Lopende veilingen

Er zijn momenteel geen resultaten op deze pagina. Misschien heeft u interesse in één van volgende veilingen?

10 - 19 van 0 veilingen

Sorteren op

Keramiek Jan van Erp

  Keramiek Jan van Erp   Mooie wanddecoratie met bloemen in reliëf. Deze wandtegel komt uit het Nederlandse atelier ...
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

Antiek ogende buste

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Antiek ogende buste van een man, gemaakt uit gips.
Huidig bod: € 1,56
Bied nu! Doe een bod

Beeld van een man op een retro.

Afhaalpunt: Tienen. Houten beeld van een man op een metalen zwarte retro. De benen van de man zijn scharnierend uitgevoerd.  
Huidig bod: € 2,00
Bied nu! Doe een bod

Heksenhoed-lamp van Vrieland Design, jaren '70, Nederland

Bekend designicoon: heksenhoed-lamp van Vrieland Design met mooie taps toelopende ringvorm als punt van hoed/lamp Materi...
Huidig bod: € 23,11
Bied nu! Doe een bod

Vogeltjes in doosje.

Afhaalpunt: Tienen. Goede staat. 2 stuks + staander. Groen doosje. Vogeltjes: lengte 15cm, breedte 0.3cm, hoogte 4cm. Staande...
Huidig bod: € 5,53
Bied nu! Doe een bod

Houten kapel met beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kapel gemaakt uit hout met hier in een beeld van Maria met kind, eveneens uit hout.
Huidig bod: € 7,93
Bied nu! Doe een bod

Uitheemse bestekhouder

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Uitheemse bestekhouder gemaakt uit hout. Aan 1 zijde zit een mes, aan de andere een vork. Het geheel rus...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Schaalvorm lipvis.

Afhaalpunt: Tienen. Goede staat. Verschillende kleuren. In porselein.
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen tas met fruitmotief (Winston 22 KT).

Afhaalpunt: Tienen. Porseleinen tas met fruitmotief. Van de Engelse fabrikant Winston. Gemerkt aan de onderzijde. Met vergulde o...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Presidentslamp met zwarte lederen kap

presidentslamp met zwarte lederen kap De presidentslamp verwelkomt elke gast en maakt van uw huis een echte thuis! De stijlvolle lamp pa...
Huidig bod: € 29,21
Bied nu! Doe een bod
10 - 19 van 0 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account