Lopende veilingen

1 - 10 van 103 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Murano Italie 2 clowns

2 Handgemaakte clowns van hoog kwalitatief Murano glas, gemaakt volgens de ambachtelijke tradities van Murano, een eiland bij Venetië. ...
Huidig bod: € 20,70
Bied nu! Doe een bod

Mooie vintage kristallen Val Saint Lambert schaal

Mooie kristallen Val Saint Lambert schaal Materiaal: Kristal Kleur: groen Merk: Val Saint Lambert Gesigneerd op de bodem: Val St...
Huidig bod: € 47,26
Bied nu! Doe een bod

Lot bruine glazen apotheekflessen

Set van 9 prachtige, vintage apotheekflessen - De grootste fles heeft een iets andere stop van model dan de rest, ook een draaistop....
Huidig bod: € 11,50
Bied nu! Doe een bod

Mooie glazen fuchsia coupe

Mooie coupe, volledig uit glas. Geen merk. Lijnen van doorzichtig en fuchsia glas die naar naar boven reiken. Hoogte : 32 cm ...
Huidig bod: € 5,78
Bied nu! Doe een bod

Vaasje in Murano stijl

Mooie vaas in Murano stijl, geschikt voor enkele bloem of zeer klein boeket. Afmetingen: 28 cm hoog, ø opening ongeveer 1 cm, ø...
Huidig bod: € 6,30
Bied nu! Doe een bod

art-deco val st. lambert fruitschaal

Mooi, maar in gebruikte staat. met aan de bodem val st. lambert afm L=33.5cm B=17cm
Huidig bod: € 68,89
Bied nu! Doe een bod

glazen uranium/anna groen kommetje

Mooi, maar in gebruikte staat. afm H=8.5cm D=14.5cm
Huidig bod: € 2,50
Bied nu! Doe een bod

Les étains des potstainiers hutois

België - Glas, Tin Prachtig ontworpen van 'Les etains des potstainiers Hutois'. grote heeft onderaan de voet is er een st...
Huidig bod: € 2,00
Bied nu! Doe een bod

glazen uranium / anna groen make-up potje

In gebruikte staat, en ouderdomssporen afm H=5cm D=8cm
Huidig bod: € 2,30
Bied nu! Doe een bod

glazen uranium / anna groen parfum karaf

In gebruikte staat, en ouderdomssporen afm H=18cm D=3cm
Huidig bod: € 2,22
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 103 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account