1 - 10 van 0 veilingen

Zwart beeldje van een olifant.

Afhaalpunt: Tienen. Zwart beeldje van een olifant. Afgewerkt met witte slagtanden.
Huidig bod: € 2,23

Bruine 'Leonardo' trolleytas.

Huidig bod: € 10,51

Christusbeeld - aangezicht

Houten beeldhouwwerk van Christus' aangezicht op een kruis. Te bezichtigen in De Kringwinkel Brasschaat (Antwerpen)
Huidig bod: € 1,00

M.C. Bergen large vaas Nr 384/2

M.C.Bergen Art Deco Keramiek Large vaas Nr 384/2 Made in Belgium
Huidig bod: € 51,45

Bureellamp vintage /retro

Bureellamp groene kleur Vintage / retro met stickers (tijd v toen) gebruikssporen
Huidig bod: € 2,10

Zilveren armband - A835.

Afhaalpunt Tienen  Zilveren armband (A835) met honingraatmotief, gemerkt (zie foto).
Huidig bod: € 8,40

Gele vintage camion met kiepbak: Dinky Supertoys Dumper Truck 562 (Meccano).

Huidig bod: € 26,20

Lot Retro (5 stuks)

Huidig bod: € 5,26

2 vintage paddenstoelen Heico, waarvan 1 met verlichting

Twee vintage paddenstoelen waarvan 1 met verlichting.
Huidig bod: € 31,51

2 kadertjes jongen en meisje Copeland porselein, Oftriart

Huidig bod: € 1,00
1 - 10 van 0 veilingen