Lopende veilingen

1 - 10 van 181 veilingen
23456 ...

Sorteren op

ALESSI – “Anna Box” van Alessandro Mendini

      Alessandro Mendini maakte een serie producten met het gezicht van zijn vriendin Anna Gili.   Deze v...
Huidig bod: € 25,00
Bied nu! Doe een bod

Metalen kruisbeeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kruisbeeld gemaakt uit goudkleurig metaal. Aan de bovenzijde is een gat voorzien om het geheel aan de mu...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Vintage hoofd – Duits keramiek

      Wit keramisch hoofd voor hoeden, pruiken of koptelefoon.   Hoogte: +/- 31 cm   Nog in g...
Huidig bod: € 22,17
Bied nu! Doe een bod

ALESSI – “Anna Light” van Alessandro Mendini

  ALESSI – “Anna Light” van Alessandro Mendini   Alessandro Mendini maakte een serie producten met het ...
Huidig bod: € 18,36
Bied nu! Doe een bod

Twee vintage kattenbeeldjes

Twee schattige vintage kattenbeeldjes in porselein. De grootste heeft als hoofkleur grijs-wit en groene oogjes. De poes heeft een scherfbreu...
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

Kunstwerk Piet Lemahieu - gesigneerd

  Kunstwerk Piet Lemahieu - gesigneerd   Altijd al een origineel kunstwerk in huis willen hebben? Dit is je kans! Prachti...
Huidig bod: € 43,21
Bied nu! Doe een bod

Schouwgarnituurklok met vazen Majolique de Wasmuel

Een mooi keramisch schouwstuk bestaande uit een klok en twee vazen. ca 1920, Wasmuel. Belgie Faïencerie van Majolica van Wasmuel - Klok...
Huidig bod: € 23,11
Bied nu! Doe een bod

Afrikaans masker

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Afrikaans masker gemaauit hout met wit inlegwerk. Aan de achterzijde is een draad voorzien om het geheel...
Huidig bod: € 4,44
Bied nu! Doe een bod

ALESSI – Ronde schotel met handvaten – design Michael Graves – originele verpakking

      Prachtige dienschotel met handvaten ontworpen door één van de bekende ontwerpers voor ALESSI: Mi...
Huidig bod: € 42,10
Bied nu! Doe een bod

Vintage bureaulamp - Made in Italy

      Staat geweldig op je bureau of als accentverlichting. De lamp is “Made in Italy”, staat onderaan d...
Huidig bod: € 23,10
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 181 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account