1 - 10 van 398 veilingen

Johnson retro tafelventilator

Huidig bod: € 36,76

Mattel Ferrari 250 GTO

1/18 schaalmodel van 1998. Materiaal: metaal met plastic onderdelen. Lichte gebruikssporen, uitstekende staat.
Huidig bod: € 18,28

Burago Porsche carrera 911

Huidig bod: € 28,00

Vintage Lederen handtas/koffer

Huidig bod: € 25,00

Dooney en Bourke vintage handtas

Huidig bod: € 55,63

Leslie G. Hunt: gekleurde ets golf

Huidig bod: € 60,39

Raamplaat bloem glas in lood.

Mooie glas in lood - raamplaat in nagenoeg perfecte staat. Staat mooi voor het venster in een vaas.
Huidig bod: € 18,89

Afrikaans masker

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Afrikaans masker gemaakt uit hout.
Huidig bod: € 2,68

Kouwgom ballen automaat + 20 stukken van 20 Bfr

Huidig bod: € 104,99

Houten icoon

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kleine icoon gemaakt uit hout met als titel moeder Gods van Korssun.
Huidig bod: € 10,50
1 - 10 van 398 veilingen