Lopende veilingen

1 - 10 van 22 veilingen

Sorteren op

Art-Deco Juwelendoos Celluloid

Art-Deco celluloid Ivory juwelendoos waarschijnlijk Frans. jaren '30 afm: 16x8,5x3 cm
Huidig bod: € 13,66
Bied nu! Doe een bod

rambouillet koffieset

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Rambouillet koffieset bestaande uit een koffiepot en melk- en suikerpotje. 12 tassen en ondertassen en ...
Huidig bod: € 50,50
Bied nu! Doe een bod

Verzilverd Geboortegeschenk MB

Verzilverd geboortegeschenk MB stempel en 2 dient wel opgepoets te worden
Huidig bod: € 3,16
Bied nu! Doe een bod

Zwarte kat servies

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) 40 delig Zwarte kat servies. Bestaande uit een koffiepot, suiker- en melkpotje op schoteltje. 12 tassen...
Huidig bod: € 84,84
Bied nu! Doe een bod

Schelp Kom Met Schelp Lepel

De Kringwinkel Geel   Een mooie kom met lepel, beiden gemaakt uit een schelp. De schelp heeft enkele gaten in de zijkant waard...
Huidig bod: € 38,67
Bied nu! Doe een bod

Cake Set, Porseleinen Borden, Zilverkleurig Bestek, West Duitsland

De Kringwinkel Geel   Een vintage cake set uit West Duitsland. Set bestaat uit groot cake bord 6 kleine bordjes Zilv...
Huidig bod: € 45,00
Bied nu! Doe een bod

Met Leder verpakte Flessen Don Quichot, Sancho Panza, Spanje

De Kringwinkel Geel   Twee vintage met leder bedekte glazen flessen, hoogstwaarschijnlijk uit Spanje. Op het leder kan je een ver...
Huidig bod: € 5,68
Bied nu! Doe een bod

Taartschaal, Taartplateau Met Deksel

De Kringwinkel Geel   Een mooie manier om je taart voor de familie of vrienden te presenteren of om ze achteraf te bewaren. De sc...
Huidig bod: € 37,57
Bied nu! Doe een bod

Grote schaal Murano met sticker, 2 x blauw

Prachtige schaal met sticker Murano, 2 x blauw Felblauw aan de bovenkant, de bodem en de voet zijn lichter blauw. Op de bodem zij...
Huidig bod: € 13,59
Bied nu! Doe een bod

Hangemaakte fruitschaal massief hout.

Afhaalpunt Kringwinkel Diest Mooi afgewerkte handgemaakte fruitschaal in massief hout. Merkloos. Afm.: 42cm x 35cm x 40cm H = 21cm
Huidig bod: € 18,77
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 22 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account