1 - 10 van 9 veilingen

Wintersjaal, gemerkt Georgio Armani

Mooie wintersjaal, gemerkt Georgio Armani Bruin-Beige 70 % wol, afgewerkt met een biesje (30 % zijde)
Huidig bod: € 13,79

grijze overslagjurk Dries Van Noten

maat 36 gevoerde mouwen
Huidig bod: € 36,76

Mooie wintermuts, gemerkt good on heels, zwart/fuchsia (nieuw)

Huidig bod: € 1,35

2 x herendas, gemerkt Christian Dior en Hermès

Huidig bod: € 57,90

Prachtige lederen jas, gemerkt Burberry, zacht leder

Huidig bod: € 52,50

Herenmantel, gemerkt Vivienne Westwood, zwart

Huidig bod: € 21,68

2 x herendas, gemerkt Christian Dior en Etro

Huidig bod: € 10,51

Mooie, gebroken witte sjaal gemerkt Burberrys, 100 % wol

Mooie sjaal, gebroken wit Gemerkt Burberrys 100 % pura lana virgin
Huidig bod: € 9,40

2 x herendas, gemerkt Burberry en G. Armani

Huidig bod: € 1,10
1 - 10 van 9 veilingen