Lopende veilingen

1 - 10 van 20 veilingen

Sorteren op

Kunstbundel: Belgische tekenaars van Ensor tot Magritte

Bundel: Dessinateurs belges d'Ensor à Magritte/ Belgische tekenaars van Ensor tot Magritte. Dit exemplaar is nr. 396 van de ...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Schilderij Rik Mulders

Een schilderij (olieverf op doek) uit de vorige eeuw van schilder Rik Mulders in een bruin houten kader. Afmeting kader: 99 cm x 79 ...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

set van 7 LP's

Set van 7 franse LP's van 10 inch (25 cm) uit de jaren '50 en jaren '60. Platen van o.a. Caterina Valente, Gilbert Becaud, Li...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

antieke wekker

Antieke wekker van het merk Blessing. Er zit geen opwind sleuteltje bij. De klok lijkt te werken maar kon niet getest worden. afmetingen:...
Huidig bod: € 1,27
Bied nu! Doe een bod

Antieke klok met 2 ornamenten

Antieke klok van het merk Imperial. Er zit een opwind sleutel bij maar de klok werkt niet. (waarschijnlijk wel herstelbaar) afmetingen kl...
Huidig bod: € 3,15
Bied nu! Doe een bod

12 Bekers in Porselein 'Oiseaux Chanteurs de l' Europe'

Uitgegeven door: Franklin De Paris, beperkte oplage. Decor: Europese zangvogels 12 stuks Goede staat Afmetingen: 13 cm hoog, 8 c...
Huidig bod: € 12,10
Bied nu! Doe een bod

Handtas Nathan

Naar alle waarschijnlijkheid van het merk Nathan Met afneembare lange en korte riem Kleur: zwart Goede staat Afmetingen: ca. 30 ...
Huidig bod: € 7,46
Bied nu! Doe een bod

Le Livre D'or Bruxelles 1935

Titel: Le Livre D'or  De l'exposition universelle et internationale Bruxelles 1935 Uitgegeven door: expositie comité ...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

View Master

  Goed werkend Originele doos (beschadigd) Inclusief 8 originele mapjes met elk 3 schijfjes Gebruikte staat
Huidig bod: € 25,20
Bied nu! Doe een bod

Vintage handgeschilderd kinderservies

Vervaardigd: vermoedelijk jaren  '30 vorige eeuw Producent: Schramberger Majolica Staat: gebruikt 22-delig servies Plat...
Huidig bod: € 19,58
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 20 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account