Lopende veilingen

1 - 10 van 8 veilingen

Sorteren op

Zwarte lederen herenschoen Gemerkd Maison Martin Margiela Paris

Sportieve en geklede herenschoen Maat 40
Huidig bod: € 35,24
Bied nu! Doe een bod

Stropdas

Stropdas  merk "HermesFrance" Made in France 100% Zijde ( 645667 E.A.)
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

Zwarte handtas, gemerkt Hedgren, Nylon + zwart leder

Elegante zwart handtasje Hedgren, korte draagriempjes, apart vakje met ritssluiting binnenin, vooraan apart vak met drukknop Nylon + zwar...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Extra fijne wollen foulard, getekend

Sjaal, donkerblauwe achtergrond met rood en beige motief + ruiten Getekend "Burberrys"  
Huidig bod: € 6,59
Bied nu! Doe een bod

Cape Louis FĂ©raud zwart

Prachtige cape, getekend Louis Féraud, zwart, vleermuismodel met volants 100 % scheerwol,  Made in West Germany Maat D : 3...
Huidig bod: € 6,32
Bied nu! Doe een bod

Jurkje, gemerkt Etro, zwart en goudkleurig

Prachtig jurkje, Etro, zwart en goudkleurig 100 % Viscose, maat 42 2 zakken op voorzijde gestikt bovenaan sluiting met knopen ...
Huidig bod: € 2,39
Bied nu! Doe een bod

Donkerblauwe sjaal met bordeaux randje met tekst Dior

Mooie sjaal donkerblauw, Dior vermeld op bordeaux randje Korte franjes aan uiteinden  
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Hoedje Nicole Baert, okerkleurig + hoedendoos (NB)

Hoedje van ontwerpster Nicole Baert (handgemaakt) Okerkleurige hoed uit haar "feest" collectie (getekend) + hoedendoos (zw...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 8 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account