1 - 10 van 65 veilingen

Desert service Studio Line Medusa

Huidig bod: € 37,50

Retro vintage 60's keuken tafel met stoelen

Huidig bod: € 73,50

Houten beeld ethnica gesigneerd

Bizar houten beeld gesigneerd maar niet goed leesbaar heeft ouderdomssporen Afm:H=37,5cm B=10cm
Huidig bod: € 1,05

vintage zonnespiegel heksenspiegel (4)

prachtige zonnespiegel perfecte staat uit plastic Afm:50cm in diameter Alleen ophalen
Huidig bod: € 43,58

Houten masker hand gemaakt

mooie staat Afm:H=19cm B=13,5cm
Huidig bod: € 1,00

Houten Chinees masker

Huidig bod: € 1,00

Houten Chinees masker

Masker hand gemaakt heeft beschadigingen aan de verf Afm:H=18cm B=17cm
Huidig bod: € 5,26

Houten masker Boedha

Mooi masker uit hout hand geschillderd Algemeen mooie staat Heeft een barstje boven aan Afm:H=24cm B=26cm
Huidig bod: € 1,60

Chinees houten masker

zeldzaam Chinees masker uit hout hand beschilderd mooie staat mond is beweegbaar Afm:H=21cm B=26cm
Huidig bod: € 5,53

Horror the living dead dolls girl Mezco Toys

Luguber popje in nieuwstaat in doos Afm doos:H=31cm B=16cm
Huidig bod: € 7,35
1 - 10 van 65 veilingen