1 - 10 van 37 veilingen

Vintage snijmachine (Jupiter).

Huidig bod: € 12,60

Braadpan met deksel (Demeyere 18/10).

Huidig bod: € 31,95

Vintage tafeletagère

Huidig bod: € 1,60

Zilverkleurige taartschep met siermotief (ELLDEE 3).

Afhaalpunt: Tienen. Taartschep met siermotief. Gemerkt met ELLDEE 3.
Huidig bod: € 1,60

Alessi papiermand in roestvrij staal

Huidig bod: € 25,00

Alessi : 2 x ijscoupes

Huidig bod: € 5,98

3 delig vleesbestek in originele doos.

Huidig bod: € 5,81

Onderzetters voor glazen met appel, peer en druiven

Huidig bod: € 1,80

Heel mooi porseleinen serviesgoed - Obernai

Huidig bod: € 10,50

2 x Dienbladen vlinders en ingelegd hout

Huidig bod: € 46,57
1 - 10 van 37 veilingen