Lopende veilingen

1 - 10 van 357 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Print Keith Haring: Apocalyptic Visions Heaven and Hell

Keith Haring  (1958 - 1990). Graffiti street pop art. Qualitatieve lithographische print. Het huwelijk van hemel en hel. Pop versie van...
Huidig bod: € 152,25
Bied nu! Doe een bod

Art Deco fotolijst

Marmeren fotolijst met met 2 glazen platen waartussen een foto kan geplaatst worden.
Huidig bod: € 42,37
Bied nu! Doe een bod

Decoratief bordje R. Brice Biot-AM

Aardenwerk bord met een zwarte rand en centraal een abstracte decoratie in rood email. Dit bord is van de hand van Roland Brice (1911-1989) ...
Huidig bod: € 90,99
Bied nu! Doe een bod

Chinese vaas

Handgeschilderde Chinese vaas, onderaan voorzien van een stempel: er staat dat de vaas gemaakt is tijdens de regeerperiode van keizer Qianlo...
Huidig bod: € 157,51
Bied nu! Doe een bod

Art Deco bordenset

1 doenbord met oortjes en 5 dessertbordjes. Onderaan een stempel met Fabriqué en Belgique.
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Chinees masker van de krijgsheer Guan Yu

Mooi decoratief houten masker van een Chinese krijgsheer Guan Yu - China - 2e helft 20e eeuw, het masker is afgewerkt met ogen en tanden uit...
Huidig bod: € 2,62
Bied nu! Doe een bod

Lamp Vetri Murano

Vintage jaren 70 hanglamp in Murano glas. Voorzien van de originele sticker: Vetri Murano 23.
Huidig bod: € 86,10
Bied nu! Doe een bod

Glazen Krantenbak: Fiam (Pesaro) Italy

Magazinerek in gebogen en gehard glas. Gemaakt door Fiam, ontworpen in de jaren 1970. Met zwart geschilderde metalen pootjes.
Huidig bod: € 37,80
Bied nu! Doe een bod

Olifantenbeeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Olifantenbeeld gemaakt uit hout op houten voet.
Huidig bod: € 1,79
Bied nu! Doe een bod

Houten icoon

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Icoon gemaakt uit hout. Aan de achterzijde is een haakje voorzien om het geheel op te hangen.
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 357 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account