1 - 10 van 41 veilingen

SET VAN 2 KANDELAARS IN GEKLEURD GLAS

Afhaalpunt Tienen Set van 2 kandelaars in gekleurd glas. 13 cm x 11 cm x 8 cm 0.600 kg
Huidig bod: € 30,90

2 COGNAC GLAZEN IN ORGINELE DOOS- CHRISTOFLE

Huidig bod: € 30,29

MURANO STIJL GLAZEN VAAS

MURANO STIJL lichte gebruikssporen afm H=47cm Alleen afhalen in de winkel
Huidig bod: € 21,61

GLAZEN FRUITSCHAAL

lichte sporen van vlekjes en gebruik afm L=36cm H=13cm Alleen afhalen in de winkel
Huidig bod: € 3,33

GLAZEN IN LIMEGREEN KLEUR - VAASJE

in mooie staat afm H=35cm
Huidig bod: € 3,16

Vaas met afbeelding van vogels

Huidig bod: € 10,00

Glazen schaalje met deksel

Afhaalpunt Tienen Gemerkt VAL ST LAMBETR BELGIUM (naam staat verkeerd gespeld op het schaaltje) Ø 18 cm x 13 cm 0.790 kg
Huidig bod: € 16,57

Retro:Kruiken met gevlochten bescherming

Huidig bod: € 1,97

Set van 5 glazen zwanen, één van Val Saint Lambert

Huidig bod: € 14,18

Grote magnifique vaas - beige en bordeaux

Huidig bod: € 58,44
1 - 10 van 41 veilingen