Lopende veilingen

1 - 10 van 40 veilingen

Sorteren op

4 metalen reisbekertjes in lederen foudraal

Afhaalpunt Tienen Set van 4 metalen reisbekertjes in lederen foudraal Ø 6.1 cm x 6.4 cm
Huidig bod: € 10,72
Bied nu! Doe een bod

Zilverkleurig schaaltje met boordmotief.

Afhaalpunt: Tienen. Zilverkleurig schaaltje met goudkleurig bloemenmotief aan de boord. Afmeting: 20 x 25 x 1 cm
Huidig bod: € 3,00
Bied nu! Doe een bod

6 kristallen borrelglaasjes + karaf

Prachtig setje groene borrelglaasjes op voet met karaf Groen glas met doorzichtige uitsnijdingen in stervorm Hoogte karafje : 19 ...
Huidig bod: € 14,70
Bied nu! Doe een bod

Koffiepot + melkkan + theepot Rusland (stupa)

Russische makelij - prachtige stukken - Koffiekan en melkkan hebben dezelfde tekening (paard aan één zijde en haan aan ande...
Huidig bod: € 39,90
Bied nu! Doe een bod

Glazen bokaal met tap, Kilner

Mooie glazen selfservicebokaal van KILNER Original (est. 1842) Met tapkraan, inhoud 8 liter Sluit heel goed af bovenaan, elastiek in g...
Huidig bod: € 9,45
Bied nu! Doe een bod

Grote bronzen kandelaar vijf houders

Antiek bronzen
Huidig bod: € 13,32
Bied nu! Doe een bod

Delli silverplate schaaltje

Delli silverplate schaaltje, vintage verzilverd schaaltje van de serie pineapple. Made in Japan for Delli INC in California. Geen markeringe...
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

69 delig servies Royal tognana (Romeo & Juliet)

Klassiek en Romantisch zijn denken we twee sleutelwoorden voor dit prachtige Royal Tognana koffie en eetservies .  Bestaande uit 69 ...
Huidig bod: € 11,87
Bied nu! Doe een bod

Grote porseleinen schaal, gemerkt 'Wedgwood'

1 Diepe ovale Wedgwood porseleinen schaal. 19e/20e eeuw, Engeland. Gekaderd met mooie blauwe bloemen. Zo mooi om vlees of vis op te serve...
Huidig bod: € 14,36
Bied nu! Doe een bod

Vintage: 15 delig Koffie servies Zwarte Kat (Royal Sphinx)

15 delig koffie set Royal Sphinx zwarte Kat. 6 tassen waarvan 3 tassen zwarte kat op de tas zijn geprint en 3 tassen zwarte kat onderaan ...
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 40 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account