Lopende veilingen

10 - 19 van 18 veilingen

Sorteren op

Murano Hanglamp

Murano hanglamp. Voorzien van Sticker Made in Italy Goede werkende staat Voorzien van lamp  
Huidig bod: € 27,47
Bied nu! Doe een bod

Gossen SIXTOMAT Lichtmeter

GOSSEN ’SCARCE BLACK’ SIXTOMAT Lichtmeter Jaren '50 (ca. '53) LIGHT, EXPOSURE METER W/ STRAP Mooie vintage staat
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Nintendo Entertaiment System

Dit pakket bevat: Originele verpakking Originele Nintendo NES console Bijbehorende Piepschuim. Extra artikelen als handleidingen...
Huidig bod: € 131,25
Bied nu! Doe een bod

B&W ASW 500 Subwoorfer

Bowers & Wilkins Subwoofer ASW 500 Serie nummer 001555 Goede staat, paar krasjes bovenop, textiel en luidspreker ik goede staat...
Huidig bod: € 84,00
Bied nu! Doe een bod

3 Daiwa GS 9 Zeemolens, jaren '80

3 stuks Daiwa GS9 vismolens. Verguld, begin jaren 80 Zeemolens Made in Japan Gebruikte staat maar nog in bijzonder goede conditie
Afgelopen op 14-07-2019
Winnend bod: € 90,00
rudybjotie

2 FLOS Miss Sissi tafellampen

Voor FLOS,Italiaans bedrijf opgericht in 1962,  Miss Sissi decoratieve tafellamp met snoerschakelaar, Miss Sissi door Starck P...
Afgelopen op 14-07-2019
Winnend bod: € 44,10
iseline

Postzegelboek Belgie

DAVO Album Postzegel boek met postzegels Alle pagina's zijn te zien op foto's Boek is niet compleet In goede staat
Afgelopen op 14-07-2019
Winnend bod: € 140,00
fred.azaert@gmail.com

Zonnebril Versace

Zonnebril gemerkt Versace (naar alle waarschijnlijkheid echt) met "Versace" label en logo Vintage 90’. Mod. 342/A. ...
Afgelopen op 14-07-2019
Winnend bod: € 35,35
Gernaert
10 - 19 van 18 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account