1 - 10 van 40 veilingen

art- deco kandelaars en taart plateau uranium glas

Huidig bod: € 15,71

art-deco klein koperen vaas

Leuk art -deco vaasje uit rood koper goede staat heeft ouderdomssporen Afm:H=10,5cm  diameter=12cm
Huidig bod: € 11,69

antiek art-deco schaal

leuke art-deco schaal uit metaal met bloem motief algemeen goede staat heeft wat oxidatie aan de onderkant Afm:L=38cm B=27cm H=8,5cm
Huidig bod: € 7,67

Art-deco schotel met afbeelding vrouw

Huidig bod: € 6,20

art-deco metalen schaal

mooie metalen schaal art-deco periode heeft ouderdomssporen en gebruikssporen Afm:H=4cm L=29,50cm B=16,5cm
Huidig bod: € 1,60

antiek paar kandelaars Christofle

Huidig bod: € 23,17

2 antieke art deco kandelaars

2 prachtige art deco kandelaars uit messing en zeer zwaar 2 potjes ontbreken Afm:H=46cm B=28cm
Huidig bod: € 21,00

antiek 2 petroleumlampen

Huidig bod: € 1,89

antiek vaasje

zeldzaam vaasje uit porcelein -koper met hand geschilderd motief goede staat geen kenmerk Afm:H=19cm  B=9cm
Huidig bod: € 5,53

antiek art-deco kandelaars

2 kandelaars uit rood en geel koper rond de jaren 20' mooie staat wat lichte oxidatie en ouderdomssporen Afm:H=34cm B=18cm
Huidig bod: € 35,75
1 - 10 van 40 veilingen