Lopende veilingen

1 - 10 van 40 veilingen

Sorteren op

Armani Jas - Dames

Een elegante damesjas van het merk Armani ( Collezioni ). Geborduurde met mooie details. Kleur: beige. Materiaal: 95 % katoen, 5 % ...
Huidig bod: € 30,00
Bied nu! Doe een bod

Blazer van Escada

Deze jas springt in het oog met zijn felle kleur en mooie tweed-textuur. Moderne versie van een stijlicoon, gemaakt van een wolmix en afg...
Huidig bod: € 10,38
Bied nu! Doe een bod

Adidas Yeezy Boost 350

Sneaker Yeezy Boost van Adidas: primeknit-upper van stof met subtiele canvas details en originele colorways Voorzien van de com...
Huidig bod: € 63,90
Bied nu! Doe een bod

Grijs Topje - Dries Van Noten

Een comfortabele blouse van het merk Dries Van Noten. Kleur: grijs Materiaal: katoen Maat: small In goede staat.  
Huidig bod: € 7,36
Bied nu! Doe een bod

Paul Smith - Overhemd

Paul Smith korte mouwen overhemd. Een klassiek stuk dat is gemaakt om de jaren mee te gaan. Knoop voorsluiting. Maat: Large. Mat...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

Elisabetta Franchi Kleed

Prachtige jurk van Elisabetta Franchi. Kleur: oranje / rood. Gemaakt van viscose en polyamide. Maat: 42 Schouders: 56 cm ...
Huidig bod: € 2,11
Bied nu! Doe een bod

Vintage design Dressboy, Fratelli Reguitti - Italy

Stijlvolle mooie houten dressboy op wieltjes, in mahony en messing uitgevoerd, midden 20ste eeuw (jaren '50). Gemerkt : Fratelli Reguit...
Huidig bod: € 147,00
Bied nu! Doe een bod

zwart kleedje Natan

zwart kleedje Natan Eduard Vermeulen opstaande kraag, getailleerd met zwarte voering ritssluiting achteraan, speciale dikkere stof
Huidig bod: € 18,19
Bied nu! Doe een bod

écru kleedje Natan

écru kleedje Natan linnen met voering, getailleerd maat 42, ritssluiting achteraan
Huidig bod: € 38,84
Bied nu! Doe een bod

Diesel Zwart Vest / Heren

Een prachtig vest van het merk Diesel. Een zwarte vest voor heren. Maat: XL Materiaal: 85 % katoen, 15 % nylon. Made in Italy. ...
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 40 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account