Lopende veilingen

Er zijn momenteel geen resultaten op deze pagina. Misschien heeft u interesse in één van volgende veilingen?

1 - 10 van 0 veilingen

Sorteren op

Vintage fotocamera (Zeiss Ikon/Nettar)

Een Zeiss Ikon Nettar 517/16 fotocamera / balgcamera met een zeer goede Zeiss Nettar  F= 75mm gemaakt in Duitsland. Zeiss Ikon ont...
Huidig bod: € 55,64
Bied nu! Doe een bod

Antieke houten beeldje van moeder met kind

Antiek Houten beeld van moeder met kind jaar 1945 gesingeerd bij Joseph de decker
Huidig bod: € 33,21
Bied nu! Doe een bod

Bundeling Le Monde Illustré deel 96 1905 52 nummers

Staat: wat slijtage aan hoeken en randen hardcover. Rug is bovenaan wat versleten. Boekblok is nog juist vast, maar voorste en achterste sc...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage porseleinen beeldje - ballerina (4)

Mooi vintage porseleinen beeldje van een ballerina. Beeldje is in perfecte staat. Afmetingen: H=15 cm D=7 cm
Huidig bod: € 3,14
Bied nu! Doe een bod

Boss zonnebril op sterkte

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Boss zonnebril in donkerbruine kleur met zilverkleurige afwerking. Op de hoek is een stukje afwerking v...
Huidig bod: € 15,18
Bied nu! Doe een bod

Glasraam in lood: Breughel: De jagers

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Glasraam in lood met op het glas een afbeelding van het schilderij De jagers van Breughel. Aan de bovenz...
Huidig bod: € 1,79
Bied nu! Doe een bod

Vintage Pinokkio Popje - Rubber

begin jaren '80 goede staat met lichte lak schade afmetingen: hoogte: 18 cm  
Huidig bod: € 3,15
Bied nu! Doe een bod

Groot beeld porselein, moeder met 2 kinderen - LLadro

Prachtig porseleinen beeld van een moeder met haar 2 kinderen. Zachte pasteltinten. Onderaan gestempeld LLadro - handmade in Spain ...
Huidig bod: € 45,26
Bied nu! Doe een bod

Uitheems instrument

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Uitheems instrument gemaakt uit hout met 2 sets van metalen snaren.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Pokemon knuffel Horsea

Afhaalpunt Tienen. Pokemon knuffel Horsea 24 cm x 19 cm x 17 cm
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 0 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account