Lopende veilingen

1 - 10 van 76 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Houten kistje met slotje

Afhaalpunt Tienen  Houten kistje met slotje, afgewerkt met lederen riempjes, revetjes en handvatjes 
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

Mechanische vintage balance weegschaal met 2 schalen uit 1965 (H.L. Becker).

Afhaalpunt: Tienen. Mechanische groene gietijzeren weegschaal met metalen weeg schalen.  Voorzien van een draaiknop en schuifstaa...
Huidig bod: € 11,50
Bied nu! Doe een bod

zilveren melk- en suikerstel

mooi vormgegeven melk- en suikerpotje met stempels
Huidig bod: € 24,33
Bied nu! Doe een bod

Retro Kwikglas glazen kom

Mooie glazen schotel, verwerkt met kwik handgeschilderd niet gesigneerd in mooie staat    
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

Mooie koperen schaal, heeft 12 openingen met deksel, rond

Mooie, ronde koperen schotel met 12 uithollingen, 2 handvaten en een deksel Zwaar item, oorspronkelijk gebruik is niet geweten (vermoedel...
Huidig bod: € 40,14
Bied nu! Doe een bod

Allessi, kattenvoederbakje

Mooi, leuk kattenvoederbakje van Alessi 'Tigrito', komt met de originele inox schaaltjes       &n...
Huidig bod: € 32,55
Bied nu! Doe een bod

Paters, peper- en zoutvat, zandloper, suikerpot en melkkannetje

Paters in bruin habijt, allemaal made in West Germany, onderaan genummerd  : Peper en zoutvat : nrs. 153/1 - P153/0 Zandlope...
Huidig bod: € 11,97
Bied nu! Doe een bod

8 verzilverde besteksteuntjes, getekend Wiskemann

2 x eend + 2 x hond (tekkel en basset) + vos + 2 x konijn + fazant Zeer mooi en decoratief Onderaan zijn ze getekend Wiskemann ...
Huidig bod: € 28,86
Bied nu! Doe een bod

Schaal Alessi 20cm

Mooie schaal van het merk Alessi, de schaal heeft een doorsnede van 20 cm en kan gebruikt worden voor allerlei zoals brood of fruit. Gebrui...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Alessi Recinto Dienblad groot

Mooi dienblad van het merk Alessi uit de serie Recinto, dit is een rechthoek van 28x40 cm en 3cm minstens diep. Gemerkt achteraan Alessi ...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 76 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account