1 - 10 van 24 veilingen

Blikken lunchtrommel Sneeuwwitje en de 7 dwergen

Huidig bod: € 78,75

Retro taartschotel

Huidig bod: € 1,17

Tiger ijsemmer

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) IJsemmer gemaakt uit roestvrij staal, van het merk Tiger. De naam van het merk staat op de voorzijde.
Huidig bod: € 1,00

Demeyere grillpan

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Demeyere grillpan 5-ply. Geschikt voor alle vuurhaarden. In goede staat 28x28cm, 18/10-SILVINOX®.
Huidig bod: € 40,00

Christofle 2 schalen (1 met deksel) + bestek

Huidig bod: € 42,00

Sabena Mes en vork (3sets)

3 messen met logo Sabena 2 vorken met logo Sabena
Huidig bod: € 1,60

2 x prachtige flessenopeners eend + dolfijn

Huidig bod: € 13,65

Sergiology, luxe uitv. + boek + audiotoestel

Huidig bod: € 100,00

2 beeldjes Goebel, Tirol, Peper en zout

Peper en zoutvatjes van Goebel Meisje en jongen in typische klederdracht uit Tirol Onderaan hervulbaar. In perfecte staat!
Huidig bod: € 10,51

3 Oxo tassen

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 3 tassen uitgegeven door Oxo.
Huidig bod: € 1,70
1 - 10 van 24 veilingen