1 - 10 van 27 veilingen

Vitrinekast

Vitrinekast in zeer goede staat
Huidig bod: € 262,50

Vintage Ray-Ban Zonnebril

Huidig bod: € 31,70

Asbak Champagne Moet & Chandon

Vermoedelijk jaren '30 Asbak in goede staat, vertoont zeer kleine gebruiksporen
Huidig bod: € 1,24

2 hanglampen Raak Amsterdam

Huidig bod: € 1,00

2 Beelden Paul Sersté

2 terracotta beelden Paul Serste (1910-2000), België waarvan 1 met drupglazuur 1 beeld vertoont een scherf aan de sokkel
Huidig bod: € 52,51

Schilderij Piet Jan De Clercq

Huidig bod: € 58,38

Vintage hanglamp

Vintage hanglamp met ijzer en glas
Huidig bod: € 1,00

Bureaulamp

Bureaulamp industrieel stijl bruine voet en witte kap , gelakt niet gesigneerd
Huidig bod: € 9,45

Staanlamp Diesel

Zwarte staanlamp type Tool Terra, Diesel Dimbaar Design Foscarini Vertoont weinig of geen gebruikssporen
Huidig bod: € 105,10

schilderij R. De Smet

Schilderij getekend R. De Smet Acrylverf op vezelplaat vermoedelijk jaren '60
Huidig bod: € 115,89
1 - 10 van 27 veilingen