Lopende veilingen

40 - 49 van 94 veilingen

Sorteren op

Vintage Kinder Melitta set compleet

Mooi vintage kinder Melitta set, rose, babyblauw en soft geel. Filter, koffiepot en suikerpot zijn beschadigd, maar het hele setje is compl...
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

Tekening getekend J.Van Ael (2)

Mooie gewassen tekening waarschijnlijk van Jules Van Ael. Alsook is het werk mooi ingekaderd en afgetaped. boerentafereel tekening: 70x53 ...
Huidig bod: € 1,79
Bied nu! Doe een bod

Vintage kinder Tupperware

Prachtig setje van vintage Tupperware bedoelt voor kinderen. bestaat uit: gietkan met deksel, 4 bordjes of kommetjes met deksel en 4 beke...
Huidig bod: € 12,74
Bied nu! Doe een bod

Assignaat ' Assignat de cinq Livres.' Série 9158

Compleet vel. Assignat gedrukt per vel van 10 exemplaren met 10 verschillende handtekeningen, elke handtekening kan worden gevonden met and...
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Wedgwood Arcadian Jasperware vaas (compleet)

Een Wedgwood Arcadian Jasperware vaas in lavendelblauw met wit reliëf neoclassic tafereel. De klassieke trompetvaas heeft een uitlopend...
Huidig bod: € 23,64
Bied nu! Doe een bod

Tekening getekend J.Van Ael

Mooie gewassen tekening waarschijnlijk van Jules Van Ael. Alsook is het werk mooi ingekaderd en afgetaped. Moeder en kind staan centraal in...
Huidig bod: € 2,94
Bied nu! Doe een bod

Antieke Top Hat ca 1900

Handgemaakte zwarte hoge herenhoed, namelijk Top Hats genaamd Trijpen stof (= fluweelachtige), geen mollenleder. Zonder hoedenbox. Gemerkt...
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

Brilmontuur, Emporio Armani EA9608/5

Brilmontuur, zonnebril op sterkte Emporio Armani Made in Italy CE EA 9608/5 54¤17  135
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

Brilmontuur, RAY-BAN

Brilmontuur RAY-BAN titanium 2 CE RB8584     1033    51¤16   140 originele brillen...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Zonnebril Ray-Ban

B and L RAY-BAN Frame France Style F-1 met originele brillenetui
Huidig bod: € 31,50
Bied nu! Doe een bod
40 - 49 van 94 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account