1 - 10 van 25 veilingen

salontafel in Willy Rizzo stijl

Huidig bod: € 36,75

Vintage schönbuch kapstok

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Vintage schönbuch kapstok. In goede staat. L: 18 cm.
Huidig bod: € 5,26

krantenbakje

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Oud krantenbakje in groen en goud. Het bakje is gebarsten aan 1 kant, zie foto.
Huidig bod: € 30,00

Set van 2 oranje opberg/sorteer houders voor LP's.

Huidig bod: € 11,55

Industriële kruk

Huidig bod: € 1,70

Oud Tafelstuk op Voet

Huidig bod: € 16,70

Prachtig Houten Mini Schoolbankje

Huidig bod: € 10,51

juwelenkastje

Huidig bod: € 7,35

stokke trip trap

Huidig bod: € 1,60

2 glazen koepels

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) 2 glazen koepels uit gesneden glas, met lood ingelegd.   ø 40,5 cm en ø 31 cm.
Huidig bod: € 31,50
1 - 10 van 25 veilingen