20 - 29 van 54 veilingen

Vintage glazen asbak met siermotief.

Afhaalpunt: Tienen. Ronde glazen asbak met vintage siermotief en plaats voor 3 sigaretten.
Huidig bod: € 1,00

Bruine glazen fles met stop.

Huidig bod: € 1,60

Glazen olifant

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Olifant gemaakt uit glas.
Huidig bod: € 1,06

Beyer kristallen schaal

Huidig bod: € 1,89

Glazen aap

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld van een aap, gemaakt uit glas.
Huidig bod: € 1,13

Prachtige glazen blauwe kruik met zilveren bubbels

Huidig bod: € 50,27

Heldere ijskristallen hanglamp, vintage

Huidig bod: € 10,51

Twee lampjes in facetgeslepen kristallen voeten, zilver/goudkleurig verguld

Huidig bod: € 8,00

Set 5 oude Chimay-glazen met opschrift in dikke emaille

Huidig bod: € 8,40

3 apothekersflessen

Huidig bod: € 8,40
20 - 29 van 54 veilingen