1 - 10 van 13 veilingen

Mickey magazines

Weekblad uit 1955 9 Stuks Sommige tijdschriften hebben beschadiging doordat er prenten zijn uitgeknipt
Huidig bod: € 1,00

Fisher Price Schoolbus #192

Huidig bod: € 1,00

Nintendo Game & Watch - Donkey Kong Multi Screen

Modelnummer DK52 Bouwjaar 1982 Spel werkt nog perfect
Huidig bod: € 26,25

Praline/ chocolade mallen

Huidig bod: € 1,60

handpoppen, jaren '40-'50

Huidig bod: € 1,60

2 vintage stoelen

2 vintage stoelen in Tapiovaara stijl gemarkeerd : made in Sweden Vertoont gebruikssporen
Huidig bod: € 1,00

Thonet stapelstoelen, Gerd Lange

Huidig bod: € 1,79

Jas Olivier Theyskens

Huidig bod: € 1,00

oud kassaregister National

Huidig bod: € 11,55

Doodsbrief van Jozef Frans Marie Boel, burgemeester van Temsche

Afgelopen op 13-01-2019
Winnend bod: € 4,20
gilraf
1 - 10 van 13 veilingen