50 - 59 van 530 veilingen

Spiegel

Huidig bod: € 1,60

Belgische legerhelm

Huidig bod: € 1,00

Handtas uit slangenleer

Huidig bod: € 1,60

Houten vliegtuigje

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vliegtuig gemaakt uit hout.
Huidig bod: € 1,00

Metalen beeld met contrabas

 ( Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld uit metaal van man met contrabas
Huidig bod: € 1,00

Print - Akkers en Omwalling Tienen (Museum Het Toreke)

Huidig bod: € 5,00

Print - Beguinage De Tirlemont (Museum Het Toreke)

Huidig bod: € 5,00

65-Delig Chodziez Contessa Servies (Wit Goud Trim)

Huidig bod: € 50,00

Vintage Marius Banjo Gitaar

Afhaalpunt Tienen Een prachtige vintage banjo gitaar gemerkt Marius. Zou uit de jaren '50 afkomstig zijn. Komt in originele draagtas
Huidig bod: € 250,00

Dunlop goflclubs

Huidig bod: € 1,00
50 - 59 van 530 veilingen