1 - 10 van 131 veilingen

Grote fruitschaal uit uranium glas

Prachtige schaal in zeer goede staat geen beschadigingen Afm:H=20cm B=23cm L=61cm
Huidig bod: € 15,86

Vaas met print

Huidig bod: € 10,51

Buste Kind - getekend en gestempeld

Huidig bod: € 36,75

Blikken motorfiets made in Italy (vooroorlogs)

SFC zeldzame motorfiets Siro Ferrari Casalpusterlengo 1935 gezien de ouderdom ook de sporen ervan!
Huidig bod: € 70,00

porseleinen inktstand - gesigneerd

Huidig bod: € 5,82

art-deco koekjesdoos porselein

Huidig bod: € 35,10

Kerstdeco 4 stuks Walt Disney figuren

Kerst decoratie voor kerstboom circa 7 cm Disney figuren plastix
Huidig bod: € 5,25

Kistje

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Houten kistje met ingelegde olifantjes en bomen. Vertoont lichte gebrukssporen. 25 cm x 18 cm x 15 cm.
Huidig bod: € 28,15

Jezus

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Beeld van Jezus met een goudkleurig hart, in goede staat. H: 36 cm.
Huidig bod: € 13,20

3 KLM Delfts blauwe huisjes

Huidig bod: € 10,00
1 - 10 van 131 veilingen