1 - 10 van 160 veilingen

Will Tura - Sproetje / Onvergetelijk (7")

Huidig bod: € 5,00

Maltees glas 3 stuks

Huidig bod: € 18,38

glazen zwanen

Huidig bod: € 10,00

Leonardo Sculpture Fusion

Duits glaswerk, sculpture Fusion afm: 35x15 cm enkel afhalen sokkel is beschadigd!
Huidig bod: € 5,00

Val St Lambert vaasjes

Huidig bod: € 2,00

Royal Crystal Rock Cristallo - Danseres

Huidig bod: € 10,00

Jannes Le Chatel - Haas

Mooie vaas in de vorm van een haas uit het atelier van Jannes Le Chantel, Made in France in zeer goede staat afm: 21,5x15 cm
Huidig bod: € 1,00

glazen zwaan

Huidig bod: € 1,00

Maltees glas vaas 1983

Mooie vaas gesigneerd Malta U.G.B. 1983 vooraan op de vaas staat het kruis van Malta! zeer mooie vintage vaas, in zeer goede staat!
Huidig bod: € 10,04

Villeroy & Boch kandelaar

van Villeroy & Boch Candelabra Kandelaar 2armig160mm Kristalglas in zeer goede staat
Huidig bod: € 10,00
1 - 10 van 160 veilingen