1 - 10 van 0 veilingen

MEHANO Elektrische Trein op HO-Schaal THALYS

Huidig bod: € 26,25

beschilderde vis in pleister

beschilderde vis in pleister met deksel
Huidig bod: € 9,45

Vintage Barbie Matel

met doos goede staat met ouderdomssporen
Huidig bod: € 60,00

Authentieke Mexicaanse Sombrero, Pigalle

Huidig bod: € 8,93

Vintage slabestek

Afhaalpunt Tienen Vintage slabestek Lengte: 27.5 cm
Huidig bod: € 8,00

De 7 Smarten Van Maria, Josef Janssens, 1909

Huidig bod: € 14,70

Vaasje gemerkt Boch

Afhaalpunt Tienen Vaasje gemerkt Boch Hoogte: 17.5 cm Ø: 13 cm
Huidig bod: € 27,58

Ets gemerkt Jean Degroote - Interieur

Afhaalpunt Tienen Ets gemerkt Jean Degroote - Interieur afmeting kader: 49 x 36 x 2 cm afmeting afbeelding: 28.5 x 19.5 cm
Huidig bod: € 16,56

Boek 100 Ans D'Affiches De La Danse, Walter Terry, 1975

Huidig bod: € 52,50

Wong Lee vaas

Huidig bod: € 81,70
1 - 10 van 0 veilingen