Lopende veilingen

1 - 10 van 15 veilingen

Sorteren op

Karl Lagerfeld damesschoenen

Prachtig paar damesschoenen Karl Lagerfeld. Maat:9 1/2B Hak hoogte: 7,5cm Kleur: zwart Materiaal: Leder Gebruikte staat.
Huidig bod: € 28,35
Bied nu! Doe een bod

Koffieservies Lourious Foecy

Mooi Frans porceleinen koffieservies Lourioux Foecy. Koffiekan, melkkan, suikerpot, 12 tassen, 12 onderborden. Zeer goede staat, hier ...
Huidig bod: € 2,11
Bied nu! Doe een bod

Alessi fruitschaal

Alessie fruitschaal, E. Silvestris voor Alessi. Materiaal: coated metaal Kleur: zwart Gebruikte staat.
Huidig bod: € 2,11
Bied nu! Doe een bod

Alessi keukenwekker

Alessi keukenwekker blauw. Michael Graves voor Alessi. Materiaal: kunsstof In goede staat.
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

Vintage Duo Germany keramiek vazen met vertikale oranje strepen

Duo van W.Germany keramiek vazen met verticale oranje strepen omgeven met spikkeleffect in kleuren wit en bruine tinten. Beide vazen ...
Huidig bod: € 14,98
Bied nu! Doe een bod

Michael Jackson 32 DVD's in draagbaar koffertje

Michael Jackson 32 DVD's . Bijhorend stevig koffertje met map waar je de dvd in hoesjes nog eens extra kunt beschermen . De set is...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Royal Worcester-Eierkoker-Egg Coddler-Porselein

Mooie Royal Worcester-Eierkoker-Egg Coddler met bloemmotief. Materiaal : Porselein,Chrome. De coddler is in zeer goede staat , merktek...
Huidig bod: € 20,00
Bied nu! Doe een bod

Sierlijke Vintage brieven/pen houder met handvat in koper

Vintage brievenhouder met gebogen randen voor pennen en kleinere voorwerpen, in koper met handvat, met prachtig sierlijke motieven. Zeer ...
Huidig bod: € 20,00
Bied nu! Doe een bod

Kunstwerk van Vlaamse Oostendse kunstschilder Gustaaf Sorel (1905-1981)

Kunstwerk van Vlaamse Oostendse kunstschilder en tekenaar Gustaaf Sorel (1905-1981). Werk is gesigneerd , rechts onderaan.  Het k...
Huidig bod: € 316,30
Bied nu! Doe een bod

Oud boek - Le Miroir de la Belgique - gedrukt in 1929

Oud boek "Le Miroir de la Belgique" , druk in 1929 , met prachtige oude foto's en beschrijvingen van monumenten,bezienswaardig...
Huidig bod: € 11,97
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 15 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account