1 - 10 van 20 veilingen

Gesigneerd kunstboek Charles Delporte ' la nouvellle Genèse'

Huidig bod: € 1,70

Prachtige vaas Haviland Limoges

Huidig bod: € 2,10

Originele TH DAM Lykketrold Troll doll

Huidig bod: € 1,60

Authentieke Monchhichi Sekiguchi 1974

Huidig bod: € 21,00

Vintage Grundig radio - Concert Boy Transistor 200

Productiejaar tussen 1961 - 1963 Speelt nog, goede geluidskwaliteit Conditie gebruikt Afmetingen: H 20 cm, B 32,5 cm
Huidig bod: € 31,51

Gesigneerde affiche Alex Agnew

Ingekaderde gesigneerde affiche van Alex Agnew  More human than human
Huidig bod: € 6,42

beeld vrouw met vlecht

Groot en zwaar beeld van een vrouw Perfecte staat
Huidig bod: € 4,20

Servies Johnson Brothers watermolen bruin stoke on trent England

12-delig servies Johnson Brothers watermolen bruin 6 bordjes 6 tasjes Goede staat
Huidig bod: € 1,60

Volkshuisraad in Vlaanderen 4-delige boeken reeks

Volkshuisraad in vlaanderen 4-delige reeks door Dr. Jozef Weyns 1974 Boeken zijn in goede staat , kaft heeft een verkleuring ( zie foto )
Huidig bod: € 1,60

3 mooie retro houten Puzzels Jaklien uit de jaren '70

Huidig bod: € 3,69
1 - 10 van 20 veilingen