1 - 10 van 0 veilingen

Zilverkleurige retro luster jaren 60

Zilverkleurige luster voor 6 lampen. Stijl jaren 60. Niet gemerkt.
Huidig bod: € 47,25

Grote blikken doos met barok motieven (GBC) - Collectorsitem.

Huidig bod: € 10,00

Retro speelgoed

Huidig bod: € 1,60

Beeld van Mannelijk Naakt

Huidig bod: € 212,69

Schilderijtje E. Krüger met landelijk tafereel, gesigneerd

Huidig bod: € 5,00

Hummel - Goebel W.Germany

Hummeltje in perfecte staat. Geen beschadigingen. Onderaan getekend met het nummer 363 Wordt zorgvuldig verpakt bij verzending.
Huidig bod: € 6,14

Kookpot met deksel (Demeyere 18/10).

Huidig bod: € 10,00

Klarinet in draagtas

Huidig bod: € 22,17

Twee kaders met vlinders

Huidig bod: € 2,00

Tapijt uit koeienhuid

Huidig bod: € 1,70
1 - 10 van 0 veilingen