1 - 10 van 53 veilingen

Lot serviesgoed Fire King

Huidig bod: € 34,66

glazen schenkkan

Huidig bod: € 157,51

Art deco glazen schaal in metalen houder

Met bloemenkrans versierde ovalen houder in metaal met bijpassende glazen schaal. HxBxD: 11cm x 36,5cm x 17cm
Huidig bod: € 35,00

Kristallen karaf met 5 bijpassende glazen

Huidig bod: € 126,10

Glazen taartschotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Taartschotel gemaakt uit glas met een sierlijke decoratie.
Huidig bod: € 1,60

Murano Clown

Huidig bod: € 16,01

Murano Clown met accordeon

Made in Italië  in goede staat Afmetingen: Hoogte: 23.5 cm Breedte: 8 cm
Huidig bod: € 26,97

Blauwe Glazen Vaas

mond geblazen. perfecte staat Afmetingen: Hoogte: 25,5 cm Breedte: 12,5 cm
Huidig bod: € 22,17

prachtige handgeschilderde vaas met stop

prachtige handgeschilderde vaas met stop uit Tjechoslovakije H 28.5 cm lichte gebruikssporen onderaan de vaas
Huidig bod: € 1,60

handgeblazen schip op schaal in glazen stolp

handgeblazen schip op schaal in glazen stolp H 18 cm
Huidig bod: € 26,25
1 - 10 van 53 veilingen