1 - 10 van 20 veilingen

Verzameling Pins Disney

Huidig bod: € 1,00

Pop starwars 1999

Retro pop in goede staat van Star wars 1999 Lucasfilm LTD. Merk Hasbro Propere kledij
Huidig bod: € 10,50

Schilderij Jan Cobbaert dieren

Mooie schilderij van Jan Cobbaert 1/1 Naam : droom Roze/paarse tinten Paarse kader
Huidig bod: € 30,00

Schilderij Jan Cobbaert Vis/man

Mooie schilderij Jan Cobbaert 1/1 Roze tinten thema : Vissen Roze kader Kader heeft een beschadiging rechts aan de zijkant
Huidig bod: € 26,26

Houten miniatuur wagen meubeltransport duitsland

Houten miniatuur wagen meubeltrandsport Groen/grijs van kleur Mooie en verzorgde staat Wielen draaien
Huidig bod: € 1,60

6 Sierborden Swaenepoel

Huidig bod: € 1,60

Antieke oorlogsboeken

Huidig bod: € 7,31

Schaal Alessi

Mooie design schaal van het merk Alessi Afmetingen: diameter 19 cm, hoogte 14 cm
Huidig bod: € 5,26

Antieke borden Royal Copenhagen

5 mooie borden met het label van Royal Copenhagen uit de jaren 1942,1944, 1946, 1948, 1949 Alle borden zijn in perfecte staat
Huidig bod: € 11,50

Vintage Stereoclic Bruguière

Vintage Stereoclic Kleine beschadiging en gebruikssporen aanwezig (zie foto's)
Huidig bod: € 1,60
1 - 10 van 20 veilingen