50 - 59 van 70 veilingen

Lumière Super-Eljy Type 4 (1944)

Huidig bod: € 1,60

Olympus OM-1 + Zuiko 50mm 1:1.8

Huidig bod: € 1,60

Sigma AF 28-200mm 1:3.8-5.6 met Minolta AF / Sony A vatting

autofocus zoomobjectief met vatting voor Minolta AF en Sony A camera's met zonnekap en originele doos niet getest
Huidig bod: € 1,00

Sigma AF 75-200mm 1:2.8-3.5 met Minolta AF / Sony A vatting

autofocus tele zoomobjectief met vatting voor Minolta AF en Sony A camera's met originele opbergtas niet getest
Huidig bod: € 1,00

Sigma DP1S

Huidig bod: € 1,00

Sony A330 + Sony DT 18-55mm 1:3.5-5.6 SAM

Huidig bod: € 1,60

View-master

Huidig bod: € 5,25

Boek 'Copyright Panamarenko'

Verklarende woordenlijst. Auteurs : Paul Morrens en Hans Willemse - Ludion. April 2005. Hardcover, 223 pagina's. Nederlandstalig.
Huidig bod: € 35,70

Vintage bouwdoos: Maak zelf uw muurklok - Tic Tac.

Afhaalpunt: Tienen. Vintage bouwdoos: Maak zelf uw muurklok - Tic Tac. In de originele verpakking en met bijbehorende handleiding.
Huidig bod: € 5,00

Antieke inktpothouder

Anieke inktpothouder in hout  met beeld (zamak) zonder inktpotjes eind 19de eeuws figuren in perfecte staat niet gesigneerd
Huidig bod: € 1,79
50 - 59 van 70 veilingen