Lopende veilingen

1 - 10 van 63 veilingen
23456 ...

Sorteren op

glazen potje

nr.: A25 (c) goede staat naam opdruk onleesbaar afmetingen: H=7,5 cm D=8,5 cm  
Huidig bod: € 38,14
Bied nu! Doe een bod

glazen schoteltje

goede staat afmetingen: D=8 cm
Huidig bod: € 1,89
Bied nu! Doe een bod

Vintage schaal op voet, vervaardigd uit oud roze glas.

Afhaalpunt: Tienen. Trendy vintage schaal op voet, vervaardigd uit oud roze glas, versierd met een retromotief. Getekend met BEL CE. ...
Huidig bod: € 5,53
Bied nu! Doe een bod

12 voorraadpotten Gulf jaren '70

12 Voorraadpotten met Apelstjes jaren '70 6 Potten van 12.5 cm hoog 4 potten met gesloten deksels en 2 strooi deksels 6Potten...
Huidig bod: € 38,61
Bied nu! Doe een bod

Glazen stolp

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Stolp gemaakt uit glas, op een houten voet.
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Glazen taartschotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Taartschotel gemaakt uit glas.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Bohemia Crystalex bel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Bel gemaakt uit kristal van het merk Bohemia Crystalex. Op de bel staat de tekst Bohemia Cyrstalex, hand...
Huidig bod: € 12,50
Bied nu! Doe een bod

Murano - bloemenvaasje

Knap bloemenvaasje, getekend Murano. Geen beschadigingen
Huidig bod: € 19,95
Bied nu! Doe een bod

Zeldzame vintage modulaire kandelaars ontworpen door Fritz Nagels (BMF) seventies

Prachtige vintage kandelaars (zeer zeldzaam) ontwerper: Fritz Nagels deze kunnen los van elkaar en/of  stapelen in metalen chroom ...
Huidig bod: € 220,61
Bied nu! Doe een bod

2 glazen beeldjes (zeepaardjes)

Mdina Malta - glazen object van een zeepaardje als presse papier. 2e Helft 20ste eeuw, Malta Wellicht het bekendste glas object uit Malta,...
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 63 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account