1 - 10 van 61 veilingen

3 wijnstoppen Villeroy&Boch

3 glazen wijnstoppen, elk in een andere vorm. In nagenoeg perfecte staat.
Huidig bod: € 8,30

2 Canopische vazen

Huidig bod: € 1,70

11 metalen scheepsdeurplaatjes

11 deurplaatjes uit massief metaal. Ze zijn allemaal tussen 10 en 20cm lang en ongeveer 4cm breed.
Huidig bod: € 21,22

Metaal beeld op marmer fazant

Huidig bod: € 1,00

Vintage salontafel Adri

Huidig bod: € 1,60

Vintage Stadium 9 helm 1970's

Vintage Stadium 9 crash helmet 1970's In goede vintage conditie, lichte gebruikssporen. Scherm ontbreekt.
Huidig bod: € 1,00

Kleurig antiek schommelpaard

Huidig bod: € 1,70

Ets 'Amerigo Vespucci' Miel Baert 1985

Mooie, gedetailleerde tekening van schip. Van de hand van Miel Baert Zowel kader als tekening in erg goede staat.
Huidig bod: € 1,00

Playmobil Piraten Aanvalsschip

Aanvalsschip in zeer goede staat. Inclusief een twintigtal onderdelen.
Huidig bod: € 1,60

Tekening José Van Gucht 'Veurne'

Huidig bod: € 2,00
1 - 10 van 61 veilingen