10 - 19 van 20 veilingen

Vos art deco stijl

Keramieken vos Art Deco Stijl Vertoont weindig of geen gebruikssporen
Huidig bod: € 38,68

Schaal in Amphora perignem stijl

Grote schaal in Amphora perignem stijl   81 x 23cm groot Vertoont weinig of geen gebruikssporen
Huidig bod: € 15,75

Mickey magazines

Weekblad uit 1955 9 Stuks Sommige tijdschriften hebben beschadiging doordat er prenten zijn uitgeknipt
Afgelopen op 17-02-2019
Winnend bod: € 14,56
BenoitVDD

Fisher Price Schoolbus #192

Afgelopen op 17-02-2019
Winnend bod: € 29,52
Sofiehau

Nintendo Game & Watch - Donkey Kong Multi Screen

Modelnummer DK52 Bouwjaar 1982 Spel werkt nog perfect
Afgelopen op 17-02-2019
Winnend bod: € 70,16
rabot

Praline/ chocolade mallen

Afgelopen op 17-02-2019
Winnend bod: € 48,51
joost.van.denbussche@telenet.be

handpoppen, jaren '40-'50

Afgelopen op 17-02-2019
Winnend bod: € 150,04
Boos

2 vintage stoelen

2 vintage stoelen in Tapiovaara stijl gemarkeerd : made in Sweden Vertoont gebruikssporen
Afgelopen op 17-02-2019
Winnend bod: € 18,28
sterres

Thonet stapelstoelen, Gerd Lange

Afgelopen op 17-02-2019
Winnend bod: € 100,00
Jefke15

Jas Olivier Theyskens

Afgelopen op 17-02-2019
Winnend bod: € 12,95
Inge Schollen
10 - 19 van 20 veilingen