Lopende veilingen

1 - 10 van 59 veilingen

Sorteren op

Egyptisch beeld uit messing TUTANKHAMON

Egyptisch beeld uit messing op marmeren sokkel mooi gemaak en zwaar Afm:H=18cm B=12cm  
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

kuifje Tin Tin houten beeld Jansen & Jansen

Leuk houten beeld van één van de gebroeders Jansen & Jansen uit Kuifje beeld heeft reparatie gehad aan hoed Afm:H=26...
Huidig bod: € 13,65
Bied nu! Doe een bod

kuifje Tin Tin houten beeld Kuije en Bobby

leuk houten beeld van Kuifje en Bobby Algemeen goede staat Zwaar Afm:H=28cm  B=18cm
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

Houten djembé met Afrikaans siermotief.

Afhaalpunt: Tienen. Een vaastrommel met een touwbespanning en trommelvel. Oorspronkelijk afkomstig is uit West-Afrika. Omdat djembé...
Huidig bod: € 6,13
Bied nu! Doe een bod

Murano Italy vis

leuke vis van Murano zeer goede staat geen beschadigingen Afm:H=19,5cm   B=12cm
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

MEGA Collectie Foto's van Vliegtuigen

Afhaalpunt Tienen Een GIGANTISCHE collectie van foto's van vliegtuigen.  - 12 grote foto albums - 6 middelgrote foto album...
Huidig bod: € 178,51
Bied nu! Doe een bod

vintage hockeyspel

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Vintage Igra hockeyspel. De 10 metalen figuurtjes worden bestuurd via de handels aan de uiteinden van h...
Huidig bod: € 11,55
Bied nu! Doe een bod

Vintage lederen bokshandschoenen, 3 paar

3 paar stoere lederen bokshandschoenen Deze prachtige exemplaren zijn vervaardigd uit vintagelook kwaliteitsleder in een diepe chocoladek...
Huidig bod: € 13,27
Bied nu! Doe een bod

IDE'S OLD ALE reclamebord

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Blikken reclamebord van IDE’s OLD ALE. Uit de jaren ’40. Het blik komt wat los van de achte...
Huidig bod: € 20,67
Bied nu! Doe een bod

Donkey Kong super nintendo

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Super nintendo console, donkey kong set. Set is compleet. Getest en werkend. Spel donkey kong is nog aa...
Huidig bod: € 311,07
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 59 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account