10 - 19 van 9 veilingen

Set Oorbellen 1

Afhaalpunt Tienen Een set oorbellen met langs beide kanten 3 glasdiamantjes en een zilverkleurig kruisje
Huidig bod: € 2,00

Murano Italy vis

leuke vis van Murano zeer goede staat geen beschadigingen Afm:H=19,5cm   B=12cm
Huidig bod: € 10,50

Handtas gemerkt Gucci

Gebruikssporen aan de binnenkant van de handtas.
Huidig bod: € 40,00

Zilveren bedel (geld-) armbandje

Huidig bod: € 26,50

vier aardewerken borden met messing rand, vogeltaferelen

Huidig bod: € 1,00

Quartz wandklok

Huidig bod: € 1,00

Vintage mandolinebanjo ( banjoline of manjo) MARMA, 70’s

Huidig bod: € 9,46

Vintage design hanglamp Louis Kalff voor Philips

Huidig bod: € 17,13

Corgi Toys - Batmobile

Afhaalpunt Tienen Van Corgi Toys, deze oude batmobile.
Huidig bod: € 15,76

Koperen pot

Huidig bod: € 1,60
10 - 19 van 9 veilingen