Lopende veilingen

1 - 10 van 42 veilingen

Sorteren op

Alessi tandenstokerhouder

Mooie moderne tantenstokerhouder van het merk Alessi, magic Bunny Materiaal: kunststof Afmeting: H 14cm x 7,5cm Design: Stefano Gi...
Huidig bod: € 8,90
Bied nu! Doe een bod

oude snacktoren

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Oude houten snacktoren met verschillende etages. Onderaan 4 grotere kommetjes. In het midden zijn 4 kle...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

LE CREUSET 20 steelpotje

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Le creuset 20 geel kookpotje. Vertoont wat gebruikssporen alsook ouderdomssporen. Zie op foto.
Huidig bod: € 23,08
Bied nu! Doe een bod

Peper en zout vat (Absolute Appetite).

Afhaalpunt: Tienen. Samba Spice Shakers by Absolute Appetite. Peper en zout vat in de vorm van het instrument sambaballen (maracas ). ...
Huidig bod: € 7,36
Bied nu! Doe een bod

12 voorraadpotten Gulf jaren '70

12 Voorraadpotten met Apelstjes jaren '70 6 Potten van 12.5 cm hoog 4 potten met gesloten deksels en 2 strooi deksels 6Potten...
Huidig bod: € 38,61
Bied nu! Doe een bod

6-Delige koperen pannenset

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Koperen pannenset bestaande uit 6 delen.
Huidig bod: € 50,97
Bied nu! Doe een bod

2 Koperen theepotten/ketels

2 Antieke koperen theepotten/ketels. Een  grote theepot met houten hendvat, en bloemen tekeningen. Hoogte : 22 cm. + kleine...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Bronze stamper

- Een bronzen stamper. - Geel/goud gekleurd. - Heeft twee oortjes. - Het heeft een leeuw, de leeuw staat zoals sommige vlagen&...
Huidig bod: € 52,50
Bied nu! Doe een bod

Antieke weegschaal Bizerba

Oude Belgische weegschaal van de jaren 60 gemaakt door Bizerba-Belgique S.A.. Type US 152026 Voor maximum 12 Kg
Huidig bod: € 70,62
Bied nu! Doe een bod

Retro theepot, suikerpot en melkpot

- Made in Holland. - De merk is Benreed. - Heeft een witachtig kleur. - Zie foto.  
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 42 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account