1 - 10 van 74 veilingen

Raamplaat bloem glas in lood.

Mooie glas in lood - raamplaat in nagenoeg perfecte staat. Staat mooi voor het venster in een vaas.
Huidig bod: € 18,89

VAL ST. LAMBERT KRISTALLEN SCHAAL

is gesigneerd met een onleesbaar sticker lichte sporen van gebruik afm L=40cm H=4cm Alleen afhalen in de winkel
Huidig bod: € 11,50

Glazen kandelaar

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Sierlijke kandelaar, gemaakt uit glas.
Huidig bod: € 6,65

VAL ST. LAMBERT KRISTALLEN VAAS

is gesigneerd met een onleesbare sticker in gebruikte staat afm H=19cm D=16cm Alleen afhalen in de winkel
Huidig bod: € 26,25

GLAZEN MANDJE MURANO STIJL

in mooie staat ondanks met lichte kenmerken van gebruikssporen afm H=21cm D=17cm
Huidig bod: € 2,00

GLAZEN KOM MURANO STIJL

made in MURANA in mooie staat ondanks met lichte kenmerken van gebruikssporen afm D=19cm H=12cm
Huidig bod: € 10,50

GLAZEN SCHAAL MURANO STIJL

waarvan klein shipje af aan de onderkant (zie rode markering op de foto) kenmerken van gebruikssporen afm H=8cm D=24cm
Huidig bod: € 5,10

GLAZEN VAAS MURANO

Huidig bod: € 11,40

Val Saint Lambert - zware kristallen schaal

Zware schaal van geslepen kleurloos en roze kristal. Met (stuk van) label. Afgezien van kleine oneffenheden in uitstekende vintage staat.
Huidig bod: € 52,51

RECLAME BORD MET GLAS EN PLASTIC FRAME - STELLA ARTOIS

Huidig bod: € 6,10
1 - 10 van 74 veilingen