Lopende veilingen

30 - 39 van 157 veilingen

Sorteren op

delft blauw asbak

Delfts blauw asbak 15 cm diameter (voor 6 sig) gebruikssporen
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Opberg valies voor viool

-Mooie opberg koffer voor viool -afmeting 77/22 binnenzijde bekleed met mooi koningsblauw fluweel    
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Lima schaalmodel Thalys

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Schaalmodel van het merk Lima met als inhoud een schaalmodel van een Thalys, sporen en elektrische bedie...
Huidig bod: € 52,62
Bied nu! Doe een bod

Vintage Fototoestel - Vredeborch

Standard-Menis 49. Merkteken vooraan aanwezig op het toestel : zie foto. Originele verpakking : Vrede Box.: 1 flap ontbreekt. Goede...
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Houten Tekenplank met toebehoren

Kleine houten tekenplank met houte- toebehoren zoals een tekendriehoek, lat en T lat. Merk Sieco. Zwitserse fabricage. HxBxD:50x60x1...
Huidig bod: € 16,70
Bied nu! Doe een bod

Marklin Ho 29427

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Treinset van het merk Marklin type Ho 29427. Het geheel zit in de originele verpakking.
Huidig bod: € 31,95
Bied nu! Doe een bod

Tibor Szemzo – Snapshot From The Island

Tibor Szemzo – Snapshot From The Island LP - Britse persing (1987) voor meer info en details, klik: https://www.discogs.com/Tibor-...
Huidig bod: € 13,65
Bied nu! Doe een bod

Egmond Solid 7 elektrische gitaar (1958)

Vintage elektrische gitaar van Nederlands fabrikaat in uitzonderlijk mooie en volledig originele staat, getest en werkend. bouwjaar: 1958 ...
Huidig bod: € 250,00
Bied nu! Doe een bod

antiek Kortrijks aardewerk

2 aardewerk borden grootste in perfecte staat afm:diameter 32cm kleiner bord heeft lichte beschadiging aan man (zie foto) afm diameter...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

antiek Kortrijks aardewerk

Kortrijks aardewerk bord met spreuk de hemel drinkt ,de aarde drinkt , waarom zouden wij niet drinken bord heeft een paar kleine beschadi...
Huidig bod: € 1,89
Bied nu! Doe een bod
30 - 39 van 157 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account