1 - 10 van 45 veilingen

Tafellamp met een met bloemen versierde voet.

Huidig bod: € 8,40

Kleurrijk beschilderd terracotta beeld

Prachtig tot de verbeelding sprekend abstract beeld in terracotta.
Huidig bod: € 30,00

Ladenkast ingelegd met kostbare houtsoorten

Franse regence mahonie en inlegwerk commode. De ladenkast heeft drie lades. Rijkelijk gedecoreerd met floraal marquetry aan alle 4 zijdes.
Huidig bod: € 92,62

Accordeon Hohner Student N II

Huidig bod: € 56,25

Metalen laarzenstand

Huidig bod: € 55,55

Lot van 3 metalen windhonden

3 windhonden in verschillende houdingen in chroom metaal.
Huidig bod: € 14,71

Vintage hanglamp met een oranje / bruine glazen kap

Deze hanglamp heeft een zeer fraaien versierde kap.
Huidig bod: € 35,92

Lot mineralen en kristallen

Huidig bod: € 28,96

Vintage hanglamp met een gefumeerde glazen kap

Deze hanglamp heeft een zacht licht. De glazen kap om de lamp heeft een decoratieve vorm en een gefumeerde grijze kleur.
Huidig bod: € 54,81

Art nouveau lamp in de vorm van een bloem

Huidig bod: € 145,33
1 - 10 van 45 veilingen