Lopende veilingen

1 - 10 van 17 veilingen

Sorteren op

Set van 3 bijhorende kookartikelen

Afhaalpunt Tienen Set van 3 mooi afgewerkte kookartikelen. Aan de onderkant gemerkt met 'Asta' Het set bestaat uit:&nbs...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

Grillpan 'Le Creuset'

Afhaalpunt Tienen Grillpan met steel van het merk 'Le Creuset' De gietijzeren grillpannen zijn geschikt voor elke warmtebron, ...
Huidig bod: € 80,72
Bied nu! Doe een bod

Set Borden (ARCOPAL VERONICA)

Afhaalpunt Tienen  Set borden (ARCOPAL VERONICA) bestaande uit  3 Dessertbordjes: dia 19.5cm, H 2cm  5 Grote borden:...
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Le Creuset kookpot

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kookpot gemaakt uit ijzer van het merk Le Creuset, de naam staat op het handvat en aan de binnenzijde va...
Huidig bod: € 50,42
Bied nu! Doe een bod

Oude koffiemolen Leinbrock’s Ideal

Een oude koffiemolen met aan de bovenkant een laden systeem van hout en staal.  Periode Jaren 30 en gemerkt LEINBROCK's ideal.&nbs...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

Plateau expo '58 met beeltenis van Atomium

Klein, rechthoekig dienblad (expo '58) met afbeelding van Atomium Achteraan sticker Sominex, made in Italy Heel goede staat - PVC ...
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Brabantia wandweegschaal

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Weegschaal om op een muur te plaatsen, van het merk Brabantia. Aan de achterzijde zijn 2 haken voorzien ...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Metalen flessenopener in opbergdoosje (OLR).

Afhaalpunt: Tienen. Metalen flessenopener in een wit kartonnen opbergdoosje. Voorzien van de tekens OLR.  
Huidig bod: € 1,20
Bied nu! Doe een bod

Gietijzeren kookpot, Staub

Gietijzeren kookpot, van het merk Staub. De pot is in nieuwstaat ( 339 euro nieuw in de winkel), maar heeft een beschadiging, een li...
Huidig bod: € 42,00
Bied nu! Doe een bod

Houten dienblad met vlinder afbeeldingen.

Afhaalpunt: Tienen. Houten dienblad met vlinder afbeeldingen. Voorzien van 2 handvaten, sierrand en glazen afdekplaat.  
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 17 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account