Lopende veilingen

10 - 19 van 17 veilingen

Sorteren op

Bruine lederen vintage boekentas.

Afhaalpunt: Tienen. Lederen boekentas met schouderriem, 3 binnen compartimenten en 2 vakjes aan de buitenkant voor o.a. schrijfgerief. ...
Huidig bod: € 1,17
Bied nu! Doe een bod

Trendy bruine lederen Gardini boeken/aktetas.

Afhaalpunt: Tienen. Trendy bruine lederen boekentas. Van het merk Gardini. Voorzien van een buitencompartiment met rits.  Voor...
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Dames Riem versierde gemerkt Gianni Versace

Damesriem van Gianni Versace "made in Italy 70" embleem binnenkant in leder en kunststoffen textiel. Vergulde beugel en ...
Huidig bod: € 28,69
Bied nu! Doe een bod

Handtas gemerkt Delvaux

in beige leder. Twee vakken, binnenkant gevoerd met omgekeerd leer; 1 opbergvak met rits, gevoerd in gestreepte stof. Extra veiligheidsriemp...
Huidig bod: € 68,96
Bied nu! Doe een bod

Handtas/Rugzak gemerkt Delvaux

in beige leder. Hoofdvak en zijvak, binnenkant gevoerd met omgekeerd leer, extra veiligheidsriempje aan binnenkant, twee goudkleurige ritsen...
Huidig bod: € 60,58
Bied nu! Doe een bod

Leder enveloppe/clutch Delvaux gemerkt

Groen leder enveloppe of clutch model gemerkt Delvaux Prima staat
Huidig bod: € 6,26
Bied nu! Doe een bod

Handtas gemerkt Delvaux

in beige-groen leder. Drie vakken. Riem 85 cm lang. Met twee magneetsluiters, twee ritssluitingen. Bijbehorend spiegeltje. Delvaux embleem
Huidig bod: € 13,60
Bied nu! Doe een bod
10 - 19 van 17 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account