1 - 10 van 9 veilingen

Adidas Basketbal schoenen maat 55 2/3

Huidig bod: € 1,89

Lederen bruine akten tas (Vogue).

Huidig bod: € 13,81

Moschino schoudertas

Bruine daim leder schoudertas met houten kralen. Afm: 48x26 cm (zonder schouderriem gemeten)
Huidig bod: € 26,25

Stijlvolle Vintage Bruine Handtas uit Slangenleder (J Sanchis Canet Valencia)

Huidig bod: € 5,53

Bruine lederen vintage boekentas

Afhaalpunt: Tienen. Lederen boekentas met 3 binnen compartimenten. Voorzien van twee zilverkleurige sloten en een sluitriem.
Huidig bod: € 10,00

Vintage Reis tas

Vintage Reistas Beige Kleur In een goede staat Gebruikssporen
Huidig bod: € 15,50

Leren tas

Huidig bod: € 13,27

Vintage: Longchamp bruin Leren schoudertas gemerkt

Huidig bod: € 12,60

Vintage schoudertas Delvaux

Huidig bod: € 35,51
1 - 10 van 9 veilingen