1 - 10 van 175 veilingen

Tiffany: hanglamp in herfsttinten

Huidig bod: € 19,33

Spaans Galjoen schaalmodel

Huidig bod: € 30,44

Koperen art-nouveau briefopener ontworpen door Robelus

Prachtige art-nouveau briefopener Uniek stuk ontworpen door (Luisa?) Robelus (haerens?) gesigneerd: Robelus
Huidig bod: € 62,18

Cobraphone ( vintage)

Huidig bod: € 51,03

Sierstuk: Driedelig Messing Pendulestel met Twee grote kandelaars

Huidig bod: € 48,79

Houten Zeilschip op staander

Huidig bod: € 85,89

Mats Jonasson: Fruitschaal Made in Sweden

Huidig bod: € 7,46

Nybro: Grote paperweight afgebeeld met drie Rendieren

Mooie grote Scandinavische presse-papier, Nybro rendieren glazen presse-papier, Met sticker gemerkt Nybro Sweden
Huidig bod: € 20,00

Schiderij:M. Dawson zeilschip in aantocht

Huidig bod: € 107,92

Winter Beeldje:Jema Holland Nr 98

Jema made in Holland Winterbeeldje:Meisje met Slee Nr98 Jaren '50 (Zeldzaam)
Huidig bod: € 11,50
1 - 10 van 175 veilingen