10 - 19 van 203 veilingen

4 unieke stoelen

4 unieke metalen design stoelen. Zeer bijzondere creatie. Handgemaakt en gelast door creatief persoon. Kunstenaar onbekend.
Huidig bod: € 21,10

vijf uiltjes

Decoratieve uiltjes die op elkaars hoofd zitten. Afgewerkt met kleine spiegeltjes.
Huidig bod: € 2,73

2 herten

2 herten - bronzen look - op marmeren blad
Huidig bod: € 46,90

Oude boek met postkaarten verzameling, jaren 20

Huidig bod: € 73,51

Prachtige Art- Nouveau Cameo vaas gemerkt Gallé

Huidig bod: € 550,00

Drie luiks kamerscherm Images Marilyn Monroe

Kamerscherm Images Marilyn Monroe Sex Symbol van de Jaren '50 en '60 Ideaal om een deel van de ruimte af te schermen.
Huidig bod: € 36,90

Retro: Boch La Louviere Belgium Rambouillet servies voor zes personnen

Huidig bod: € 75,00

Niloc Pagen Design Rainbowteckel

Huidig bod: € 132,42

M.C. Bergen large vaas Nr 384/2

M.C.Bergen Art Deco Keramiek Large vaas Nr 384/2 Made in Belgium
Huidig bod: € 63,10

Art-Deco:Val St Lambert glas Olympic Vaas - 1936

VSL Belgique inruk onderaan de vaas. Zeldzaam model. Glazen vaas met gele schijn. Zeer goede staat.
Huidig bod: € 63,45
10 - 19 van 203 veilingen