1 - 10 van 0 veilingen

Spiegel ingebouwd in Oosters kastje

Huidig bod: € 1,00

Brandweerhelm

Afmeting: 39cm x 30cm
Huidig bod: € 1,00

27 x Metalen Slagletters van Imperial 8 mm

Huidig bod: € 12,90

Lichtreclame kriek Lindemans

Afhaalpunt Tienen Kriek Lindemans 51 cm x 40 cm x 8 cm
Huidig bod: € 39,00

KOPEREN INDONESIE BEELD

vertoont ouderdomssporen afm H=37cm B=29cm Alleen afhalen in de winkel
Huidig bod: € 10,00

Koperen Kom met Bronzen Draakjes

Huidig bod: € 7,88

Verzilverd dienblad met lederen handvaten

Mooi verzilverd dienblad met lederen handvaten. In zeer goede staat.
Huidig bod: € 1,60

Retro eenzit zetel

Prachtige lederen eenzit zeetel
Huidig bod: € 33,10

Viewmaster met set sprookjes

Huidig bod: € 22,17

Beige sjaal gemerkt Loredano

Huidig bod: € 1,00
1 - 10 van 0 veilingen