1 - 10 van 45 veilingen

Tegel Cerabati

Mooie tegel 10x10 cm gemerkt Cerabati Jurbise Wasserbillis Luxembourg
Afgelopen op 30-03-2020
Winnend bod: € 16,00
jowakiem111

Arabia Wärtsiä Finland bord

Afgelopen op 30-03-2020
Winnend bod: € 15,75
noartommy

Antieke Opera/ theater kijker

Afgelopen op 30-03-2020
Winnend bod: € 16,66
leli

Vintage haardroger Sindy

Afgelopen op 30-03-2020
Winnend bod: € 1,60
Fabi

Vintage Mystery Bump N Go Big Machine Japan

Afgelopen op 30-03-2020
Winnend bod: € 10,50
vilneuve27

R.F. Ciboure Keramiek

Afgelopen op 30-03-2020
Winnend bod: € 26,25
petrus39

Lot postzegels

Lot postzegels vooral Belgie zie foto's
Afgelopen op 30-03-2020
Winnend bod: € 21,00
RikDV

Vintage Fire King Glass uit de V.S. (44 stuks)

Afgelopen op 30-03-2020
Winnend bod: € 186,90
LAURMESS

Oude kaart Congo

Afgelopen op 30-03-2020
Winnend bod: € 94,51
RikDV

Pentekening - herfstgebed - gesigneerd en gedateerd 1957

Afgelopen op 30-03-2020
Winnend bod: € 11,50
kelge
1 - 10 van 45 veilingen