40 - 49 van 36 veilingen

Vintage miniatuur volvo 760GLE, schaal 1:25 – originele verpakking

Huidig bod: € 1,70

Afrikaans beeld

Zeer mooie Afrikaanse naakte vrouwenbuste. Vol hout.
Huidig bod: € 1,13

Stijlvolle Schoudertas Bruin gemerkt Gucci

Met schouderriem Binnenin te lezen 'Gucci - Made in Italy'. Lichte krassen door gebruik op metalen delen.
Huidig bod: € 75,00

Schaal Koninklijk Gouda Royal

Mooie grote, handbeschilderde schaal In goede staat, zonder chips of barsten.
Huidig bod: € 9,90

Beeldje G. Girardi, Italy, 1950s, keramiek

Huidig bod: € 1,00

Prachtige Art- Nouveau Cameo vaas gemerkt Gallé

Huidig bod: € 261,24

Simpsons world: The ultimate episode guide seasons 1-20 2012 herdruk

Huidig bod: € 10,00

Handtasje Patrizia Pepe.

Huidig bod: € 25,00

21-delig servies beige met gekleurde bloemen en bladeren

Huidig bod: € 3,10

Porseleinen beeldje Maria met kind

Mariabeeld met kind in porselein Genummerd (6735), Germany (Duitsland)
Huidig bod: € 5,25
40 - 49 van 36 veilingen