1 - 10 van 65 veilingen

Kunstwerk Ets 1/25

Ets 1/25 gesigneerd In chroom kader met glas en paspartout Algemeen zeer goede staat Afm=H=41cm L=48,5cm
Huidig bod: € 5,00

distortion pedal DEATH METAL Digitech

volledig in doos met alle papieren niet getest geen garantie
Huidig bod: € 1,89

Tagine Brabantia

prachtige tagine deels gietijzer deels poecelein in zeer goede staat weinig gebruikt Afm:H=29cm diameter 25cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 1,80

modelbouw doos F-4EJ PHANTOM II HASEGAWA

Model bouw doos nieuw Afm doos L=42cm H=27cm
Huidig bod: € 1,06

modelbouw doos Battleship TIRPITZ Revell

Modelbouw doos is nieuw nog niet gebouwd maar open geweest zeer grote doos Afm:L=75cm B=46,5cm
Huidig bod: € 8,40

modelbouw doos USS Hornet (CNS -12) Appollo 11 recovery vessel Revell

Modelbouw doos nieuw nooit geopend schaal 1:530 Afm doos L=51cm B=18,5cm
Huidig bod: € 7,35

modelbouw doos TITANIC Revell

Nieuw in doos nooit geopend schaal 1:700 Afm doos L=45clm B=21cm
Huidig bod: € 9,99

Lino 6/6

gesigneerd 1996 6/6 zeer goede staat kader met glas Afm:H=34cm L=40cm
Huidig bod: € 1,00

tekening gesigneerd Dessart genaamd Le Calvaire

zeer mooie staat kader met glas Afm:H=39cm L=48cm
Huidig bod: € 2,34

schilderij stilleven

mooi werkje gesigneerd olieverf op paneel zeer goede staat Afm:H=42cm B=36cm
Huidig bod: € 42,34
1 - 10 van 65 veilingen