1 - 10 van 30 veilingen

vintage retro fisher-price platenspeler

leuke platenspeler op batterijen getest en in werkende staat lichte ouderdomssporen speelt 33 en 45 toeren enkel ophalen
Huidig bod: € 26,88

luidsprekers B&W DM 110

Getest en met garantie lichte beschadiging aan omkasting en doek wat los (zie foto) alleen ophalen
Huidig bod: € 10,50

vintage platenspeler DUAL C 1019

getest en met garantie werkende en mooie staat Alleen ophalen
Huidig bod: € 11,55

vintage reciever tuner versterker SONY STR-4800

prachtige tuner versterker getest in werkende staat met garantie Alleen ophalen
Huidig bod: € 10,51

vintage versterker stereo amplifier Sansui AU 4400

mooie versterker getest en in werkende staat met garantie Alleen ophalen
Huidig bod: € 11,54

vintage versterker integrated amplifier SONY TA-1066

werkende staat met garantie Alleen ophalen
Huidig bod: € 5,25

luidsprekers B&W DM 601 S2

B&W boxen getest en in goede werkende staat Afm:H=36cm B=20cm D=24cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 15,76

audio bandopnemer UHER SG Logic +4 banden

Huidig bod: € 5,26

audio cassettendeck TEAC V-970-X

Top deck algemeen goede staat werkt perfect Alleen ophalen met garantie
Huidig bod: € 1,60

vintage platen speler ROTEL

Huidig bod: € 69,99
1 - 10 van 30 veilingen