Lopende veilingen

1 - 10 van 18 veilingen

Sorteren op

Art deco tafel

Rechthoekige art deco Tafel met ronde hoeken. MEt afgeronde hoeken. Vertoont gebruiksporen maar in relatief goede staat
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

2 'Artimide Milano' stoelen

2 Stoelen gemaakt door het bekende Italiaanse merk 'Artimide Milano' in de jaren '70 Ontworpen door Vico Magistretti Witte...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Amphora vaasje

Amphora vaasje Gemaakt van keramiek Voorzien van sticker met het Amphora logo Jaren '60-'70 Vaas is in zeer goede staat
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Murano Hanglamp

Murano hanglamp. Voorzien van Sticker Made in Italy Goede werkende staat Voorzien van lamp  
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Nintendo Entertaiment System

Dit pakket bevat: Originele verpakking Originele Nintendo NES console Bijbehorende Piepschuim. Extra artikelen als handleidingen...
Huidig bod: € 73,50
Bied nu! Doe een bod

3 Daiwa GS 9 Zeemolens, jaren '80

3 stuks Daiwa GS9 vismolens. Verguld, begin jaren 80 Zeemolens Made in Japan Gebruikte staat maar nog in bijzonder goede conditie
Huidig bod: € 35,00
Bied nu! Doe een bod

2 FLOS Miss Sissi tafellampen

Voor FLOS,Italiaans bedrijf opgericht in 1962,  Miss Sissi decoratieve tafellamp met snoerschakelaar, Miss Sissi door Starck P...
Huidig bod: € 12,58
Bied nu! Doe een bod

Postzegelboek Belgie

DAVO Album Postzegel boek met postzegels Alle pagina's zijn te zien op foto's Boek is niet compleet In goede staat
Huidig bod: € 24,33
Bied nu! Doe een bod

Zonnebril Versace

Zonnebril gemerkt Versace (naar alle waarschijnlijkheid echt) met "Versace" label en logo Vintage 90’. Mod. 342/A. ...
Huidig bod: € 4,74
Bied nu! Doe een bod

Asbak Pelikaan, Art Deco Stijl

Koperen asbak met Pelikaan.  Uit twee stukken, vijzen onderaan.Pelikaan is onderaan gevijsd. Aan de bovenkant is dit niet zichtbaar. ...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 18 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account