1 - 10 van 32 veilingen

Metalmobil Stoel

Huidig bod: € 1,79

Art deco tafeltje

Art deco tafeltje met marmer oppervlak Vertoont gebruikssporen maar in relatief goede staat
Huidig bod: € 11,98

Vestosi Tafellamp

Vestosi tafellamp Italië Vertoont weilig of geen gebruikssporen
Huidig bod: € 29,93

Gesigneerde foto Max en Igor Cavalera

Huidig bod: € 5,26

2 tegels

Vermoedelijk laat 17e 18e eeuw uit Delft 2 tegels met landschap in cirkel met spinnekopjes hoekmotieven. kleine beschadigingen
Huidig bod: € 1,00

B&W DM602 S2

Huidig bod: € 60,00

Pacman (NES)

Pacman spel voor NES Met complete verpakking Mooie vintage staat
Huidig bod: € 16,00

Yoshi's cookie (NES)

NES Spel "Yoshi's cookie" in originele verpakking compleet Goede staat
Huidig bod: € 15,75

F-1 Spirit: The Way to Formula-1

Huidig bod: € 21,00

'Hobson & Sons' Hoedendoos

Huidig bod: € 11,50
1 - 10 van 32 veilingen