50 - 59 van 18 veilingen

3 x ceinture (gemerkt : Cavalli, Versace en Omnere)

Huidig bod: € 11,50

Whisky-set, muziekdoos en locomotiefje in 1 - 1950/1960

Huidig bod: € 9,30

Medaille 1ste klasse

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Set van 2 medailles 1ste klasse in een opbergdoos.
Huidig bod: € 1,00

3 x verrekijker

Huidig bod: € 2,10

Vintage koperen koffiemolen.

Afhaalpunt: Tienen. Koperen koffiemolen met lade en maalmechanisme.
Huidig bod: € 10,51

Theepot (JAMES NOWELL&Co-LONDON)

Huidig bod: € 5,53

Retro serviesje Granit Hungary

Retro serviesje bestaande uit 5 ondertasjes, 5 tasjes, 3 dessertbordjes en 2 kommetjes. Vertonen gebruikssporen. Hier en daar klein stukje af.
Huidig bod: € 5,00

LP Will Tura: ‘16’ 1978

Huidig bod: € 1,60

Matchbox Mega-Rig Ruimtebasis

Huidig bod: € 5,26

Verzameling bierviltjes

Huidig bod: € 1,70
50 - 59 van 18 veilingen