Lopende veilingen

1 - 10 van 18 veilingen

Sorteren op

Hoed van het merk: Wegener

Mooie dressuurhoed van het Duitse merk: Wegener dat al hoeden maakt sinds 1817. De maat van deze elegante hoed is: 59 Volgens het etik...
Huidig bod: € 17,85
Bied nu! Doe een bod

Sneakers Isabel Marant

Sneakers uit de collectie van Isabel Marant met sleehak en ronde neus Deze schoen is gemaakt van bordeaux suede en wordt gekenmerkt door ...
Huidig bod: € 50,00
Bied nu! Doe een bod

Pierre Cardin handtas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Rode lederen handtas van Pierre Cardin, gemaakt in frankrijk. Lichte ouderdomssporen.
Huidig bod: € 28,29
Bied nu! Doe een bod

Lederen Italiaanse aktetas gemerkt met GS

Afhaalpunt Tienen Lederen Italiaanse aktetas gemerkt met GS. Bij de tas zijn 2 riempjes (1 in stof en 1 in leder) De tas is voorzie...
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

Bruine herenschoenen (Ambiorix)

Afhaalpunt Tienen Bruine herenschoenen vervaardigd in echt leder. (Ambiorix) Maat 40 1/2
Huidig bod: € 40,00
Bied nu! Doe een bod

Nathan tas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Nathan gemerkte lederen handtas in lichtbruine kleur. Vertoont lichte gebruikssporen. Originaliteit ...
Huidig bod: € 65,00
Bied nu! Doe een bod

Handtas in slangenleer

Afhaalpunt Tienen Handtas in slangenleer 22 cm x 14.5 cm x 3 cm  
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

Paar laarzen gemerkt Rachel Comey, zwart

Extravagante laarzen in zwart leder. Met sleehak en opening vooraan aan de tenen. Zwarte, lederen band rond de wreef van de voet. M...
Huidig bod: € 2,63
Bied nu! Doe een bod

vintage canan topcu lederen tas

Deze prachtige weekeindtas stevig bruin leer Canan topcu in top classe Beschrijving:Stevig handvat 2 riemen met gepsen en stevig knijp...
Huidig bod: € 110,25
Bied nu! Doe een bod

Nathan handtas bruin

Mooie bruine handtas, gemerkt Nathan, leer. Binnenin : 2 kettingen voor sleutels en portemonnaie. Opening met ritssluiting, riemen ver...
Huidig bod: € 17,65
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 18 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account