1 - 10 van 55 veilingen

Twee ijsemmers en 1 plateau Alessi

Huidig bod: € 2,60

Armband in email en koper

Huidig bod: € 2,00

Bord Boch Frères Keramis

Huidig bod: € 2,73

Vergulde broches voor foto's

Huidig bod: € 2,11

Antieke kinderstoel Fischer

Huidig bod: € 2,23

Wit beeld monnik

Huidig bod: € 2,00

Antieke stolpklok

Huidig bod: € 2,00

Retroschaal op voetjes

Mooie keramieken schaal met witte buitenzijde en gouden binnenkannt. De voeten en de rand zijn zwart. Onderaan staat Ram 813.
Huidig bod: € 2,11

Genummerde lithografie Peanuts cartoon

Huidig bod: € 2,23

Antieke vogelkooi

Decoratieve vogelkooi in riet/hout. Mooie eye-catcher.
Huidig bod: € 5,25
1 - 10 van 55 veilingen