Lopende veilingen

1 - 10 van 92 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Aziatisch houten sculptuur – geverfd

      Hoewel er geen merknaam op dit sculptuur staat, is het toch een zeer fraai stukje handwerk. Dit sculptuur is v...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Bronzen beeld – Hazewindhond

      Zeer mooi en gedetailleerd bronzen beeld van een hazewindhond. Het beeldje is 17 cm in de lengte, 8 cm in de b...
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

Jubeltöne - Tafel harp

      Nog niet vaak hebben we het genoegen gehad om zo’n fraaie tafelharp als deze te kunnen aanbieden. Dit mo...
Huidig bod: € 49,96
Bied nu! Doe een bod

3-delig kaststel – Boch Vieux Rhodes

      Prachtige kast decoratie van Vieux Rhodes Boch, vermoedelijk uit de 2de helft van de 20ste eeuw. Bestaande uit...
Huidig bod: € 1,90
Bied nu! Doe een bod

Aziatisch houten sculptuur – niet gekleurd

      Hoewel er geen merknaam op dit sculptuur staat, is het toch een zeer fraai stukje handwerk. Dit sculptuur is v...
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

Vinyl: Ella Fitzgerald – For Sentimental Reasons …

      Ella Fitzgerald was een Amerikaanse jazzzangeres die als één van de grootste jazzvocalisten ooit...
Huidig bod: € 6,55
Bied nu! Doe een bod

Vinyl: Grace Jones – Liviing my Life

      Back to the 80’s! LP van de Jamaicaanse zangeres, model, actrice, … Grace Jones.   Zie...
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod

Vinyl: Dire Straits - Untitled

      Vinyl van de Britse rockband Dire Straits, met als veruit bekendste lid Mark Knopfler, zanger, gitarist, songw...
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod

Vinyl: Deep Purple in Rock

      Back to the 70’s, met deze lp van de Britse hardrockband, Deep Purple. De groepsnaam is afgeleid van de ...
Huidig bod: € 8,40
Bied nu! Doe een bod

Vinyl: Dire Straits – Making Movies

      Vinyl van de Britse rockband Dire Straits, met als veruit bekendste lid Mark Knopfler, zanger, gitarist, songw...
Huidig bod: € 6,30
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 92 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account