Lopende veilingen

1 - 10 van 21 veilingen

Sorteren op

Dameslaarzen Nero Giardini, maat 38

Maat 38 zwart lederen dameslaarzen van het Italiaanse modemerk: Nero Giardini. Op de originele doos staat het model, nml. de "Rodeo ...
Huidig bod: € 20,00
Bied nu! Doe een bod

Paarse jurk gemerkt Christian Dior

Elegante avondjurk ... Zeer gemakkelijk te dragen. De mouwen zijn versierd met een strik. Ritssluiting aan de achterkant. Merk : Ch...
Huidig bod: € 25,69
Bied nu! Doe een bod

Zwarte dames cape/jas gemerkt Louis FĂ©raud

Elegante cape / jas voor dames in een delicate klokvorm. Merk: Louis Féraud Kleur: Zwart Materiaal: 100% Wol Gemaakt ...
Huidig bod: € 34,30
Bied nu! Doe een bod

Groene trui gemerkt Dries van Noten

Prachtige trui gemerkt Dries van Noten. Korte mouwen. Maat : Large. Materiaal : 73 % Viscose, 27 % Wol. Made in Belguim. In g...
Huidig bod: € 44,70
Bied nu! Doe een bod

WITTE T-SHIRT MET ZWARTE MOTIEVEN (PHILIPP PLEIN).

Afhaalpunt: Tienen. Witte T-shirt met zwarte motieven. Van de bekende prestigieuze Duitse designer Philipp Plein. Met ingenaaide ec...
Huidig bod: € 45,00
Bied nu! Doe een bod

Hampton bay schoenen M 41

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Een paar hielhoge roze glitterschoenen van Hampton Bay. Goede staat. Maat 41.
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Legerjas, gemerkt van Noten, 't Meuleken

Een lekkere warme winterjas voor hem. Men zegt legerjas maar als je de schouderstukjes weghaalt, is het een gewone, heerlijke j...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Korte jurk gemerkt Missoni

Korte jurk van M Missoni uitgevoerd in gemixt katoen voorzien van ronde hals, Driekwartsmouwen en korte lengte. Maat : IT 44, BE ...
Huidig bod: € 2,10
Bied nu! Doe een bod

Dames Jas gemerkt S Max Mara

 Praktische warme jas gemerkt S Max Mara. Gewatteerd, ceintuur en lange mouwen. Kleur : donkergroen. Materiaal :  % ...
Huidig bod: € 29,15
Bied nu! Doe een bod

Topje gemerkt Paul Smith

Een prachtig topje van Paul Smith. Licht Blauw met witte cirkels. Made in Italy. Maat : XL (Belgische maat : M) Materiaal : 80%&...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 21 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account