Lopende veilingen

1 - 10 van 31 veilingen

Sorteren op

Hugo Boss schoenen

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Een paar bruine lederen HUGO BOSS hakschoenen met metalentipje op de buitenkant. Maat 41. Vertoont lich...
Huidig bod: € 21,05
Bied nu! Doe een bod

Fotografietas

Heel praktsche tas voor fotomateriaal of andere zaken die netjes geordend dienen te zitten. Buitenkant :zwart leder, afgewerkt met metaal e...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Handtas Delvaux

Mooie Vintage  originele handtas van "Delvaux" De tas heeft een smalle riem van 1.4 cm breedte en 95 cm lengte welke ...
Huidig bod: € 69,60
Bied nu! Doe een bod

Gladiatorenhelm, ceinture, sandalen ijzeren noppen

Perfekt voor verkleedpartijen of reenactment! Mooie koperen helm met oorkleppen, binnenkant is donkerblauw Ceinture in dik leder met m...
Huidig bod: € 46,32
Bied nu! Doe een bod

miu miu sandalen

Zeer mooie sandalen van miu miu. Roze leer. Kleine hak met diamanten / 5 cm. Maat : 38. In perfecte staat. Made in Italy. ...
Huidig bod: € 78,76
Bied nu! Doe een bod

Longchamp lederen handtas/Parijs 1948

Prachtige handtas in bruin. Vol-lederen tas van Longchamp. Korte handvaten. Binnenin is er een zakje met rits + kleine portemo...
Huidig bod: € 81,90
Bied nu! Doe een bod

Lederen bruine handtas.

Afhaalpunt: Tienen. Lederen bruine handtas met verstelbare schouderband. Gedeeltelijk geweven. Voorzien van een binnen compartiment...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

Stijlvolle lederen bruine handtas (Nathan-baume).

Afhaalpunt: Tienen. Stijlvolle lederen handtas met 2 handvaten en rits- en pitssluiting. Gemerkt met de N van Nathan-baume. De hand...
Huidig bod: € 28,97
Bied nu! Doe een bod

Elegante lederen bruine handtas (Bellido).

Afhaalpunt: Tienen. Elegante lederen handtas met 2 handvaten en goudkleurige sluiting. Gemerkt met de b van Bellido. De handtas is ...
Huidig bod: € 8,98
Bied nu! Doe een bod

Lederen tas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Degelijke lederen schoudertas met gesp.  Afmetingen bedragen ongeveer 32 cm op 25 cm. In gebrui...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 31 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account