1 - 10 van 304 veilingen

Zilveren ring 925 (3)

Afhaalpunt Tienen maat 44 1.2 gram
Huidig bod: € 5,00

Zilveren ring (7)

Afhaalpunt Tienen stempel moeilijk leesbaar maat 53 4.4 gram
Huidig bod: € 10,00

Zilveren ring 925 met bloemenmotief (6)

Afhaalpunt Tienen 925 bloemenmotief maat 53 3.9 gram
Huidig bod: € 10,00

Zilverkleurige ring

Afhaalpunt Tienen maat 58 2.6 gram
Huidig bod: € 10,00

Hanger in malachiet (3)

Afhaalpunt Tienen hartvormige hanger 5.5 cm x 4 cm x 1 cm 17.4 gram
Huidig bod: € 10,00

Zilveren ring 925 met zirkonia (8)

Afhaalpunt Tienen 925 maat 55.5 2.7 gram
Huidig bod: € 15,00

Zilveren ring met parels

Afhaalpunt Tienen maat 57 2.2 gram
Huidig bod: € 8,00

Vergulde horloge

Afhaalpunt Tienen achterzijde van horloge in stainless steel gemerkt met " quartz" 63.5 gram
Huidig bod: € 10,00

Ring filigraan

Afhaalpunt Tienen maat 55 Ø:17.5 mm 8 gram
Huidig bod: € 5,00

Zilveren ring 925 CK (4)

Afhaalpunt Tienen maat 54 1.6 gram
Huidig bod: € 10,00
1 - 10 van 304 veilingen