Lopende veilingen

20 - 29 van 28 veilingen

Sorteren op

Vintage Naaimachine Elna

Mooie vintage naaimachine "Elna" Type 500890 Getest en werkend, mooie vintage staat
Huidig bod: € 25,50
Bied nu! Doe een bod

Queen ‎– Another One Bites The Dust - Maxi single

Maxi single Queen  ‎– Another One Bites The Dust Duitsland 1984 Plaat in goede staat hoes vertoont gebruikssporen ...
Huidig bod: € 28,88
Bied nu! Doe een bod

Yoshi's cookie (NES)

Yoshi's cookie voor NES met originele verpakking, mooie vintage staat
Huidig bod: € 20,00
Bied nu! Doe een bod

Cartier vintage aansteker

Cartier Paris aansteker met originele verpakking 18k gold verguld Letters 'ML' vermeld op de bovenzijde Serie nummer 26504 ...
Huidig bod: € 134,41
Bied nu! Doe een bod

Pacman (NES)

Pacman voor NES met originele verpakking, mooie vintage staat
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Olifant Biertap

Vintage Olifant vormige biertap van Elephant Scotch CTS Belgische biermerk In mooie staat
Huidig bod: € 73,50
Bied nu! Doe een bod

Dr Mario (NES)

Dr Mario voor NES inc originele verpakking, mooie vintage staat
Huidig bod: € 20,00
Bied nu! Doe een bod

S.A Boulanger - Vintage Palm D'or tafellamp

Prachtige palmboomlamp toegeschreven aan atelier Boulanger in Brussel. Jaren '70 België Drie fittingen E14 Witte k...
Afgelopen op 19-08-2019
Winnend bod: € 85,05
Garofano
20 - 29 van 28 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account