1 - 10 van 87 veilingen

moderne tafellamp

Huidig bod: € 1,70

koperen Bouddha

perfecte staat Volledig uit koper Afm:H=11cm B=12,5cm  D=10,5cm
Huidig bod: € 1,00

Groot Thaise beeld uit koper

redelijk zwaar heeft ouderdomssporen (zie foto's) Afm:H=32cm L=23cm D=16cm
Huidig bod: € 1,70

antiek schilderij gesigneerd M.AUDENAERT

Olieverf op doek algemeen mooie staat Afm:H=58cm L=83,5cm Enkel afhalen
Huidig bod: € 1,00

antiek schilderij gesigneerd M.DEPAEPE

Olieverf op paneel algemeen goede staat heeft wat ouderdoms plekjes Afm:H=36cm L=46cm
Huidig bod: € 1,00

Art-deco Val-Saint-Lambert coupe

Mooie coupe perfecte staat Niet gesigneerd Afm:H=15cm diameter 18cm
Huidig bod: € 1,79

art deco lampje

Huidig bod: € 1,05

Wand deco Gewei VALDEMAGUILLO

Prachtig gewei perfecte staat Afm:H=55cm B=63cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 1,70

Boek TOM FORD

zeer goede staat heruitgave 2011 zwaar dik boek
Huidig bod: € 1,00

Boek VILLEGLE JACQUES Linda & Guy Pieters Edition

Art 2007 uitgeverij 742 paginas zeer goede staat zwaar boek
Huidig bod: € 1,00
1 - 10 van 87 veilingen