1 - 10 van 11 veilingen

Vintage stoel zwarte rug

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Houten vintage stoel met zwarte zitvlak en rugleuning, lichte gebruikssporen.
Huidig bod: € 21,00

Staande Kapstok, Rotan

Huidig bod: € 21,10

Twee retro éénzitjes/fauteuils met kussens

twee éénzitjes donkerbruin met lichtbruine kussens metaal/chrome in mooie staat
Huidig bod: € 70,00

Retro salontafel, gesigneerd:J.Belarti

Retro salontafel gesigneerd: J.Belarti Chrome pootjes in een mooie staat
Huidig bod: € 231,54

Kettler Marathon St: Loopband

Huidig bod: € 70,16

5 Paco Capdell Designstoelen, Model: Silla Xuxa van Vincente Soto

Huidig bod: € 49,63

Set Mexicaanse zetels

Huidig bod: € 125,00

Vintage kast 1

Huidig bod: € 50,00

Vitrine kast

Huidig bod: € 63,00

Vintage kast 2

Huidig bod: € 52,51
1 - 10 van 11 veilingen