1 - 10 van 53 veilingen

Set van 9 borrelglaasjes met motief.

Afhaalpunt: Tienen. Set van 9 borrelglaasjes met motief. Vervaardigd uit transparant glas.
Huidig bod: € 3,00

vintage parelmoer schaal

Mooi schaaltje met parelmoer effect uit glas perfecte staat Afm:H=5,5cm diameter 15cm
Huidig bod: € 10,10

Murano Italy

Mooi schaal Murano Perfecte staat Afm:H=5cm diameter 16,5cm
Huidig bod: € 11,50

Italy Vetreria G.Campanella & c

Mooi geld sleutel potje Perfecte staat Afm:H=9cm B=15cm
Huidig bod: € 12,60

Mdina glas Malta

 4 stuks Mdina glas Malta Alle 4 in zeer goede staat Afm van de hoogste H=20cm diameter 9,5cm Afm schaal L=19cm H=7cm B=15,5cm
Huidig bod: € 17,82

Murano Italy

4 Murano vaasjes Alle 4 in mooie staat Afm grootste H=13,5cm B=4,5cm
Huidig bod: € 84,94

Grote fruitschaal uit uranium glas

Prachtige schaal in zeer goede staat geen beschadigingen Afm:H=20cm B=23cm L=61cm
Huidig bod: € 15,86

Set van 6 kristallen wijnglas met modern siermotief (Vanstahl).

Afhaalpunt: Tienen. Set van 6 kristallen wijnglas met modern siermotief.  Gemerkt met Cristal Vanstahl.
Huidig bod: € 10,50

Thee kopje (Vies Souchon).

Afhaalpunt Tienen  Glazen thee kopje met siermotief. Van het merk Vies Souchon. Vervaardigd in Lyon (Frankrijk).
Huidig bod: € 1,00

Mickey Mouse glas (The Walt Disney Company).

Huidig bod: € 3,16
1 - 10 van 53 veilingen