Lopende veilingen

1 - 10 van 36 veilingen

Sorteren op

Kunstboeken: Oude hoekjes in Vlaanderen (2-3) Lithografieën door Armand Heins

      Afhaalpunt Ronse.   Prachtige boeken, groot folio, uitgegeven in beperkte oplage door De Klaroen (N...
Huidig bod: € 3,60
Bied nu! Doe een bod

Kunstboek: The way of the World – Narcisse Tordoir

      Afhaalpunt Ronse.   De in Mechelen geboren kunstenaar Narcisse Tordoir (°1954) herdenkt permane...
Huidig bod: € 8,80
Bied nu! Doe een bod

Boek: Reizen in Azië – Christophe Lambert - Genummerd exemplaar

      Afhaalpunt Ronse.   De Vlaamse fotograaf Christophe Lambert reisde tien jaar lang door Azië. D...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Sierbord Joost Swarte

      Afhaalpunt Ronse.   Verzamel je stripitems of ben je fan van Joost Swarte? Dit sierbord van Joost S...
Huidig bod: € 1,06
Bied nu! Doe een bod

Boek: Mariano Fortuny – un magicien de Venise, door Anne-Marie Deschodt

      Afhaalpunt Ronse.   Een prachtig naslagwerk van de uitmuntende couturier Mariano Fortuny.  ...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Kunstboek: Masereel – 100 houtsneden

      Afhaalpunt Ronse.   Een greep uit het werk van Frans Masereel , vooral als boekillustrator. 100 hou...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Kunstboek: Femmes artistes inuit

      Afhaalpunt Ronse.   Uitzonderlijk boek over vrouwelijke kunstenaars uit Canada, en dan vooral onder...
Huidig bod: € 8,82
Bied nu! Doe een bod

Kunstboek: Still in the land of the living – Han Meilin

      Afhaalpunt Ronse.   Fraai boek met werken van de bekende Chinese kunstenaar Han Meilin.   ...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage boerderij Fisher Price in originele doos – 1967

      Afhaalpunt Ronse.   Een beetje jeugdsentiment met deze boerderij van Fisher Price.   Op ...
Huidig bod: € 45,00
Bied nu! Doe een bod

Zeldzaam blikken emmertje van zoetwaren Lovell’s Toffee Rex

      Afhaalpunt Ronse.   Voor de verzamelaars van blikken attributen hebben we hier een leuk item van de...
Huidig bod: € 6,99
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 36 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account