1 - 10 van 11 veilingen

Set van 12 vintage lepeltjes

Afhaalpunt Tienen Vintage gestempeld 24 GR
Huidig bod: € 5,53

Prachtige picknickmand met toebehoren

Huidig bod: € 75,00

Bestekkoffer

Afhaalpunt Tienen 6x mes, vork, lepel en dessertlepel in stainless steel met kunststof heft afmeting koffer 25 x 32 x 5 cm
Huidig bod: € 10,51

Wijnfleshouder - Artihove

Huidig bod: € 15,75

Bestekkoffer met verzilverd servies

Huidig bod: € 69,58

Zilveren Strooilepel

Huidig bod: € 6,30

Zilveren Suikertang

Huidig bod: € 3,69

Messenset: WEBER & KOCHMANN + Diplomatenkoffer

Huidig bod: € 13,65

Verzilverde koffie thee-set, 4 delig, gesigneerd, Kayser

Huidig bod: € 34,65

metalen gevlochten ijs-emmer met deksel en grijper.

metalen is-emmer gevlochen deksel en grijper 3 delig made in : spain in zeer mooie staat
Huidig bod: € 63,00
1 - 10 van 11 veilingen