10 - 19 van 536 veilingen

Donaldson dienblad

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Dienblad van het merk Donaldson. Op de onderzijde staat de tekst Donaldson, the Walt Disney company.
Huidig bod: € 1,00

Ets A.Wellens

Huidig bod: € 1,00

Boek: Livre d'or de la santé

Huidig bod: € 40,00

Kern klok onder glazen stolp

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Klok van het merk Kern onder een glazen stolp. Het geheel rust op een goudkleurige, metalen voet.
Huidig bod: € 1,00

Hot Wheels Jordan schaalmodel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Schaalmodel van een Jordan F1 wagen van het merk Hot Wheels. Het model zit onder een plastic stolp.
Huidig bod: € 1,00

Fine King servies

Huidig bod: € 1,00

Clifton Ukelele

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Ukelele gemaakt uit hout van het merk Clifton. In de klankast kleeft een sticker van het merk.
Huidig bod: € 1,00

Album met postzegels

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Album met postzegels uit verschillende landen.
Huidig bod: € 1,00

Teddybeer op staander

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Teddybeer met een regenoutfit, op een staander op een houten voet.
Huidig bod: € 1,00

Mondharmonica

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Ongemerkte mondharmonica in een opbergdoosje.
Huidig bod: € 1,00
10 - 19 van 536 veilingen