1 - 10 van 24 veilingen

Bronzen beeld 'De Schaatser' - J.Boreux

Huidig bod: € 150,68

Fat lava vloerkruik Bay Keramik

Vintage vloerkruik in gave staat. Bay Keramik West Germany 631/40.
Huidig bod: € 13,59

Vintage Kruik Germany

Kruik met botanische decoraties. Germany 340/30. In gave vintage staat.
Huidig bod: € 2,21

Bar collectables: Vintage Haig waterkan

Haig Scotch Whisky waterkan. De witte binnenkant vertoont glazuurbarstjes (craquelé). Mooi verzamelitem in goede staat.
Huidig bod: € 5,25

Boch Napoli: 4 Soepborden en 4 onderborden

Boch Napoli: 4 Soepborden + onderborden. Geen beschadigingen, wel wat kleine vlekjes aan zij- en onderkant borden.
Huidig bod: € 2,40

Zeeman Keramiek Yann

Knap geboetseerde zeeman, met sprekende kleuren en glimmende glazuur. Van de gekende keramist Yann.
Huidig bod: € 5,25

View Master / 5 x 21 Stereo Pictures / 2 Posters

Huidig bod: € 6,53

Labrador op kussen

Huidig bod: € 2,71

Tafellamp clown keramiek

Sympathieke clown met lichtbal. Italiaans aardewerk uit 1986. Merk: Toni - Sagni (achteraan gemerkt). In goede vintage staat.
Huidig bod: € 1,60

Bang & Olufsen: Beolab 8000 speakers

Huidig bod: € 115,50
1 - 10 van 24 veilingen