1 - 10 van 0 veilingen

Kauwgomballen automaat

Afhaalpunt: Tienen Rood en witte kleur Speelgoed Productie: China 28 cm x8.5cm x15 cm Gewicht: 1.010 Kunststof en metaal
Huidig bod: € 6,59

4 Porseleinen beelden van honden - Goebel

Huidig bod: € 21,14

Mod. Depositato groene vaas - jaren '60

Mooie groene vaas in goede staat.
Huidig bod: € 19,94

Prachtige zwarte schoenen, gemerkt Christian Louboutin

Huidig bod: € 24,12

alessi cocktailshaker

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Alessi cocktailshaker, +/- 20 cm hoog, vertoont lichte gebruikssporen. In Italië gemaakt. Inox 18/10.
Huidig bod: € 7,54

Beeld " Gaggini"

Afhaalpunt Tienen Plaaster 61 cm x 24 cm x 18 cm 4.910 kg Dit item word niet verzonden en is dus enkel afhaal.
Huidig bod: € 10,00

Thais polychroom beschilderd houten masker

Fraai beschilderd masker van vrouw met een wit gelaat, zwarte haren en gouden ornamenten aan de oren en in het haar.
Huidig bod: € 4,99

Boek - Abel Gholaerts - Louis-Paul Boon

Afhaalpunt Tienen Louis-Paul Boon 426 pagina's uitgeverij  A. Manteau N.V., Brussel 21.5 cm x 15 cm x 4 cm 0.515 kg
Huidig bod: € 5,00

WARMHOUDBORD DISNEY LIMOGES.

Huidig bod: € 5,26

Lot van 16 leeuwenbeeldjes

Huidig bod: € 2,00
1 - 10 van 0 veilingen