Lopende veilingen

1 - 10 van 58 veilingen

Sorteren op

2 Antieke Flesjes- Handgegraveerd

2 Antieke flesjes met stop voor olie en azijn. 19e eeuw. Verzilverd. Handgegraveerd glas. Hoogte: 19 cm / 18 cm, Diameter: ...
Huidig bod: € 49,63
Bied nu! Doe een bod

2 kaarsenhouders Val Saint Lambert

Afhaalpunt Diest Twee glazen kaarsenhouders gegraveerd met  Val Saint Lambert. Deze zijn in heel goede staat. Afmetingen: H. 8 cm ...
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

Kristallen vaas VSL

Afhaalpunt Tienen Kristallen vaas  Val Saint Lambert helder en rood hoogte: 20 cm Ø: 14.7 cm
Huidig bod: € 42,00
Bied nu! Doe een bod

Murano glazen vaas

Heeft zichtbare beschadigingen, chipje uit (zie foto voor meer details) afm L=33cm Alleen afhalen in de winkel
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Vintage: 8 voorraadpotten jaren '70

8 Voorraadpotten met Apelstjes jaren '70. 4 potten 20 cm,waarvan 1 dekel om te strooien, ( Gulf ) 2 potten 17 cm, ( Henk...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

handbeschilderd glaasje

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Groen met de hand beschilderd gezicht op glaasje. Unia getekend. Onderaan is een naam en nummer gegrave...
Huidig bod: € 4,31
Bied nu! Doe een bod

Glas Uit Duvel Collection 2019, Nina Vandeweghe

De Kringwinkel Geel   Nina Vandeweghe creëert fascinerenden visuele werelden, bevolkt door een mengelmoes van bizarre, grapp...
Huidig bod: € 7,36
Bied nu! Doe een bod

Duvel Collection 2018, Dennis Meyers

De Kringwinkel Geel   De Belgisch kunstenaar Denis Meyers ontwierp op vraag van brouwerij Moortgat een nieuwe "limited editi...
Huidig bod: € 19,15
Bied nu! Doe een bod

Ricard Glas uit de jaren 80

De Kringwinkel Geel   Een glas van Ricard met het bekende logo uit de jaren 80. Dit logo kwam er omstreeks 1984 en bleef de rest ...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Asbak Val Saint Lambert

Afhaalpunt Diest Glazen asbak van Val Saint Lambert. In goede staat vertoont ouderdomssporen. Afmetingen: B.15 x H. 6,5 x D. 10,5 cm.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 58 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account