Lopende veilingen

1 - 10 van 25 veilingen

Sorteren op

Vallauris schaal met kom

Vallauris keramiek schaal met kom paars - bruine accenten kleine beschadiging aan de schaal  
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Barbie retro lot 1960's

Lot bestaande uit: 1 Barbie pop 1966 + 1 Ken pop uit 1968, beiden gemerkt. Gebruikssporen aan de onderste ledematen (zie foto's). ...
Huidig bod: € 50,00
Bied nu! Doe een bod

twee werken van Victor Vasarely 1906-1997

Deze werken zijn vervaardigd door de optische Frans-Hongaarse kunstenaar Victor Vasarely. Vasarely wordt beschouwd als de vader van de optis...
Huidig bod: € 109,17
Bied nu! Doe een bod

Vazen West-Germany

Vazen West-Germany afmetingen oorvaas:hoogte 41 cm afmetingen vaas 517-30: hoogte 31 cm in goede conditie
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

Stoofkom uit de jaren '50

Gietijzeren stoofkom uit de jaren '50 vervaardigd door DRU. Gemaakt van gietijzer met oranje en grijze emaille. In een goede staat me...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Val Saint Lambert vaas

Vaas, flora dansmodel, Val Saint Lambert in de originele doos. Ondertekend. Conditie: nieuw met originele doos
Huidig bod: € 111,30
Bied nu! Doe een bod

Vintage 'The A Team' Tiger electronic toys 1984

Vintage "The A Team" Tiger electronic toys 1984 Is een LCD  clock game , model no 7-735. Verpakt in originele doos met ...
Huidig bod: € 50,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage Super 8 film, Stan Laurel en Oliver Hardy

Vintage Super 8 film,Stan Laurel en Oliver Hardy. Festival van de beste momenten van de komische tandem. Super 8 film , type film: Bur...
Huidig bod: € 1,27
Bied nu! Doe een bod

Vintage Album

Vintage Album "Villas de la cote de la manche"(Le Touquet-Paris-Plage). Kaft met 44 losse platen van villas met elk hun grondpl...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Elvis king of rock'n'roll

Elvis king of rock'n'roll complete 50's masters - 5 CD's en boek
Huidig bod: € 15,16
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 25 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account