1 - 10 van 0 veilingen

Zilveren (.925) Hanger met Mosagaat Steen

Afhaalpunt Tienen Een uit zilver vervaardigd hangertje (.925). Afgewerkt met centraal een elips vormige Mosagaat steen.
Huidig bod: € 15,71

Vintage glazen asbak met siermotief.

Afhaalpunt: Tienen. Ronde glazen asbak met vintage siermotief en plaats voor 3 sigaretten.
Huidig bod: € 1,00

Erpé: Bureau lamp Jaren '50

Huidig bod: € 21,00

Bronzen beeld – Hazewindhond

Huidig bod: € 26,26

speelgoedauto Tonka

Speelgoedauto van het Amerikaanse bedrijf Tonka Jaren 80 Vertoont gebruikssporen
Huidig bod: € 1,00

LLADRO Beeldje meisje met hond

Beeldje meisje met hond beeldje meisje met hond van LLADRO
Huidig bod: € 9,45

Masereel 1976 kunstboek

Huidig bod: € 15,76

DVD box: Corleone

Huidig bod: € 1,60

Boek:Leonardo Da Vinci

Prachtig Kunstboek by An Artabras Aantal pagina's 534.
Huidig bod: € 28,69

borstbeeld in gips

Huidig bod: € 4,44
1 - 10 van 0 veilingen