Lopende veilingen

1 - 10 van 135 veilingen
23456 ...

Sorteren op

VINTAGE PORSELEINEN ROUEN FAIT MAIN VAAS

ROUEN FAIT MAIN is in mooie staat ondanks er toch een miniscule shipje ontbreekt rond de hals (zie rode markeringen op de foto) afm...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

VINTAGE ZELDZAAM METALEN RECLAMEBORD VAN CRISTAL GENIEVRE

prachtig en zeer zeldzaam metalen reclamebord van 'Cristal Genièvre' uit 1948. Jaartal staat rechts onderaan: TAXE PAYEE B...
Huidig bod: € 23,10
Bied nu! Doe een bod

VINTAGE ALASKA THE LAST FRONTIER NUMMERPLAAT (DECORATIE)

lichte lakschade en krassen afm L=30.5cm H=15.5cm
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

VINTAGE WD LAND OF ENCHANTMENT NEW MEXICO NUMMERPLAAT (DECORATIE)

lichte lakschade en roestvlekken aan de achterkant afm L=30.5cm H=15.5cm
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

VINTAGE ONTARIO YOURS TO DISCOVER NUMMERPLAAT (DECORATIE)

lichte lakschade en krassen afm L=30.5cm H=15.5cm
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

VINTAGE COLORADO NUMMERPLAAT (DECORATIE)

zichtbare ouderdomsporen en lak schade en krassen afm L=30.5cm H=15.5cm
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

VINTAGE TENNESSEE VOLUNTEER STATE NUMMERPLAAT (DECORATIE)

lichte lakschade en ouderdomssporen en achteraan krassen zichtbaar afm L=30.5cm H=15.5cm
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

VINTAGE MISSISSIPPI NUMMERPLAAT (DECORATIE)

lakschade aan de voorkant, met lichte krassen en minimale roestvlekken aan de achterkant afm L=30.5cm H=15.5cm
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

VINTAGE REGINE CANADIEN FRANCAIS 22 JE ME SOUVIENS NUMMERPLAAT (DECORATIE)

sporen van achtergebleven lijmresten en kleurverschil vermoedelijk door de zon afm L=30.5cm H=15.5cm
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

VINTAGE ILLINOIS LAND OF LINCOLN NUMMERPLAAT (DECORATIE)

voorkant heeft lichte kleurverschil en zichtbare krassen afm L=30.5cm H=15.5cm
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 135 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account