1 - 10 van 32 veilingen

Comptometer

Compometer Mechanische rekenmachine Gemaakt tussen 1920 en het begin van de eerste wereldoorlog Mooie vintage staat werking onbekend
Huidig bod: € 1,70

Vintage Plakband verdeler

Tesa-film plakband verdeler Vermoedelijk jaren '70 Vertoont gebruikssporen maar werkt wel
Huidig bod: € 1,60

Collectebus St-Rita

Huidig bod: € 1,60

Dinky Toys 23E Speed of the Wind racing car

Huidig bod: € 1,00

Brooks zadel

Brooks fietszadel B71 Made in England Nieuwstaat
Huidig bod: € 31,51

Vintage Gietijzer spaarpot

Humpty Dumpty / Clown / Jester Giet-ijzer spaarpot Vermoedelijk jaren '50, waarschijnlijk een reproductie
Huidig bod: € 15,76

Richard Sapper and Marco Zanuso Kinderstoel 4999/5

1964 49 x 27.5 x 28 cm. Rood plastic Vertoont gebruikssporen
Huidig bod: € 1,70

Collectables Assassins creed

3 Collectables UBICollectables Collectables van Assassins creed Assassins creed II Assassins creed III Goede staat
Huidig bod: € 3,40

Vintage Parasol

Vintage parasol met prachtige  bloemendecor aan de binnnenkant In goede staat
Huidig bod: € 1,60

Oude verrekijker

Oude verrekijker met bijhorende tas Mooi collectors item Vertoont gebruiksporen verder goede staat voor z'n leeftijd.
Huidig bod: € 1,70
1 - 10 van 32 veilingen