Lopende veilingen

1 - 10 van 25 veilingen

Sorteren op

Vintage zonnespiegel

      Nog een plaatsje vrij voor deze speciale zonnespiegel?   Materiaal: goudkleurig metaal / licht bol...
Huidig bod: € 65,00
Bied nu! Doe een bod

vintage antiek houten zitbank

Fijne zitbank Algemene mooie staat wat ouderdomssporen hier en daar lichte beschadiging aan zitting (stof wat geraffeld) zie foto ...
Huidig bod: € 22,60
Bied nu! Doe een bod

Metal side table Vitra designer Ronan & Erwan Bouroullec

2 design bij zet tafels beiden uit metaal 1 wit 1 chocolade kleur beiden hebben ouderdomssporen  waarvan het meeste mits si...
Huidig bod: € 63,00
Bied nu! Doe een bod

Metal side table Vitra designer Ronan & Erwan Bouroullec

design bij zettafel uit metaal wit gelakt heeft lichte ouderdoms en gebruikssporen geen deuken moet opgepoest worden Afm:H=35...
Huidig bod: € 47,25
Bied nu! Doe een bod

klok schouwgarnituur

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Schouwgarnituur uit marmer en steen. Klok met 2 zijstukken. Getest en werkend, met sleutel. Vertoont op...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Rieten paravent (kamerscherm)

Afhaalpunt Tienen  Rieten paravent (kamerscherm) uit 3 delen.
Huidig bod: € 18,90
Bied nu! Doe een bod

Umbra Lexy design bijzettafeltje

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Design bijzettafeltje van het merk Umbra, type Lexy, ontworpen door Wesley Chau en Jordan Murphy.
Huidig bod: € 69,13
Bied nu! Doe een bod

Drie luiks kamerscherm Images Marilyn Monroe

Kamerscherm Images Marilyn Monroe Sex Symbol van de Jaren '50 en '60 Ideaal om een deel van de ruimte af te schermen.
Huidig bod: € 15,00
Bied nu! Doe een bod

Fest Amsterdam design bijzettafeltje

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Design bijzettafeltje, gemaakt uit hout, van het merk Fest Amsterdam.
Huidig bod: € 64,05
Bied nu! Doe een bod

Retro houten rek van het merk Tomado

Een retro houten Tomado rek met drie in hoogte verstelbare legplanken. Iconisch, modernistisch ontwerp van Adriaan Dekker uit de jaren 1950....
Huidig bod: € 99,76
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 25 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account