Lopende veilingen

50 - 59 van 169 veilingen

Sorteren op

Oude Teddybeer

Schatige Teddybeer Ledematen afzonderlijk beweegbaar  
Huidig bod: € 7,88
Bied nu! Doe een bod

Winny de Pooh: spaarpot Enesco Group

Disney Licensed by Eneco Group Vermoedelijk een oudere Wieny the Pooh spaarpot Beeldje in Polyester
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Lot: Kevers, Spinnen en Schorpioen

Negen stuks Kevers, Spinnen,en één Schorpioen in plexi blokjes. Voor verzamelaars
Huidig bod: € 42,66
Bied nu! Doe een bod

kader in Hout met spiegel: COCA-COLA

Oude decoratieve Coca Cola spiegel. Het bijzondere van deze Coca Cola spiegels is dat de teksten aan de binnenzijde van het glas in spiegel...
Huidig bod: € 33,90
Bied nu! Doe een bod

Star Wars-figuur: Funko Yoda en X-wing in Box

Kleurrijke lijn merchandise van Funko. Deze Wacky Wobbler figuur van Yoda in originele verpakking heeft een bewegend hoofd. Miniatur...
Huidig bod: € 3,80
Bied nu! Doe een bod

Dienblad in geslepen spiegel-Murano

Een prachtige vintage dienblad (ook wel een 'vanity tray' genoemd) met een geëtste spiegel van een Victoriaanse roman scè...
Huidig bod: € 11,54
Bied nu! Doe een bod

Kaiser:porselein Vaas SIAM

Zeer mooi porseleinen Kaiser vaas van de serie Siam. Gemaakt in west Duitsland, met Chinees decor. Onderaan: 'Reproductions of or...
Huidig bod: € 31,51
Bied nu! Doe een bod

Antiek: Weegschaal in gietijzer met schalen in koper

Een mooie antieke balans weegschaal Periode: 2e helft 19e/1e helft 20e eeuw Materiaal: het onderstel is gemaakr van gietijzer, het mechani...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage: Philips Type HR 5272 met Flip-Flap Cijfertjes

Vintage: Oranje klok PHILIPS Type-HR 5272 uit 1970: Materiaal: plastic
Huidig bod: € 28,78
Bied nu! Doe een bod

Servies Villeroy & Boch Scarlett 16 delig

Een prachtig 16- delig servies van Villeroy & Boch uit de SCARLETT reeks. Design door Christine Reuter in de jaren '70. 1) D...
Huidig bod: € 40,80
Bied nu! Doe een bod
50 - 59 van 169 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account