20 - 29 van 122 veilingen

Pomme-Pidou serie - Vicky – de hen

Huidig bod: € 27,13

Japans Porcelein Noritake sierschaal

Prachtige sierschaal uit porcelein waarschijnlijk rond de jaren 60 aan stempel te zien in perfecte staat Afm:L=32cm B=25,5cm
Huidig bod: € 6,11

vintage objecten met vlinders

Huidig bod: € 7,15

2 kaders met vlinders

Huidig bod: € 21,16

Chinees doosje met stempel Foo Dog versiering

Zeer goede staat met originele doos Afm:stempel:H=6,5cm B=2,5cm Afm:Doos L=11,5cm B=8cm H=4cm
Huidig bod: € 1,60

Chinees Draak

Perfecte staat Afm:H=12cm L=16,5cm
Huidig bod: € 1,06

Chinees beeld van vrouw

mooi beeldje beschadiging geweest hoofd is gelijmd Afm:H=19cm B=8cm
Huidig bod: € 1,89

antiek schilderij stilleven gesigneerd J.Van Nerom

Olieverf op doek zeer goede staat Afm:H=48cm B=38cm
Huidig bod: € 4,97

schilderij stilleven gesigneerd J.Van Nerom

Olieverf op doek ingekaderd heel goede staat Afm:H=48cm B=38cm
Huidig bod: € 1,60

Chinees beeld van vrouw

Perfecte staat Afm:H=19cm B=7cm
Huidig bod: € 16,81
20 - 29 van 122 veilingen