Lopende veilingen

1 - 10 van 69 veilingen
23456 ...

Sorteren op

BOEK OVER KUNST - VAN GOGH

210 pagina's in perfecte staat
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

TRAJES REGIONALES MEXICANOS - COSTUMER

in verzorgde staat en compleet set van 12 pagina's over regionale costumes
Huidig bod: € 8,18
Bied nu! Doe een bod

Burijn van Guido Mariman: Als Alle Woorden Zijn Vervlogen

De Kringwinkel Laakdal   Prachtige burijndruk opgefrist met aquatinten van Professor en Graficus: Guido Mariman. Mariman die b...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Boek: Die Bibel - Dr. Martin Luthers, 1860

De Kringwinkel Laakdal   Antiek Duitstalig boek uit 1860 met het Oude en het Nieuwe Testament volgens de leer van: Martin Luther....
Huidig bod: € 5,24
Bied nu! Doe een bod

Boek: Aquarellen Harold Van De Perre

De Kringwinkel Laakdal   Verzamelboek / Portfolio met 8 afbeelding van aquarellen van de Belgische Kunstenaar en Docent (sinds 19...
Huidig bod: € 9,40
Bied nu! Doe een bod

Disney Dwerg, Sneeuwwitje / Leadra

De Kringwinkel Laakdal   1 van de 7 Disney-dwergen uit het sprookje van: Sneeuwwitje. Achteraan op de gele muts staat het logo...
Huidig bod: € 26,00
Bied nu! Doe een bod

Gedichtenbundel hoe de bijen elkaar bevloeien 1975-1976, Paul Vandeschaeghe

Gedichtenbundel hoe de bijen elkaar beloeien, praag -gedichten 1975-1976, Paul Vanderschaeghe. Rozen-reeks nr 1 Gedichten bundel in go...
Huidig bod: € 3,20
Bied nu! Doe een bod

Boek Le droit Civil Francais par M. Toullier, 1830 Bruxelles

Boek Le droit Civil Francais suivant l'ordre du code par M. Toullier, 1830 Bruxelles. 388 bladzijden. Boek vertoond ouderdomsvlekken.
Huidig bod: € 3,15
Bied nu! Doe een bod

Marrast Jardins 1925 edites par CH. Morau Paris 1926

Marrast Jardins 1925 edites par CH. Morau Paris 1926. L'art des jardins a l'exposition des arts décoratifs. Inhoud map:...
Huidig bod: € 250,00
Bied nu! Doe een bod

Boek De roep van het paradijs - 150 jaar Antwerpse Zoo

Specificaties : Auteur : Roland Baetens Uitgeverij : Lannoo ISBN : 9789020918748 Bindwijze : Linnen band met stofomslag Aantal...
Huidig bod: € 4,20
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 69 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account