1 - 10 van 0 veilingen

Louboutin pumps

Louboutin pumps maat 37,5 vertoont gebruikssporen hoogte hak 14 cm
Huidig bod: € 52,51

Retro Trein: VULCAN Ankerbahn 2127, DDR 1979

Huidig bod: € 9,40

Bierglas FURST

Afhaalpunt Tienen Bierglas FURST  met vergulde rand Ø:7 cm Hoogte: 17 cm
Huidig bod: € 1,00

Miniatuur portret jongen

Huidig bod: € 22,17

Boek - Kameleon

Huidig bod: € 5,82

Art-Deco Garnituur Honden met Dame (Marmer & Zamak)

Huidig bod: € 60,00

murano stijl glazen fruitschaal

In goede staat, maar duidelijk gebruikssporen en lichte krassen afm L=31.5cm H=8cm
Huidig bod: € 1,00

Zonnebril Polaroid

Huidig bod: € 15,10

Lot bruine glazen apotheekflessen

Huidig bod: € 11,50

Boek - 50 jaar Sint-Janscollege Meldert

Huidig bod: € 10,00
1 - 10 van 0 veilingen