Lopende veilingen

1 - 10 van 47 veilingen

Sorteren op

2 glazen kandelaars

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 2 kandelaars gemaakt uit glas. Elke kandelaar is voorzien van 2 kaarsenhouders.
Huidig bod: € 8,74
Bied nu! Doe een bod

Mats Jonasson: Fruitschaal Made in Sweden

Tweede helft 20e eeuw, Zweden Mats Jonasson Collection Wind Flower unieke schaal. Prachtige Zweedse vintage handgemaakte crystal schaal. ...
Huidig bod: € 7,46
Bied nu! Doe een bod

Nybro: Grote paperweight afgebeeld met drie Rendieren

Mooie grote Scandinavische presse-papier, Nybro rendieren glazen presse-papier, Met sticker gemerkt Nybro Sweden
Huidig bod: € 20,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage decanteer karaf glas/verzilverd

Mooie vintage decanteer karaf, glas/verzilverd. In de vorm van een gans.
Huidig bod: € 17,40
Bied nu! Doe een bod

Vintage Vedette Breda Royal Crystal Rock loodkristallen whiskeykaraf

Vintage Vedette Breda Royal Crystal Rock loodkristallen whiskeykaraf. Info http://www.vintagevedette.com/product/vintage-royal-christa...
Huidig bod: € 10,46
Bied nu! Doe een bod

Glazen mandje

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Mandje gemaakt uit kleurrijk glas. Aan de bovenzijde zit een glazen handvat.
Huidig bod: € 1,13
Bied nu! Doe een bod

Kristallen trofee

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Trofee gemaakt uit kristal, op een stenen voet. Op de trofee kleeft een sticker met de tekst TvB, 24% le...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Witte bollen hanglamp, vintage

Witte bollen hanglamp, vintage. De witte bollen zijn in mooie staat, dankzij de dikkere wand van het glas. Coole combinatie van de wit...
Huidig bod: € 51,40
Bied nu! Doe een bod

Vintage spuitfles R. Turpin – Mugron (Landes) - Frankrijk

      Prachtig item om jouw bar op te fleuren! Deze blauwe sifon is van de Franse fabrikant R. Turpin. Op de fles st...
Huidig bod: € 27,31
Bied nu! Doe een bod

Zeldzaam oud bierglas ROYAL-EXPORT Brouwerij Van Roy Wieze

      Voor de verzamelaars van bierglazen hebben we hier een oud “boerke” van de gewezen brouwerij Van R...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 47 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account