Lopende veilingen

1 - 10 van 159 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Nieuw boek James Ensor - Frans

Prachtig boek - Nieuw - James Ensor Oostende, 13 april 1860 - aldaar, 19 november 1949 Gebonden - 344 pagina's Uitgebracht in...
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

Oude strips De Rode Ridder, zwart-wit 20 stuks

Willy Vandersteen - De Rode Ridder - Standaard Uitgeverij 20 stuks in goede staat Nummers en titels : 16. Baloch De Reus - 17. De Z...
Huidig bod: € 30,98
Bied nu! Doe een bod

André Colpin - d'après un croquis d'Egon (Schiele)

Mooi werk door André Colpin naar Egon Schiele Gelimiteerde editie : 60/200 Op handgeschept papier en gesigneerd Andr&eacut...
Huidig bod: € 30,60
Bied nu! Doe een bod

Prachtige houtskooltekening Jos Mous - jaren '40

Prachtig werk van de bekende Belgische kunstenaar Jos Mous (1896 - 1968). Werkpaard aan de haven Gesigneerd. Mooi uitgesneden houte...
Huidig bod: € 139,80
Bied nu! Doe een bod

WOII Wilcox Crittenden marine kompas

Opgelet! Deze veiling kan niet bezichtigd en enkel opgestuurd worden.  ---- 1943, Middletown, Connecticut, USA. Zwart, cardani...
Huidig bod: € 52,50
Bied nu! Doe een bod

lego friend 41101

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Lego set 41101 Friends Heartlake Hotel. Set is niet gecontroleerd op compleetheid.
Huidig bod: € 27,60
Bied nu! Doe een bod

klarinet

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Houten klarinet met ouderdomssporen. De stukken zitten vrij los in elkaar. geen merk zichtbaar.
Huidig bod: € 8,41
Bied nu! Doe een bod

Dame jeanne

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Grote dame jeanne is een ijzeren mand met stro omringd. Hoogte fles tot de top is 50 cm, ø ...
Huidig bod: € 25,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage Mickey Mouse Walt Disney, jaren 70

De Kringwinkel Geel   Het meest bekende knaagdier ter wereld, Mickey Mouse. Maar niet 100 procent zoals we hem nu kennen, de oude...
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

Kylo Ren Knuffel, Star Wars

De Kringwinkel Geel   Kylo Ren, geboren als Ben Solo, is een personage uit de negendelige filmserie Star Wars. Hij is de zoon van...
Huidig bod: € 2,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 159 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account