Lopende veilingen

1 - 10 van 9 veilingen

Sorteren op

Oude Kinderstoel: Torck

De Kringwinkel Laakdal   Kinderstoel van het gekende nog bestaande kwaliteitsmerk: Torck Deze oude kinderstoel is gedateert ee...
Huidig bod: € 43,05
Bied nu! Doe een bod

Relax of bureaustoel - Hout en leder

Heel comfortabele stoel uit leder of skai en hout. Draait 360° (5 wielen) en is in de hoogte verstelbaar (hendel onderaan), de r...
Huidig bod: € 28,35
Bied nu! Doe een bod

Convex Zonnespiegel

Convex Sun Mirror Circa 1970 Gold Resin Materiaal : soort van geperst foam vertoont 5 breuken, maar is herstelbaar  
Huidig bod: € 146,49
Bied nu! Doe een bod

6 Rieten design stoelen - Original LOOM furniture

Lloyd Loom - Original Loom rieten stoelen. Verenigd Koninkrijk - Gevlochten riet. 6 Original Loom gevlochten rieten stoelen. Hoogte...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Antieke Vintage Massagetafel / Bank

Een heel oude massagetafel of een bank - antiek. 20e eeuw - Handgemaakt. Met 2 verstelbare koppen. Van hout, met vulling en zw...
Huidig bod: € 52,51
Bied nu! Doe een bod

Industriële Naaimachine: DA3955 Automaat, Dubbel Transport

De Kringwinkel Geel   Vrij recente naaimachine van het merk DA. Dit model is de DA3955 en staat op een stevige metalen werktaf...
Huidig bod: € 525,00
Bied nu! Doe een bod

Groot Schilderij op Doek

De Kringwinkel Laakdal   Heel groot schilderij op doek van een vrouw met baby en een man. Op de achterzijde is er een brandste...
Huidig bod: € 100,00
Bied nu! Doe een bod

Rode Wandklok van Salt & Pepper, 60 cm

De Kringwinkel Laakdal   Grote moderne wandklok van het Australische merk: Salt & Pepper dat bij ons vooral bekend is voor hu...
Huidig bod: € 12,60
Bied nu! Doe een bod

Gesigneerde Schilderij: Alhajie Samba

De Kringwinkel Laakdal   Zeer mooi met acryl op linnen geschilderde schilderij van: Alhajie Samba De kunstenaar: "A. Samb...
Huidig bod: € 54,39
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 9 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account