Lopende veilingen

1 - 10 van 23 veilingen

Sorteren op

Frietvergiet

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Frietvergiet gemaakt uit roestvrij staal. Het vergiet is voorzien van 3 handvatten en een verwijderbaar ...
Huidig bod: € 8,40
Bied nu! Doe een bod

Dienblad

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Dienblad met een metalen rand en een houten blad.
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Manocchi retro kookpotten

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Set van verschillende retro kookpotten met deksel van het merk Manocci. Op de onderzijde van de potten s...
Huidig bod: € 15,53
Bied nu! Doe een bod

3 flessenopeners

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 3 flessenopeners gemaakt uit metaal, elk met een apart uiterlijk.
Huidig bod: € 1,30
Bied nu! Doe een bod

Koffiemolen

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Koffiemolen bestaande uit een metalen reservoir, met aan de bovenzijde een deksel, en een glazen opvangb...
Huidig bod: € 3,16
Bied nu! Doe een bod

Picknickmand met Retro Servies 'Style'

Rieten mand met retro picknick servies in kunststof. Het servies bestaat uit borden, kopjes enz. Het is in een beige tint met bruine strepen...
Huidig bod: € 13,32
Bied nu! Doe een bod

Vintage Kaasplank uit Keramiek (Vallauris)

Afhaalpunt: Tienen. Witte keramische vintage kaasplank met bloemen motief en houten handvat. Afkomstig van Vallauris. Vallauris is bek...
Huidig bod: € 3,00
Bied nu! Doe een bod

Alessi ijstang (18/10)

Afhaalpunt: Tienen. Ijstang gemerkt Alfra Alessi. Vervaardigd in Italië uit roestvrij staal (18/10). Voorzien van een merkteke...
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Bronzen Art Nouveau vide poche getekend M. Giltay

  Bronzen Art Nouveau vide poche getekend M. Giltay   Een mooi, decoratief schaaltje op je dressoir? Dit is een prachtig ...
Huidig bod: € 22,42
Bied nu! Doe een bod

Moeten er nog appels zijn?

      Set serviesgoed van oa GULF bestaande uit:   1 kleine pot met rood strooideksel 2 kle...
Huidig bod: € 26,79
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 23 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account