1 - 10 van 5 veilingen

Boulanger luster, jaren '70

Huidig bod: € 315,85

Lamp Phillips, Louis Kalff, jaren '60

Grote tafellamp ontworpen door de Nederlander Louis Kalff voor Phillips Vertoont gebruiksporen
Huidig bod: € 97,40

vintage vogelkooi

vintage vogelkooi vertoont gebruikssporen
Huidig bod: € 35,50

Mantelklok, gemerkt Jaeger Atmos - LeCoultre & Cie

Huidig bod: € 520,97

Vijzel , WO I

Vijzel + stamper , wereldoorlog I met opschrift 1914 - 1916 Vertoont gebruikssporen maar geen schilfers
Huidig bod: € 20,00
1 - 10 van 5 veilingen