Lopende veilingen

1 - 10 van 66 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Etnische kunst: afrikaanse kunst houtsnijwerk

mooie toren van vrouwen die werken. uitgevoerd in waarschijnlijk ebbenhout, of andere houtsoort die donker is gemaakt. Dit beeld vormt of r...
Huidig bod: € 20,00
Bied nu! Doe een bod

blikken auto S.H Japan

Blikken auto, made in Japan S.H werkt niet, enkel de lichten. voor de rest is de auto wel in mooie staat
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Gama Blikken kraanwagen

Gama Blikken kraanwagen  made in Western Germany model 2901 blik en kunststof, jaren 50/60 in originele doos. in zeer goede staat...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Red Cross Ambulance Blikken auto

Blikken auto uit ca 1950 made in Japan. Red Cross Ambulance  friction with siren model 355 in originele verpakking. Ford Model De f...
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Delvaux Bourgogne schoudertas

Prachtige donker blauwe schoudertas, gemerkt Delvaux. Serie Bourgogne Zoals het hoort afgewerkt met cognackleurige suède binnenin, v...
Huidig bod: € 204,75
Bied nu! Doe een bod

Aardewerk Gres Losson

Mooie aardewerken kom uit het atelier van Gres Losson te Bouffioulx gemaakt door Eugene Losson. Waarschijnlijk ergens rond 1930. Hoogte ...
Huidig bod: € 17,12
Bied nu! Doe een bod

Beeld Patris Maria en kind

Waarschijnlijk terracotta beeld van Maria met kind van Ernest Patris op granieten voet hoogte 38 cm D 9 cm B 11 cm enkel afhalen &n...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Höganäs keramik Kruikje

Höganäs keramik Stoneware Sweden Kruikje afm: H21 cm - Diameter onderaan 12 cm Opening bovenaan 4 cm
Huidig bod: € 1,30
Bied nu! Doe een bod

Art-Deco Keramis Boch Vaas Bloemendecor

Keramis, Art Deco periode - eivormige vaas, model 899, bloemendecor D1655 afm: buik diam: 18 cm H: 27 cm in zeer goede staat, z...
Huidig bod: € 40,00
Bied nu! Doe een bod

Keramis Boch Bolvormige Vaas

Bolvormige vaas met halsopening vormnummer niet leesbaar (blindmark) decornummer 1555 (bloemenmotief) met kobaltblauw, oranje, geel 2 tinten...
Huidig bod: € 34,76
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 66 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account