10 - 19 van 613 veilingen

Commodore 64 computer

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Commodore 64 historische computer. Geen aansluitingen meer aanwezig, enkel de computer.
Huidig bod: € 20,00

Deetail figuren

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Figuren uit verschillende sets van het merk Deetail. Bijna alle figuren zijn gedateerd op 1971.
Huidig bod: € 5,00

DVD box De collega's: Seizoen 1

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) DVD box van de serie De collega's, seizoen 1. De box zit in de originele verpakking.
Huidig bod: € 10,00

Fujica single 8 P300 camera op statief

Huidig bod: € 20,00

Hackmaniet

Huidig bod: € 1,00

View master met kaarten

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) View master met kaaten met als thema landen.
Huidig bod: € 1,00

Kunstwerk

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kunstwerk gemaakt uit steen. Op de onderzijde staan de initialen E.L.
Huidig bod: € 1,00

Pendelfin beeldje

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeldje van het merk Pendelfin met als naam Birdie. Op de onderzijde kleeft een sticker van het merk.
Huidig bod: € 1,00

Glaasjes in metalen houder

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Set van 6 gekleurde glaasjes in een metalen houder. Aan de bovenzijde zit een handvat.
Huidig bod: € 1,00

Religieus beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Religieus beeld gemaakt uit gips.
Huidig bod: € 1,00
10 - 19 van 613 veilingen