Lopende veilingen

1 - 10 van 138 veilingen
23456 ...

Sorteren op

val st. lambert tafellamp groen

In mooie staat, maar met duidelijke gebruikssporen. in werkende staat lampje niet inbegrepen Alleen afhalen in de winkel
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod

porseleinen theepot met 3 tassen met goudkleurige motieven

In mooie staat, maar duidelijke ouderdomssporen waarbij 2 kopjes met shipjes af (zie foto(10)& foto(11 dichterbij),foto(16) voor meer...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

olenka kristallen vaas blauw

24% pb0 In mooie staat, maar met zeer minimale gebruikssporen. de kleur blauw is iets lichter op de foto dan in werkelijkheid. afm ...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

kristallen vaas roze

In goede staat, maar duidelijk gebruikssporen. is gesigneerd maar te onduidelijk om te vermelden. afm H=36cm D=7cm Alleen afhalen i...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Glazen blokvaas - Erkki Vesanto

Product no aa482. Ontwerp: Erkki Vesanto, Iittala. jaren: 1958-1968. In goede staat, maar duidelijk gebruikssporen. afm H=29,5cm D=...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

gouda holland aurora porseleinen vaas en kruik

met duidelijke ouderdomssporen, gebruikssporen en wateroxidatie ook is er bij de kruik een shipje af (zie foto (10) voor meer details) ...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

bh-ceramique dart vogel

met de handgeschilderd CERAMIQUE DART QUAREGNON In mooie staat, maar minimale gebruikssporen. sticker is een beetje vergaan aan ...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

boda glazen kerstman kaarsenhouder

handgemaakt BODA SWEDEN In mooie staat, maar minimale gebruiksssporen. afm B=12cm H=11cm
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

murano stijl glazen fruitschaal

In goede staat, maar duidelijk gebruikssporen en lichte krassen afm L=31.5cm H=8cm
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

fait en belgioue glazen fruitschaal

met duidelijk gebruikssporen. en lichte schade (zie foto(4) voor meer details) afm D=23cm H=9cm
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 138 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account