Lopende veilingen

50 - 59 van 154 veilingen

Sorteren op

2 x houten koffers, retro

Heel oude, prachtige stukken, valiezen uit hout Ze bestaan uit een dunne houtplaat, afgewerkt aan zijkanten met metaal (volledige om...
Huidig bod: € 36,76
Bied nu! Doe een bod

2 boeken : Planeet aarde + extreem weer

1. Planeet aarde, ontdek de geheimen van onze wonderbaarlijke wereld. Verschillende hoofdstukken : - onze aarde - gesteente en bode...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

2 x loodramen, Boechout en Vlaanderen

2 Antieke glazen in loodramen  Boechout en Vlaanderen 1 loodraam met hanger ( de tweede zonder hanger) In goede vintage staat.
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Star Wars Stormtrooper + boek het complete werk

Star Wars Stormtrooper  (Disney). Speel scenes na van de film Star Wars Rogue One, a Star Wars Story, met deze 30 cm grote Imperial S...
Huidig bod: € 10,46
Bied nu! Doe een bod

Clive Dunn - Grandad / I Play Spoons (7")

Clive Dunn - Grandad / I Play Spoons (7") promo single - Amerikaanse persing (1970) voor een vergelijkbare uitgave, klik: https://w...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Set van vergulde kandelaars

Een set van twee vergulde kandelaars in mooie staat niet gesigneerd
Huidig bod: € 28,96
Bied nu! Doe een bod

Chromatic Harmonica by M.Hohner

De mondharmonica van Duitse makelij is in goede staat met normale gebruikssporen . De mondharmonica komt in een origineel kistje , het kis...
Huidig bod: € 52,50
Bied nu! Doe een bod

The Crystals - Then He Kissed Me / Brother Julius (7")

The Crystals - Then He Kissed Me / Brother Julius (7") single - Belgische persing (1963) generic sleeve voor meer info en details,...
Huidig bod: € 1,18
Bied nu! Doe een bod

Grote Snauwaert tennisracket

Reuze grote tennisracket van het merk Snauwaert. Gecustomized met de naam en handtekening van de Amerikaanse jaren 70 tennislegende ...
Huidig bod: € 63,01
Bied nu! Doe een bod

Vintage Polistil “TONDO” Super 8 Projector – model CT80

      Afhaalpunt Ronse.   Back to the Seventies! Met dit Space Age ontwerp. Deze filmprojector voor super...
Huidig bod: € 17,00
Bied nu! Doe een bod
50 - 59 van 154 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account