1 - 10 van 33 veilingen

10 Panini voetbalstickerboeken 82-90

Huidig bod: € 75,00

vintage ananas fruitschaal

Huidig bod: € 15,00

Vintage Strehla pottery blokvaas 1299

Vintage Strehla pottery blokvaas nr 1299 kleur: bruin met oranje perfecte staat afmeting H/B 20/10 cm
Huidig bod: € 1,10

gele hijskraan wagen metaal Tonka

gele hijskraan wagen metaal Tonka zijdedraadje best vervangen, lichte gebruikssporen aanwezig afmetingen L/B/H 30/12/20 cm
Huidig bod: € 16,35

groene tractor metaal Tonka

Huidig bod: € 1,60

Val St. Lambert Crystal Cocktail shaker met 24K vergulde montage '60

Huidig bod: € 70,00

Mercedes-Benz schaalmodel

Huidig bod: € 1,70

twee metalen speelgoed vrachtwagens - Bandi Line

twee metalen speelgoed vrachtwagens van Bandi Line - oranje kiepwagen - rode laadtruck afmetingen: L/B/H   15/6/10 cm
Huidig bod: € 1,00

gele vrachtwagen metaal Tonka

gele vrachtwagen vrachtwagen Tonka Kiepwagen volledig intact, gebruikssporen aanwezig afmeting L/B/H 23/10/12 cm
Huidig bod: € 1,79

Vaas keramiek West Germany

Vaas keramiek West Germany 639-35 kleine beschading onderkant afmeting H/B 28/17 cm
Huidig bod: € 1,17
1 - 10 van 33 veilingen