Lopende veilingen

Er zijn momenteel geen resultaten op deze pagina. Misschien heeft u interesse in één van volgende veilingen?

1 - 10 van 0 veilingen

Sorteren op

Buste jongeman G. Carli

  Buste jongeman G. Carli   Borstbeeld op zwarte voet van knappe jongeman in zijprofiel. Buste door de Venetiaanse meeste...
Huidig bod: € 26,25
Bied nu! Doe een bod

Limoges beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld van een wenende clown van het merk Limoges. De traan is gemaakt van een swarovski kristal. Op de a...
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Goebel porselein Boekensteunen

Duo boeksteunen Gemerkt Goebel W. Germany
Huidig bod: € 12,40
Bied nu! Doe een bod

Oranje gietijzeren 'Le Creuset' hoge kwaliteit pan.

Afhaalpunt: Tienen. Oranje gietijzeren pan met houten handvat. Deze gietijzeren pan van het bekende merk 'Le Creuset' is aan d...
Huidig bod: € 15,00
Bied nu! Doe een bod

Vierdelige verzilverde kaptafel set

bevat een handspiegel, twee borstels en een kam. Spiegel is nog zeer zuiver.
Huidig bod: € 5,53
Bied nu! Doe een bod

vintage versterker integrated amplifier SONY TA-1066

werkende staat met garantie Alleen ophalen
Huidig bod: € 3,51
Bied nu! Doe een bod

reptiellederen handtas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Handtas met bijhorende portefuille in reptielenleder. In goede staat. Kom bekijken in de winkel.
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

Oosters servies

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Oosters servies bestaande uit een theepot met deksel, een suikerpot met deksel en een melkkan. Elk onder...
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

Lot 6 oude strips ‘Jommeke’- deel 2

      Nostalgie troef met dit pakket van oude Jommeke’s strips.   Bevat volgende titels:   ...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Robuuste Sokkel in Barokstijl

Een robuuste sokkel in Barokstijl. In donker hout met tussenverdiep. Prachtige versiering aan de koppen en poten. Mooi houtsnijwerk, po...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 0 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account