Lopende veilingen

1 - 10 van 6 veilingen

Sorteren op

Messenset Solingen met Zilveren handvat(800)

Set 2 keer 6 messenRoestvrij staal Zilveren handvat Mooie vintage staat
Huidig bod: € 58,31
Bied nu! Doe een bod

Set van 12 verzilverde Franse lepelhouders

Twaalf verzilverde bestekhouders in zeer goede staat. Lichte gebruikssporen merkbaar. Deze houders werden gemaakt in Frankrijk, midden 20ste...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

Vintage Set (taartschep + gebakstang +2 koffielepels)

Vintage decoratieve taartschep in zijn origineel doosje, L 30 cm. + twee koffielepels (Belgium, Holland), L 11.3 cm. Merk : Derby...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Prachtige rood koperen pollepel + 2 pannen

De grote pollepel is doodgewoon mooi om in de keuken te hangen als decoratie. Lange steel is versierd met halve cirkels Lengte : 57 cm...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Verzameling verzilverde lepels

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Verzameling verzilverde lepels met verschillende thema's.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Bestek-12 messen-Rostfrei solingen

Afhaalpunt Tienen Set van 12 messen Rostfrei solingen
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 6 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account