Lopende veilingen

10 - 19 van 122 veilingen

Sorteren op

Cross vulpen

Cross USA since 1846 Cross ATX Vulpen in perfecte staat. Nooit gebruikt.
Huidig bod: € 34,77
Bied nu! Doe een bod

Kunstboek Vic Gentils

      Vic Gentils werd in Engeland geboren als zoon van een Franse vader en een Vlaamse moeder. Hij studeerde in de ...
Huidig bod: € 22,60
Bied nu! Doe een bod

Plakboek chromo’s Jacques “De ruimtevaart”/”l’astronautique”

    Voor de verzamelaars een plakboek van Jacques “de ruimtevaart”/”l’astronautique. Vermoedelijk ui...
Huidig bod: € 4,20
Bied nu! Doe een bod

Plakboek chromo’s Jacques “geschiedenis van de handelsluchtvaart”/”l’évolution de notre aviation commerciale”.

      Een plakboek van Jacques namelijk “een onuitgegeven verzameling over de geschiedenis van de handelslucht...
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Elektrische - akoestische gitaar - Eko Ranger 12

Merkteken : Eko, aanwezig binnenkant gitaar. Lichte gebruikssporen en kleine beschadiging aan hals : zie foto's. Geproduceerd in ...
Huidig bod: € 66,27
Bied nu! Doe een bod

School Days Desk - Fisher Price

Vintage. Vervaardigd door Fisher Price Toys. Begin jaren '80. Gebruikte staat. Bestaande uit de letters van het alfabet, de c...
Huidig bod: € 20,00
Bied nu! Doe een bod

Dwarsfluit – John Packer Ltd

      Dwarsfluit, ideaal voor jonge beginnende muzikanten. Bevat 2 kopstukken waarvan 1 gebogen is, zodat men in het...
Huidig bod: € 73,51
Bied nu! Doe een bod

Houten modelschip 'King of the Mississippi'.

1982. Vervaardigd door Artesania Latina - Spanje. Exacte replica van de klassieke stoomboot die ten tijde van de ontwikkeling van het...
Huidig bod: € 18,32
Bied nu! Doe een bod

Pomme-Pidou serie - King Ducky – de eend

      Deze trotse eend straalt een pak zelfvertrouwen uit met zijn sierlijk bloemig design! Net zoals Freddy (zie on...
Huidig bod: € 8,85
Bied nu! Doe een bod

Vintage kader Belga sigaretten

  Vintage kader Belga sigaretten   Prachtige kader van het voormalige sigarettenmerk “Belga”. Dit Belgische s...
Huidig bod: € 106,05
Bied nu! Doe een bod
10 - 19 van 122 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account