Lopende veilingen

1 - 10 van 38 veilingen

Sorteren op

Rond verzilverd schaaltje (Metall Sweden).

Afhaalpunt: Tienen. Rond verzilverd schaaltje met handvat. Voorzien van zilver stempels. Afmeting: Dia 22,5, H 16 cm  
Huidig bod: € 3,16
Bied nu! Doe een bod

glazen wijndispenser

Oude Glazen wijn dispenser uit de jaren '60. Druiventrossen in het glas gegraveerd. Metalen houder met druivenblad en druipschaal.
Huidig bod: € 1,97
Bied nu! Doe een bod

Verzilverd kommetje

Afhaalpunt Tienen verzilverd kommetje 20 cm x 12.5 cm x 6 cm
Huidig bod: € 3,16
Bied nu! Doe een bod

3 antieke olielampen (wit, geel, rood)

Opgelet! Deze veiling kan niet bezichtigd en enkel opgestuurd worden. 3 sympathieke olielampen in wit, geel en rood om in de tuin te zett...
Huidig bod: € 3,49
Bied nu! Doe een bod

2 koperen pannen (één met deksel)

  Opgelet! Deze veiling kan niet bezichtigd en enkel opgestuurd worden. 2 Prachtige rood koperen potten/pannen De ene is volle...
Huidig bod: € 6,29
Bied nu! Doe een bod

Grote Rasp + pepermolen + keukentimer - ALESSI

Prachtige kaasrasp, genaamd Todo - Alessi, in hout en roestvrij staal Ontwerper : Richard Sapper Afmetingen : HxB = 47 x 10 cm Perf...
Huidig bod: € 55,15
Bied nu! Doe een bod

Vintage chrome snijmachine - manueel - jaren '60

Vintage handsnijmachine van het merk Graef, made in Germany. Geheel roestvrij staal met wel enkele gebruikssporen. Jaren '60 ...
Huidig bod: € 42,10
Bied nu! Doe een bod

The book of Tea + een Japanse ijzeren theepot

"The Book of Tea" : De meest complete gids voor de geschiedenis en geneugten van een van 's werelds populairste drankjes. A...
Huidig bod: € 23,31
Bied nu! Doe een bod

46 Delig Porseleinen Eetservies (KPM)Krister Germany

KPM servies  46 delig met decor van bloemen. Gemaakt in Duitsland. Bestaande uit : 12 eetborden met diameter van 24 cm 12 diepe bor...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Zilveren kan

Zilveren gedecoreerde kan. Aan de onderzijde voorzien van 3 stempels: - Een naar links kijkende haan in een dubbele achthoek met het cijfer...
Huidig bod: € 105,59
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 38 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account