20 - 29 van 0 veilingen

zampiva clown met hoge hoed

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Zampiva handgemaakte clown met hoge hoed. Made in Italy. H: 18 cm.
Huidig bod: € 8,41

Litho van DE GRAEVE nr. 2 Zeeman

Huidig bod: € 4,44

Gola verzilverde lepelset

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Set van 12 verzilverde lepels, van het merk Gola, in een opbergdoos.
Huidig bod: € 1,60

Cabanaz servethouder

Huidig bod: € 1,70

Reclamebord, blikken doos en Disney-figuur van Sneeuwwitje

Huidig bod: € 18,90

Groene compacte Blista braille typemachine met opbergdoos.

Huidig bod: € 50,00

Vintage speelgoed vrachtwagen.

Afhaalpunt: Tienen. Rode vintage speelgoed vrachtwagen met gele kiepbak.
Huidig bod: € 1,06

Houten kist

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kist gemaakt uit hout met een metalen slot en decoraties.
Huidig bod: € 1,89

hanglamp Boulanger - Sciolari

Huidig bod: € 35,00

Buste jongeman G. Carli

Huidig bod: € 26,25
20 - 29 van 0 veilingen