Lopende veilingen

1 - 10 van 20 veilingen

Sorteren op

Neon crucifix

Zeer goede staat. Originele verpakking. Gloeilamp met verlicht kruisbeeld. 220/240 V medium base.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage Nippon Tansan Gas Co Ltd.

Vervaardigd uit glas. Vintage. Zeer mooie staat. Merkteken aanwezig op de fles : zie foto.
Huidig bod: € 1,13
Bied nu! Doe een bod

Vaasje - Jasba

Vervaardigd uit keramiek. Geproduceerd in Duitsland. Merkteken aanwezig op vaasje en genummerd : 602119. Blauw-wit-geel geometrisch...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Vaasje/Kannetje - Mouzin Nimy Les Mons

Vervaardigd in Frankrijk. Versierd met bloemen in pastel roze, blauw en groen. Binnenkant is een oudroze kleur. Gebruikssporen aan he...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Kaarshouder - Regina

Vervaardigd in Nederland. Versierd met bloemenmotief in Delfts rood met goudkleurige accenten. Zeer mooie staat. Merkteken aanwezig...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Boek : 'Roger Raveel et Beervelde'.

Roland Jooris. 1979. Editions Veys - Tielt. Frans. Monumentaal kunstboek. Gebruikte staat: omslag vertoont een klein scheurtje ...
Huidig bod: € 10,77
Bied nu! Doe een bod

Monchhichi

China. 1974. Sekiguchi. Beige kleur. In uitstekende staat.
Huidig bod: € 2,94
Bied nu! Doe een bod

Litho - Tom Davison

Mirage Graphics - New York. Vintage - jaren '80 print. Litho bevat bladgoud, 23 karaat. Certificaat aanwezig op achterkant kade...
Huidig bod: € 16,70
Bied nu! Doe een bod

Boek 'Sunday Express and Daily Express Cartoons - 6th Series' - Giles

Engels. Uitgever : An Express Books Publication Beaverbook ' - 1e druk 1972. Paperback, geïllustreerd, boekblok geniet. Ge...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Masker

Vervaardigd uit hout. Afkomstig van Bali. Zeer mooie staat. Decoratiestuk.
Huidig bod: € 5,81
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 20 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account