1 - 10 van 20 veilingen

Vintage tomado rek houten leggers

Houten leggers Retro tomadorek Vertoont gebruikssporen maar is verder in goede staat.
Huidig bod: € 31,50

Oefenkaart van Afrika

Huidig bod: € 1,00

Vintage Delvaux handtas

Vintage Delvaux handtas Vertoont gebruikssporen; zie foto's.
Huidig bod: € 11,55

Nintendo Donkey Kong Game & Watch Dk-52 DK52

Donkey Kong Nintendo Multi-Screen Game & Watch 1982 Getest en werkend  DK-52. Vertoont gebruikssporen.
Huidig bod: € 17,22

National Home speaker SPT-501

Huidig bod: € 3,15

Gesigneerd boek "De derde dimensie - J.M. PFAFF"

Huidig bod: € 1,80

Gesigneerd boek

Huidig bod: € 1,59

Gesigneerd boek "Sprakeloos - Lanoye"

Huidig bod: € 1,80

Gesigneerd boek "Het Vlaamse Lied een Armand Preud'homme"

Huidig bod: € 5,61

Gesigneerd boek; De oude klok - Ernest Cleas

Huidig bod: € 3,27
1 - 10 van 20 veilingen