20 - 29 van 20 veilingen

Zilveren ketting

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot)   Zilveren ketting met een lengte van 41 cm. 925 gestempeld, Italy op slotje.
Huidig bod: € 52,51

Michaela Frey Team – designer jewellery

vier armbanden designer jewellery door Michaela Frey Team
Huidig bod: € 1,80

2 x porseleinen bloempotjes Aynsley, narcissen en violetjes

Huidig bod: € 1,70

Hohner Echo mondharmonica

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Mondharmonica van het merk Hohner, type Echo. De mondharmonica zit in de originele verpakking.
Huidig bod: € 1,06

Set van 6 dia sets voor View master (België).

Huidig bod: € 18,90

Mooie, gebroken witte sjaal gemerkt Burberrys, 100 % wol

Mooie sjaal, gebroken wit Gemerkt Burberrys 100 % pura lana virgin
Huidig bod: € 9,40

Decoratieve goudkleurige munitie patroonhuls.

Huidig bod: € 5,26

antiek koperen/messing kandelaar

oude kandelaar uit messing goede staat Afm:H=19,5cm diameter 11cm
Huidig bod: € 1,79

2 Villeroy & Boch potjes

Huidig bod: € 1,13

Tafellamp met takken in kurk

Huidig bod: € 11,83
20 - 29 van 20 veilingen