1 - 10 van 55 veilingen

SCADA lederen tas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Donkergrijze lederen Scada handtas in goede staat. 1 groot binnenvak, gemaakt in Italië. 40 x 25 cm.
Huidig bod: € 5,25

GUCCI tas

Huidig bod: € 110,37

Nina Ricci schoenen M39

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Een paar Nina Ricci schoenen in reptielleder. Maat 39. Vertonen enige gebruikssporen.
Huidig bod: € 21,10

Nina Ricci tasje

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Nina Ricci handtasje in groen reptielleder(look). Lichte gebruikssporen.   +/- 26 x 20 cm.
Huidig bod: € 24,47

Katana schoudertas

Huidig bod: € 17,45

Lederen tas Nobody

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Bruine lederen nobody tas met 1 groot binnenvak.   +/- 32 x 23 cm
Huidig bod: € 16,75

Louis Vuitton portefeuille

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Als Louis Vuitton gemerkte portefeuille. In nieuwsstaat, in LV doos.
Huidig bod: € 171,49

LOUBOUTIN naaldhakken M36

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Een paar lederen beige als  Louboutin naaldhakken. In heel goede staat. Maat 36.
Huidig bod: € 131,25

DELVAUX tas beige

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Lederen Delvaux gemerkte beige tas, 2 binnenvakken. Lichte gebruikssporen. Made in Belgium
Huidig bod: € 210,10

Vintage sigaretten - en sigarenpijpje in lederen zakje

Huidig bod: € 10,50
1 - 10 van 55 veilingen