Lopende veilingen

1 - 10 van 136 veilingen
23456 ...

Sorteren op

icoon

mooie staat met stempel afm:H=34cm B=24cm
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

antiek oud schilderij stilleven

oud schildrij olieverf op paneel gesigneerd afmetingen kader H=54cm L=62cm wat ouderdomssporen aan kader (zie foto's) alleen...
Huidig bod: € 44,99
Bied nu! Doe een bod

Sony versterker -tuner-en converter

tuner ST-S 590 ES  voor versterker  N220 en versteE2000ESDrker Alle 3 getest en in goede staat Alleen ophalen
Huidig bod: € 150,00
Bied nu! Doe een bod

Wereld bol Mickey's world tour Scan Globe

leuke wereld bol met Mickey Mouse werkende staat het een paar lichte ouderdomssporen( zie foto's) Afm:H=39cm B=26cm
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Jommekes prenten

lot van Jommekes prent allen in zeer goede staat Afm: H=20.5cm B=20cm
Huidig bod: € 9,85
Bied nu! Doe een bod

Vintage wereldbol scan-globe A/S Danemark

Oude wereldbol draaid rond zijn as als ook is deze volledig verdraaibaar ondersteboven. algemeen goede staat heeft wat lichte beschadigen...
Huidig bod: € 21,80
Bied nu! Doe een bod

Kader C.D.Hooghe

Olieverf op paneel zeer goede staat Afm:H=72cm L=81,5cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

strips Box

Box met 2 volumes boeken alle verhalen in goede staat
Huidig bod: € 12,00
Bied nu! Doe een bod

vliegtuigstep Speedster Sky Blue Baghera

Leuk vliegtuig step Algemeen mooie staat wat licht ouderdomssporen hier en daar Afm:H=39cm L=78cm B=47cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 16,81
Bied nu! Doe een bod

Chinese theepot handwerk

Leuke mooie thee pot algemeen mooie staat afm:H=23cm B=12,5cm
Huidig bod: € 42,82
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 136 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account