1 - 10 van 16 veilingen

Prachtige oude reiskoffer

Huidig bod: € 33,92

Vintage Pierre Cardin tas

Zeer apart exemplaar, een beetje tussen handtas en beautycase of reistas. Erg leuk en uniek. Vertoont lichte gebruikssporen.
Huidig bod: € 26,63

Zwarte tas gemerkt Longchamp

Mooie zwarte handtas gemerkt Longchamps Paris 1945. Made in France.
Huidig bod: € 27,58

Fijn lederen witte dameshandschoenen

Fijne witte lederen handschoenen. Made in Italy.
Huidig bod: € 1,60

Vintage lederen pistoolholster

Afhaalpunt Tienen  Vintage pistoolholster uit leder, met vergrendelriempje en beenkoord
Huidig bod: € 5,00

Tas uit slangenleer

Huidig bod: € 3,80

Stijlvolle schoenen TOD’S

Huidig bod: € 1,80

Handtas uit slangenleer

Huidig bod: € 2,50

Zadel met toebehoren

Huidig bod: € 17,40

Presidentslamp met zwarte lederen kap

Huidig bod: € 29,21
1 - 10 van 16 veilingen