50 - 59 van 227 veilingen

Vintage Fototoestel - Vredeborch

Huidig bod: € 5,00

twee fijn versierde glazen

Huidig bod: € 47,26

Foo dog leeuwtjes

Huidig bod: € 37,22

Blikken doos Kuifje- Bobbie.

Blikken doos met afbeelding van (Bubble Gum) Bobbie, de hond van Kuifje. Gebruikte staat.
Huidig bod: € 11,90

Vintage Bonbonnière

uit de jaren '60. Plastiek met houtnerfstructuur. Goede staat.
Huidig bod: € 15,75

Muurklok Schäfer

Huidig bod: € 16,56

Vintage Konijn op driewieler

Huidig bod: € 5,00

WALT DISNEY PRODUCTIONS : sneeuwwitje en 7 dwergen in vinyl met squeeze

Huidig bod: € 39,51

Blikken motorfiets Foreign zijspan

Huidig bod: € 5,81

Asbak met beeld van meisje met konijn (Jema).

Huidig bod: € 3,55
50 - 59 van 227 veilingen