1 - 10 van 54 veilingen

wok

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Gietijzeren wok met glazen deksel, in zeer goede staat. Ø 36 cm.
Huidig bod: € 63,36

Churchill tassen en ondertassen

Huidig bod: € 12,53

Le creuset kookpot

Huidig bod: € 39,05

alessi cocktailshaker

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Alessi cocktailshaker, +/- 20 cm hoog, vertoont lichte gebruikssporen. In Italië gemaakt. Inox 18/10.
Huidig bod: € 7,54

Zilverkleurige theepot

Ahaalpunt Tienen Metaal onderaan gemerkt met 'Royal' 27 cm x 21.5 cm 1.020 kg
Huidig bod: € 10,51

Retro:Kruiken met gevlochten bescherming

Huidig bod: € 1,97

Professionele grillplaat - Rubbens

Huidig bod: € 27,38

Hapjesschaal en Boek Jamie Oliver - (Royal Worcester)

Huidig bod: € 2,10

Theepot en 2 tassen JEANS

Huidig bod: € 6,75

Duo molens voor de keuken, Paul Bocuse

Huidig bod: € 17,51
1 - 10 van 54 veilingen