1 - 10 van 38 veilingen

Blauwe vaas - Scheurich, West Germany

Huidig bod: € 24,00

Lot bruine glazen apotheekflessen

Huidig bod: € 11,50

Porceleinen kruidendoosje

Huidig bod: € 6,19

Gietijzeren kookpot

Huidig bod: € 20,00

6 Stuks retro Martini-glazen

Huidig bod: € 22,95

Prachtige picknickmand met toebehoren

Huidig bod: € 75,00

Retro metalen schaal

Blauwe retro schaal, volledig metaal. Kleine gebruikssporen zichtbaar. Afmetingen: ø 30 cm, bodem ø 12 cm
Huidig bod: € 1,80

Peper-en zoutvat, verzilverd

Huidig bod: € 2,64

5 Prachtige, kristallen glazen

Huidig bod: € 39,90

Grote, blauwe platte coupe

Huidig bod: € 15,76
1 - 10 van 38 veilingen