1 - 10 van 13 veilingen

Hummel Goebel n° 130

Huidig bod: € 10,00

Dubois vaas met Egyptische inspiratie

Huidig bod: € 8,00

Schaubach Wallendorf jongen met hond

Huidig bod: € 10,00

Schaubach Wallendorf: Putto

Huidig bod: € 10,00

Spaarpot Goebel, gestempeld en gestickerd

Huidig bod: € 3,33

Paard in leder

Huidig bod: € 24,68

Heilige familie, gesigneerd

Huidig bod: € 4,00

Rode jurk Ted Baker, maat 3

Huidig bod: € 5,26

Antiek theeservies in chinees porselein, 20e eeuw

Huidig bod: € 10,51

Murano zwaan

Huidig bod: € 13,50
1 - 10 van 13 veilingen