1 - 10 van 22 veilingen

Witte SK Shark Helm

Huidig bod: € 21,00

Gladiatorenhelm, ceinture, sandalen ijzeren noppen

Huidig bod: € 46,32

Le Dix Balenciaga/wit overhemd dames

Prachtige witte blouse van Le Dix Balenciaga. Maat : 40 Materiaal : 100% Katoen. In perfecte staat. Made in France.
Huidig bod: € 21,10

Dries van Noten blouse

Huidig bod: € 26,25

ZALMKLEURIGE DAMESJAS MET ZWARTE KNOPEN (CORTEFIEL).

Afhaalpunt: Tienen. Zalmkleurige damesjas met zwarte knopen. Maat: Medium. Gemerkt met Cortefiel.  Vervaardigd uit Acryl.
Huidig bod: € 25,00

Witte T-shirt met zwarte motieven (Philipp Plein).

Huidig bod: € 50,00

Prachtige Sjaal (gemerkt Yves Saint Laurent)

Huidig bod: € 2,73

2 x Herendas gemerkt Hermés

Huidig bod: € 1,00

Zwarte ceinture gemerkt Ferre - Italy

Huidig bod: € 1,60

Groene rok gemerkt Versace Italy

Huidig bod: € 2,21
1 - 10 van 22 veilingen