Lopende veilingen

1 - 10 van 16 veilingen

Sorteren op

Louboutin schoenen

Christian Louboutin schoenen maat 40 met de typische rode zool. Schoenen aan de binnenzijde en op de zool voorzien van de naam Louboutin.
Huidig bod: € 64,30
Bied nu! Doe een bod

Handtas Dupel

Afhaalpunt: Tienen. Merk: DUPEL. Zwarte leren handtas met een handriem. Kan extra riem worden gemaakt er zijn 2 ringen voor hem te ...
Huidig bod: € 5,53
Bied nu! Doe een bod

Python slangen Vel ?

Waarschijnlijk afkomstig van een Python slang Lichte sporen van ouderdom Afmetingen: Lengte: 3,36m Breedte: 50cm zeldzaam
Huidig bod: € 16,32
Bied nu! Doe een bod

Authentieke vintage (gemerkt Delvaux) handtas, Donkerblauw

Authentieke vintage (gemerkt Delvaux) handtas, Donkerblauw . Klassevolle tas, gemaakt in België . Deze tas is netjes, mits gebruikspo...
Huidig bod: € 44,44
Bied nu! Doe een bod

Lederen handtas (Kenzia)

Prachtige lederen handtas van Kenzia. Zwart Bruin - Leder Zwart met logo en bruine afwerking. Goudkleurig metaal slotje Wel 3 vakken zon...
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

Herenschoenen Moschino, maat 43

Mooie Moschino Herenschoenen, maat 43. Rood  leder - sportief model. Met veters. In perfecte staat.  
Huidig bod: € 15,74
Bied nu! Doe een bod

Lederen bruine dokterstas.

Afhaalpunt: Tienen. Lederen bruine dokterstas met praktisch handvat. De tas is voorzien van 3 compartiment aan de buitenzijde en van e...
Huidig bod: € 12,60
Bied nu! Doe een bod

Bosboom tasje

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Bosboom lederen schoudertasje/koffertjein bruine kleur. Vertoont enige ouderdomsporen. 20 cmx 15 cm.
Huidig bod: € 12,00
Bied nu! Doe een bod

Modieuze witte dames schoenen (Nina Fiarucci).

Afhaalpunt: Tienen. Modieuze dames schoenen van het merk Nina Fiarucci. Vervaardigd uit hoge kwaliteit Italiaans leer. Maat 6 (40)....
Huidig bod: € 16,56
Bied nu! Doe een bod

Leren riemtas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kleine tas, gemaakt uit leer, om aan een riem te bevestigen.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 16 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account