Lopende veilingen

1 - 10 van 571 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Buste van Schubert

Afhaalpunt Diest. Buste van Schubert uit gips vervaardigd. Deze vertoont slechts enkele kleine beschadigingen (zie foto). Afm.: 16 x 16...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Design porseleinen koffiepot

Afhaalpunt Diest. Design porseleinen koffiepot wit met zwarte strepen. Is gemerkt (Arzberg Sieger Design). Deze  is nog in heel go...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Kubusvormig glazen kandelaar

Afhaalpunt Diest. Kubusvormig glazen kandelaar gemerkt BOHEME VERITABLE en is van Tsjechisch makelij. Deze vertoont lichte gebruiksspore...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Lederen paard met zadel

Afhaalpunt Diest. Handgemaakte paard met zadel uit leer vervaardigd. Is licht beschadigd aan staart en vertoont ouderdomssporen. Afm.: ...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Lederen paard

Afhaalpunt Diest. Handgemaakte paard uit leer vervaardigd. Deze is gestempeld maar onleesbaar (zie foto). Vertoont ouderdomssporen. Af...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Grote houten Afrikaanse masker

Afhaalpunt Diest. Grote houten Afrikaanse masker met een beschadiging aan onderlip (zie foto). Deze is verder in goede staat. Afm.: 17 ...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Houten Afrikaanse masker

Afhaalpunt Diest. Houten Afrikaanse masker  waarvan een van de vier topjes bovenaan beschadigd is (zie foto). Deze vertoont ouderdo...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Schaalmodel Delahay Spider

Afhaalpunt Diest. Mooi rood metalic Delahay Spider op schaal 1/18. Is in zeer goede staat. Afm.: 7,5 x 11 x 26 cm.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Schaalmodel Dodge Viper

Afhaalpunt Diest. Mooi rode Dodge Viper Cabriolet op schaal 1/18. Deze is nog in zeer goede staat. Afm.: 6 x 10,5 x 25 cm.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Schaalmodel Chevrolet 1957

Afhaalpunt Diest. Mooi licht blauw met wit Chevrolet uit 1957 op schaal 1/18. Vertoont ouderdomssporen en zijspiegel ontbreekt. Voor de...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 571 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account