1 - 10 van 55 veilingen

Bang & Olufsen zuilspeakers

Huidig bod: € 100,00

Print Damme (Duitsland)

Huidig bod: € 1,00

Burton Ales spiegel

Huidig bod: € 1,00

Iden pottery sfeerlamp

Huidig bod: € 1,60

West - Germany kruik

West - Germany kruik genummerd 1516-40. In zeer goede vintage staat. Kleine beschadiging aan het oor van de kruik (zie foto).
Huidig bod: € 1,80

Kristallen schaal op vergulde voet - Val Saint Lambert

In detail geslepen schaal met vergulde zwaan. Met sticker en onderaan gegraveerd 'Val St Lambert'. In uitstekende vintage staat.
Huidig bod: € 6,42

Retro tafelventilator

Charmante tafelventilator op metalen voet. Getest en werkend.
Huidig bod: € 16,56

Planetary Folklore participation no. 1 - Victor Vasarely

Huidig bod: € 1,60

Schilderij stadssteegjes Gio Duret

Mooi waterverf schilderij, gesigneerd Gio Duret. Kader en schilderij in zeer goede staat.
Huidig bod: € 3,49

Bayer 60s keramisch zeepaard

Mooi glanzend retro zeepaard. In onberispelijke staat. Gemerkt (zie foto)
Huidig bod: € 17,33
1 - 10 van 55 veilingen