Lopende veilingen

1 - 10 van 41 veilingen

Sorteren op

Draaibare onderzetter.

Afhaalpunt: Tienen. Draaibare onderzetter opgebouwd uit 2 onderdelen. Het bovenste deel is draaibaar. Vervaardigd in Canada.  
Huidig bod: € 2,11
Bied nu! Doe een bod

Trendy vintage glazen taartplateau op voet.

Afhaalpunt: Tienen. Deze taartplateau op voet is vervaardigd uit transparant glas en is ideaal om uw taarten, cup cakes en andere zoetigh...
Huidig bod: € 2,35
Bied nu! Doe een bod

Set van 6 eierdopjes (Alessi).

Huidig bod: € 15,00
Bied nu! Doe een bod

Retro Servies

( Afhaalpunt Kringwinkel Diest ) Retro servies bestaande uit 8 tassen en 6 ondertassen. Twee tassen zijn gemerkt Boch Belgium en C...
Huidig bod: € 3,15
Bied nu! Doe een bod

Retro: Royal Sphinx Koffiepot + filter

Omschrijving Deze Vintage retro KOFFIEPOT in Pastel geel bestaande uit koffie kan + deksel + filterhouder uit 1965 Merk : Royal S...
Huidig bod: € 14,96
Bied nu! Doe een bod

Twee Blikken dozen:Kuifje

Gekleurde blikken dozen met verschillende prenten van Kuifje en zijn kompanen. Hergé/Moulinsart 2012 - Hergé/Moulinsart 2011
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

tafelgerei in inox-hout

Tafelgerei in inox-hout. Dit bestaat uit een inox schaal waarvan de handvaten in hout, een ronde kaasplateau in hout en inox met draaischijf...
Huidig bod: € 4,66
Bied nu! Doe een bod

Set van 6 vintage onderzetters.

Afhaalpunt: Tienen. Set van 6 metalen vintage onderzetters. In het midden voorzien van een houtachtige toets.  
Huidig bod: € 2,11
Bied nu! Doe een bod

Ovalen Christofle torsada schotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Ovale schotel Torsada van Christofle Paris. In nieuwstaat en originele verpakking. Ø 39 cm.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Ronde Christofle torsada schotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Ronde schotel Torsada van Christofle, Paris. In nieuwstaat. In originele beschadigde verpakking. &Os...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 41 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account