1 - 10 van 50 veilingen

Geschilderd miniatuur portret van een dame in een gouden medaillon ingewerkt

Huidig bod: € 2,00

Scheerkastje met spiegel

Huidig bod: € 2,00

Blaaspijp uit Maleisië met 4 pijltjes

Huidig bod: € 2,00

Tien grappige baby figuurtjes van het merk Joimy

2 grote figuren (spaarpotten) achteraan gesigneerd J. Mira en 8 Joimy poppetjes HxBxD: 73cm
Huidig bod: € 2,11

Terracotta sculptuur "Dans le vent" van Achiel Leys

Huidig bod: € 2,00

Theekan van het merk Bodum

Decoratieve theekan van het merk Bodum designed by Jorgensen 11 HxBxD: 24cm x 21xm x 15cm
Huidig bod: € 2,00

Boek Tintin et les oranges bleues

Huidig bod: € 2,00

Retro wereldbol uit de jaren '40 - '50

Huidig bod: € 2,11

Erepenning Stad Oostende

Huidig bod: € 2,00

Vaas in de vorm van een paardenkop

Perfecte staat, onbekende herkomst. Gestillerde paardenkop vaas. HxBxD: 24cm x 19cm x 10cm
Huidig bod: € 2,00
1 - 10 van 50 veilingen