1 - 10 van 11 veilingen

Kaart West Europa

Schoolkaart West Europa Kaart No C 036 Carto PVBA 1972 Heeft een scheur en een kreuk (zie foto's)
Huidig bod: € 28,35

Vintage step

Vintage step Speelgoed Mooie vintage staat, wielen draaien
Huidig bod: € 8,30

Mini vouwfiets

Kleine mini vouwfiets "IMPALA BIKES" Vertoont gebruiksporen, Volle rubberen banden Geen remmen
Afgelopen op 25-10-2020
Winnend bod: € 35,90
DVPerre

Bureaulamp, vintage

Vintage bureaulamp, vermoedelijk jaren 70-80 Voorzien van 2 TL lampen Werkt Kleine gebruiksporen, verder goede staat
Afgelopen op 25-10-2020
Winnend bod: € 90,00
Kope

lot : oude klinken en schakelaar

Afgelopen op 25-10-2020
Winnend bod: € 17,76
Mathv

LP the golden gate quartet, gesigneerd

Afgelopen op 25-10-2020
Winnend bod: € 12,72
dirk

Goebel, Maria en Jesus

Maria beeldje met  Jezus in kribbe Goebel 1935 W. Germany Beide In zeer goede staat
Afgelopen op 25-10-2020
Winnend bod: € 16,56
mariedje

Newrock 107 S1 Red Skull Black Devil maat 43

Newrock 107 S1 Red Skull Black Devil maat 43 vertonen gebruiksporen
Afgelopen op 25-10-2020
Winnend bod: € 15,50
HANS273

Lamp luceplan Constanza D13

Afgelopen op 25-10-2020
Winnend bod: € 116,15
Mathv

vintage curiosa item, jaren '70

Vermoedelijk een asbak uit de jaren '70 in keramiek gesigneerd met P ROC  vertoont weinig of geen gebruikssporen
Afgelopen op 25-10-2020
Winnend bod: € 7,11
IONATJE
1 - 10 van 11 veilingen