30 - 39 van 245 veilingen

Vlaanderen door de eeuwen heen (boeken)

Huidig bod: € 1,00

Tasjes en schoteltjes

Huidig bod: € 2,11

Handmade kristallen eland

Kristallen eland (handmade) made in sweden in perfecte staat
Huidig bod: € 2,10

Val Saint-Lambert kristallen kandelaar

Val Saint-Lambert kristallen kandelaar 3 arm perfecte staat zie foto
Huidig bod: € 1,60

Vintage Emsa onderzettertjes

Jaren’70 vintage Emsa plastieken onderzettertjes, 5 stuks, rood (2 stuks), geel, purper en  groen. Vertonen lichte gebruikssporen.
Huidig bod: € 1,00

Leger verrekijker

Leger verrekijker en opbergdoos met ingegraveerd "case carrying M63AI". Verrekijker werkt, hier en daar wat gebruiksporen
Huidig bod: € 1,70

4 Afrikaanse Vlinders

4 authentieke Afrikaanse vlinders in kader
Huidig bod: € 5,81

Antieke houten wieg

Antieke houten wieg uit grootmoeders tijd. Wieg is nog in goede staat
Huidig bod: € 1,00

Nero - Het Wonderwolkje - sc - 1e druk (1960)

Huidig bod: € 1,00

Mandoline

Huidig bod: € 1,79
30 - 39 van 245 veilingen