Lopende veilingen

Er zijn momenteel geen resultaten op deze pagina. Misschien heeft u interesse in één van volgende veilingen?

1 - 10 van 0 veilingen

Sorteren op

Schleich - Ridders met draak

Afhaalpunt Tienen Schleich - Ridders met draak de hoogte van de figuren varieert tussen 9 cm en 14 cm
Huidig bod: € 11,99
Bied nu! Doe een bod

4 Rode stylestoelen

Rode stof
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Handgeblazen Blauwe Glazen Schaal, Murano

De Kringwinkel Geel   Een handgeblazen helderblauwe kom in driehoekvorm. Lijkt wat op een klavertje 3 in de kom. Hoogstwaarschijn...
Huidig bod: € 6,32
Bied nu! Doe een bod

Stoere Vest van CABRINI in Lamsleder

De Kringwinkel Laakdal   Stoer lederen bikervestje van het Duitse merk: CABRINI. Dit lederen moto-jasje van: Cabrini is gemaak...
Huidig bod: € 7,19
Bied nu! Doe een bod

2 x Antieke Zware Bronzen Wandkandelaar

2 Zware bronzen ( vergulde ??? ) wandkandelaars. 1e helft 20e eeuw. Decoratief / voor 2 kaarsen. Massief bronzen wandkandelaar...
Huidig bod: € 11,55
Bied nu! Doe een bod

Maopta axomat 3 vergroter

Jammer genoeg niet compleet In goede staat
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

2 x Antieke Fotokaders - Koper

 2 Antieke frames van fotolijsten - messing, koper en glas. De ovale bronskleurige lijst met glas, Afmeting 28.5 x 22 cm. Du...
Huidig bod: € 6,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage Dijkstra Vloerlamp

Dijkstra vloerlamp / Bruin - Beige Nederland - 1950-1974 - Kunststof - metaal Mooie Dijkstra vloerlamp met twee verstelbare kunststof ...
Huidig bod: € 39,28
Bied nu! Doe een bod

Vintage kapstok

Afhaalpunt Tienen Vintage kapstok Lengte: 103 cm 103 x 17 x 14 cm
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Harmonium / Traporgel

De Kringwinkel Laakdal   Grappig manueel traporgeltje in houtenkast, ook wel een harmonium genoemd Het geluid van een harmoniu...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 0 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account