal: Kristal Kleur: groen Merk: Val Saint Lambert Gesigneerd op de bodem: Val St...
Huidig bod: € 47,26
Bied nu! Doe een bod

Set onderzetters Marilyn Monroe

Afhaalpunt Tienen set van 6 verschillende onderzetters Ø: 10 cm
Huidig bod: € 24,91
Bied nu! Doe een bod

vintage Bohemia servies (132 delig )

Eetservies uit Karlsbad Tsjechië. Verfijnd Boheems porselein. het eetservies bestaat uit: 22 koffietassen 24 onderzetbordjes 2 me...
Huidig bod: € 70,00
Bied nu! Doe een bod

Lot bruine glazen apotheekflessen

Set van 9 prachtige, vintage apotheekflessen - De grootste fles heeft een iets andere stop van model dan de rest, ook een draaistop....
Huidig bod: € 11,50
Bied nu! Doe een bod

Verzilverd theeservies E.P.N.S

Verzilverd theeservies Sheffield England E.P.N.S. Eerste helft 20e eeuw. Inclusief: Theepot: H 21 cm, B 23 cm. Suikerpot: H 8 cm, D...
Huidig bod: € 22,05
Bied nu! Doe een bod

Gietijzeren kookpot

Blauwe gietijzeren kookpot. Onderaan stempel zichtbaar “Made in China” en het nummer “21587”. Ouderdomssporen zicht...
Huidig bod: € 20,00
Bied nu! Doe een bod

6 Stuks retro Martini-glazen

Timeless vintage Martini glasses - Shaking 6 stuks, uiteraard perfect geschikt voor Martini maar natuurlijk ook voor andere cocktails ...
Huidig bod: € 22,95
Bied nu! Doe een bod

Vintage metalen taartschotel

Afhaalpunt Tienen Vintage Ø: 30 cm
Huidig bod: € 5,53
Bied nu! Doe een bod

Lot van 10 kleine doosjes - varia

- Donkerblauw ovaal met bloemen bovenop, vasthangend deksel   LxB : 11 x 8 cm - Hartvormige met bloemen bovenop, los deksel &n...
Huidig bod: € 37,30
Bied nu! Doe een bod

Prachtige vaas geslepen glas of kristal, oker

Mooi stuk, vermoedelijk kristal. Breed uitlopend naar boven. Okerkleurig. De delen in mat glas zijn afbeeldingen van dieren en gebo...
Huidig bod: € 6,65
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 70 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account