Lopende veilingen

1 - 10 van 19 veilingen

Sorteren op

Neon crucifix

Originele verpakking. Gloeilamp met verlicht kruisbeeld. 220/240 V medium base. Zeer goede staat.
Huidig bod: € 9,41
Bied nu! Doe een bod

Beeld jongen op bok - Bavaria Gerold - Porzellan

Merkteken onderaan beeld aanwezig : zie foto. Zeer goede staat. 20ste eeuw, West - Germany, Gerold - Porzellan.
Huidig bod: € 1,97
Bied nu! Doe een bod

The Book of Miracles - Till

Holger Borchert - Joshua P. Waterman. Kleine beschadiging aan box : zie foto. November 2013. ISBN 978-3-8365-4285-2. Dit facsimil...
Huidig bod: € 50,00
Bied nu! Doe een bod

Beeld werkmannen - Herend Hungary

Vervaardigd uit porselein. Vervaardigd door Herend Hungary. Merkteken aanwezig onderaan beeld (zie foto). Lichte beschadiging aan p...
Huidig bod: € 30,00
Bied nu! Doe een bod

Het Kindermeisje - J.B. Chardin

Olieschilderij: reproductie op doek. Origineel : 1738 - Rococo. Lichte beschadiging : zie foto. Doek : br 42 cm/ h 53 cm. Kader :...
Huidig bod: € 100,00
Bied nu! Doe een bod

Bordje - Boch Frères

Vervaardigd uit keramiek. La Louvrière. Reclame 'Oude Klare - Antwerpen' Maison fondée en 1861.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Album 'Robbedoes' - Dupuis

Uitgeverij Dupuis. 1990. 197ste Album. Verzameling van 12 series : BILLY THE CAT : in de huid van een kat (Colman en Desberg) S...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Gitaar - Kansas

Merk Kansas - Made in Romania.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Boek 'Copyright Panamarenko'

Verklarende woordenlijst. Auteurs : Paul Morrens en Hans Willemse - Ludion. April 2005. Hardcover, 223 pagina's. Nederlandstalig.
Huidig bod: € 35,70
Bied nu! Doe een bod

View-master

vervaardigd in België - Sawyers Europe Brussels. verschillende foto's aanwezig : Svezia - Nettoyeur d'horloge avec Mickey,...
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 19 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account