10 - 19 van 40 veilingen

Murano Italy vis

leuke vis van Murano zeer goede staat geen beschadigingen Afm:H=19,5cm   B=12cm
Huidig bod: € 10,50

Kunstglas KOSTA BODA zweden

Huidig bod: € 36,76

grote sier vaas hand gemaakt murano?

Mooie siervaas Hand gemaakt Zeer goede staat Afm:H=15,5cm  B=37cm
Huidig bod: € 25,35

design lounge zitbank Permesso designer Kurt Muller -Daniel Leist GIRSBERGER

Huidig bod: € 77,20

Huidig bod: € 162,76

Kunstwerk Handdruk 29/40 gesigneerd

Prachtig werk zeer goede staat Afm:H=76cm B=60,5cm Alleen afhalen
Huidig bod: € 215,25

kuifje Tin Tin houten beeld Kuije en Bobby

leuk houten beeld van Kuifje en Bobby Algemeen goede staat Zwaar Afm:H=28cm  B=18cm
Huidig bod: € 26,26

kuifje Tin Tin houten beeld Jansen & Jansen

Huidig bod: € 13,65

Tafel lamp met engel

Huidig bod: € 23,29

kunstbeeld Don Quichot OURO Espania

Mooi handsnijwerk beeld uit hout Ouro Spanje Marca de garantia Perfecte staat Afm:H=26cm B=10cm
Huidig bod: € 20,54
10 - 19 van 40 veilingen