Lopende veilingen

1 - 10 van 61 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Art Nouveau Tinnen Plateau Saint Lambert / 95%

The bowl is in a good condition. Art Nouveau Tinnen bord met liggende nimf  Made in France, by St. Lambert.  Gemerkt 95% ...
Huidig bod: € 81,60
Bied nu! Doe een bod

Champagnecooler

grote ronde Champagnecooler 37x 22 cm
Huidig bod: € 11,97
Bied nu! Doe een bod

Goudkleurige karaf met 6 glazen

Mooi setje in glas - Goudkleurige karaf met kurkenstop + 6 thee of borrelglaasjes Afmetigen karaf : H : 23 cm, diameter : 11 cm ...
Huidig bod: € 7,90
Bied nu! Doe een bod

Blozende paters eierenhouder

Plezante blozende patertjes! Eierenhouder : ideaal om je gevonden paaseitjes in te leggen. Geschikt voor 6 eieren. Onderaan gestemp...
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

Tide bestek 53-delig

Het Tide bestek is reeds terug!  Het mooie bestek van vroeger met de 3 bloemetjes onderaan. Momenteel kunnen we een groter aantal aa...
Huidig bod: € 46,86
Bied nu! Doe een bod

Houten set theelichthouders

Houten houders voor theelichtjes. Herkomst vermoedelijk Zuid-Oost Aziatisch. Incl. originele bloemvormige theelichtjes
Huidig bod: € 3,15
Bied nu! Doe een bod

Design kandelaars Black and Blum

Set van fabrikant Black & Blum, verchroomd staal. Kunnen in elkaar gelinkt worden. Zeer mooie staat
Huidig bod: € 25,93
Bied nu! Doe een bod

Christofle houder

Een vintage Christofle France glazen 5 delige set . Peper , zout, mosterd schaaltjes + olie en azijn flesjes . &...
Huidig bod: € 77,00
Bied nu! Doe een bod

Napoleon, karaf met 12 glazen

Napoleon - Set Karaf met zilveren fitting en12 glazen De fitting is gestempeld ( A925 sterling / 24 g ) 6 medium napoleonglazen met gouden...
Huidig bod: € 11,45
Bied nu! Doe een bod

Groot lot servies BOCH Copenhague – meer dan 100 delen!!!

      Afhaalpunt Ronse.   Wil je je tafel dekken in de stijl van je oma? Hier heb je de kans om een groot...
Huidig bod: € 441,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 61 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account