Lopende veilingen

1 - 10 van 19 veilingen

Sorteren op

Wijwatervatje

Goebel Hummel wijwatervatje 1949 nr 207 Engeltje met brandende kaars. Origineel en zonder beschadigingen.
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Jaak Orins 1932-1983

  Bevat: Gesigneerde tekeningen (37 stuks) getekend door Jaak Orins 1932-1983, in Chinese inkt. Met dank aan Yolande Merc...
Huidig bod: € 20,00
Bied nu! Doe een bod

Playmobil

Autocar-service: Vintage Playmobil. 1978. Groen en zwart. In zeer goede vintage staat. Ophangsysteem werkt nog perfect. Laadbakjes aan el...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Bonbonnière

Licht grijze bonbonnière. Gouden biesje rondom boven, onder en op het deksel. Getekend: Deruta Grifo nr 447/14,5
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Modernica - Beeld - Art Deco - Gips

België - Eerste helft 20e eeuw Mooie , grote , Art Deco- vrouwen-buste geschilderd in "brons-imitatie" Gesigneerd : MODER...
Huidig bod: € 32,55
Bied nu! Doe een bod

Tubax Stoelen

2 stoelen Tubax. Wat, wie, waar, Tubax? In 1948 is de firma Tubax onder leiding van Jan Vits ontstaan uit de Werkhuizen Vits. Tubax N...
Huidig bod: € 93,74
Bied nu! Doe een bod

Vintage Coffee Maker

Vintage espresso Coffee Maker Atomic Brevetti Robbiati Milano, Made in Italy.    
Huidig bod: € 20,00
Bied nu! Doe een bod

Playmobil Vuilniswagen

Playmobil set 3470 City Service vuilniswagen Geobra. 1978. Met 2 vuilnismannen, 1 chauffeur, 5 containervuilnisbakken, div. gereedschappen,...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Corgi Major Ford Truck

Vintage Corgi Major Gulf Petrol Tanker with Ford Tilt Cab #1160 "Bouwjaar" 1973 Kabine en onderstel aanhangwagen in het meta...
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Keramieken vaas

Grote vaas KLEIN KERAMIK Model 728-40, West-Duitsland. Dikke Lava Studio kunst aardewerk. Heldere oranje glanzend glazuur, Retro jaren 70 S...
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 19 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account