1 - 10 van 9 veilingen

Bureaulamp

Retro bureaulamp Vertoont gebruiksporen verder in goede staat getest en werkend
Huidig bod: € 23,28

Retro bollenluster

Retro bollenluster, leuk design 7 glazen bollen in mat melkglas Met chrome afgewekte buizen
Huidig bod: € 86,86

Richard Sapper and Marco Zanuso Kinderstoel 4999/5

Richard Sapper and Marco Zanuso   Kinderstoel 4999/5 1964 Rood plastic 49 x 27.5 x 28 cm.
Huidig bod: € 46,20

villeroy en boch servies

Huidig bod: € 158,45

Les plages et les VĂ©los - Stranden en fietsen Poster in kader

Afgelopen op 29-03-2020
Winnend bod: € 110,25
xavierm

Michaël Verheyden Handtas

Afgelopen op 29-03-2020
Winnend bod: € 105,00
ACol

Gemberpot

Japanse Gemberpot Vermoedelijk eind 19de eeuws Vertoont weinig gebruikssporen komt MET denksel
Afgelopen op 29-03-2020
Winnend bod: € 52,13
kachikama

Chinese Schaal

Chinese Schaal vertoont weinig of zelfs geen gebruikssporen
Afgelopen op 29-03-2020
Winnend bod: € 56,70
jackhall

Delvaux handtas

Originele Delvaux handtas Vertoont gebruikssporen maar niet beschadigd. Kan opgekuisd worden.
Afgelopen op 29-03-2020
Winnend bod: € 194,38
gilraf
1 - 10 van 9 veilingen