Lopende veilingen

1 - 10 van 42 veilingen

Sorteren op

Lederen laarzen met houten spanners (decoratief)

Afhaalpunt Tienen  Lederen laarzen met houten spanners (decoratief) niet gemerkt, geen model, geen maat   
Huidig bod: € 95,19
Bied nu! Doe een bod

LUPO lederen handtas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Rode lederen van het merk Lupo. De handtas wordt gesloten door ze dicht te trekken en da...
Huidig bod: € 126,00
Bied nu! Doe een bod

Cuoieria lederen schoudertasje

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Cuoieria lederen schoudertasje in goede staat. Gemaakt in Italië. In grijs en gele kleuren.&n...
Huidig bod: € 24,99
Bied nu! Doe een bod

Longchamp handtas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Longchamp handtas in bordeaux rood. De handtas heeft een reptielmotief.  1 groot bi...
Huidig bod: € 78,76
Bied nu! Doe een bod

Slip-On-Shoes Chiara Ferragni

Schoenen van de designer Chiara Ferragni Model: Slip - On - Shoes  collectie: Flirting color: Silver/Gold   maat: 38 Made i...
Huidig bod: € 47,63
Bied nu! Doe een bod

Women Pumps - Christian Louboutin

Nappy leder classic retro look pumps van Christian Louboutin. maat 39 staat: zo goed als nieuwstaat, 1 maal gedragen
Huidig bod: € 150,26
Bied nu! Doe een bod

Portemonnee Delvaux geel

Portemonnee Delvaux kleur: geel/oker materiaal: leder vakje voor kleingeld, 2 grote vakken voor briefjes, 3 gleuven voor kaarten, 1 gro...
Huidig bod: € 80,00
Bied nu! Doe een bod

Portemonnee Delvaux Bruin

Portemonnee  Delvaux kleur: bruin materiaal: leder klein geld vakje, 1 groot vak briefjes, 4 kleinere vakjes is gebruikt
Huidig bod: € 31,84
Bied nu! Doe een bod

Tasje of beugel Delvaux blauw

Dit tasje heeft geen schouderriem meer, kan wel nog als een geldbeugel gebruikt worden. Als je een ander schouderriempje eraan maakt kan je ...
Huidig bod: € 13,65
Bied nu! Doe een bod

Gadget Delvaux Handtashanger

Iets wat je altijd al wou... het hebbeding, gadget of voor de fashionista het modeartikel waar je altijd al naar op zoek was. Deze handtash...
Huidig bod: € 31,56
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 42 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account