Lopende veilingen

1 - 10 van 5 veilingen

Sorteren op

Duvel glazen

Wij bieden hier 6 Duvel glazen aan voor de verzamelaar, namelijk : - 2 apero Duvel glazen ( 250 ml ) . - 1 Kunsstof Duvelglas " H...
Afgelopen op 06-04-2020
Winnend bod: € 51,15
leli

Schilderij van N. Pareyt .

Deze schilderij gemaakt met olieverf op canvasdoek is gesigneerd door N Pareyt en stelt een oud dorpje naast een rivier voor. De kader is...
Afgelopen op 06-04-2020
Winnend bod: € 63,00
yogibeer

Val St Lambert toiletset

Deze set in helder / roze kristal bestaat uit 3 stukken,  namelijk een karaf ( waarvan de stolp ontbreekt );  een parfumfles&...
Afgelopen op 06-04-2020
Winnend bod: € 8,20
Luize

Plafondlamp tyffany stijl

Deze halfronde plafondlamp in tyffanystijl met bloemenmotief ( witte violetjes ) heeft blauwe, groene en rode accenten. De lamp is 32.5cm...
Afgelopen op 06-04-2020
Winnend bod: € 89,25
Anit

Plafondlamp tyffany stijl ( Aminata serie )

Kleurrijk en met bloemenmotief werd het halfronde scherm van de prachtige plafondlamp Aminata in Tiffany-stijl ontworpen. Ze hangt op kleine...
Afgelopen op 06-04-2020
Winnend bod: € 125,46
Anit
1 - 10 van 5 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account