Lopende veilingen

1 - 10 van 20 veilingen

Sorteren op

Oud Lederen Fotoboek

Fotoboek met mooi ledersnijwerk Sluiting is regelbaar en in goed werkende staat Conditie: heel goede staat, foto's spreken voor zi...
Huidig bod: € 32,76
Bied nu! Doe een bod

Vintage Speelgoed Legerjeep

Merk: Molto Vervaardigd in Spanje Afmetingen: L 54 cm, Br 23 cm, H 27 cm Conditie: gebruikte staat
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Tom & Jerry Vintage Speelgoed

Piepend, zacht plastic speelgoed Hoofd kan draaien Fabricaat: Metro Goldwyn Mayer Staat: vertoont gebruikssporen maar is algemeen n...
Huidig bod: € 4,44
Bied nu! Doe een bod

Het Boek Der Kampen

Auteur: Ludo Vaneck Uitgeverij: De Schorpioen Uitgave: Eerste druk 1969 Staat: Vlekken op achterkant linnenkaft / scheuren in omsla...
Huidig bod: € 9,44
Bied nu! Doe een bod

Kuifje Vintage Verzamelkaarten

Aangeboden door Kuifje's Bons Afmetingen: 19.5 cm - 12.5 cm 2 verzamelmapjes met 6 kaarten (De spoorweg + De Marine) 1 verzamel...
Huidig bod: € 52,50
Bied nu! Doe een bod

Prada handtas

prachtige handtas van het merk Prada naar alle waarschijnlijkheid authentiek certificaat kaartjes aanwezig art.nr.: BL0678
Huidig bod: € 200,00
Bied nu! Doe een bod

Elektrische treinset Märklin

electrische treinset van het bekende merk Märklin een echt verzamelobject
Huidig bod: € 96,34
Bied nu! Doe een bod

Electrische locomotief Märklin

Electrische locomotief van het bekende merk Märklin BR 185 LTE Österreich Epoche  V 36831 een echt verzamelobject
Huidig bod: € 40,79
Bied nu! Doe een bod

Electrische treinset fleischmann

electrische treinset van het merk fleischmann locomotief en 2 wagons codes: 5123, 5125 en 985125
Huidig bod: € 30,24
Bied nu! Doe een bod

vintage Ricard kannetje

antiek Ricard kannetje prachtige vormgeving stempel onderaan: Ateliers de Céramique Ricard, Made in France
Huidig bod: € 11,87
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 20 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account