10 - 19 van 81 veilingen

Red Zebra - Innocent People / Graveyard Shuffle / I Can't Live In A Living Room

Huidig bod: € 21,10

Judee Sill - Judee Sill (gatefold sleeve)

Huidig bod: € 20,00

antieke ring rosé goud

betoverend mooi antieke ring Rosé goud 14K, 2gr, eind 18de Eeuw - begin 19de Eeuw Het middenstuk is geëmailleerd.
Huidig bod: € 55,95

Vintage oorbellen 10K

Mooie vintage oorbellen met smaragd en kristalsteentjes 9 gr  met stempel
Huidig bod: € 38,85

antieke armband met smaragd

Huidig bod: € 50,99

Oude Halsketting natuursteen Malachiet

Huidig bod: € 15,76

Gravure gesigneerd Damman, naar een voorbeeld van Millet.(2)

Huidig bod: € 15,76

Gravure gesigneerd Damman, naar een voorbeeld van Millet. (1)

Huidig bod: € 15,76

Zeefdruk gesigneerd F.Schuiten

Huidig bod: € 33,90

Burolamp Wereldbol

Huidig bod: € 6,32
10 - 19 van 81 veilingen