1 - 10 van 20 veilingen

Dameslaarzen Nero Giardini, maat 38

Huidig bod: € 20,00

Hugo Boss schoenen

Huidig bod: € 15,75

Leren tas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Tas gemaakt uit leer. De tas is voorzien van 2 metalen sluitingen en een leren handvat aan de bovenzijde.
Huidig bod: € 1,70

delvaux handtas

Delvaux handtas Leder (moet gevoed worden) Vertoont gebruikssporen,
Huidig bod: € 157,50

Groene handtas, gemerkt Jacques Esterel

Huidig bod: € 10,50

Dagmissaal

Huidig bod: € 1,60

Handtas gemerkt Nathan (licht groen)

Huidig bod: € 110,97

Herenschoenen maat 43, gemerkt Louboutin

Huidig bod: € 57,49

Zwarte herenschoenen (Ambiorix)

Afhaalpunt Tienen Zwarte Ambiorix herenschoenen vervaardigd in echt leder. maat 41 1/2
Huidig bod: € 40,00

Bruine herenschoenen (Ambiorix)

Afhaalpunt Tienen Bruine herenschoenen vervaardigd in echt leder. (Ambiorix) Maat 40 1/2
Huidig bod: € 40,00
1 - 10 van 20 veilingen