Lopende veilingen

1 - 10 van 14 veilingen

Sorteren op

Rieten Picknickmand met Toebehoren

De Kringwinkel Geel   4 persoons picknickmand gevuld met benodigdheden voor een aangename picknick. In deze met aan de binnenk...
Huidig bod: € 9,65
Bied nu! Doe een bod

Bestekkoffer 1

Afhaalpunt Tienen het bestek is langs achterzijde gemerkt met "silber" set bestaande uit: 11 grote vorken, 12 soeplepels, ...
Huidig bod: € 87,15
Bied nu! Doe een bod

E.P.N.S. Verzilverde bekers (6 stuks)

Prachtige set verzilverde goblets. Of coupejes op een voetje. Ze lijken op cognacglazen maar dan met een hogere voet. Ook heel gesc...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

12 rode Melitta-tassen - retro

Jaren '70 - originele Melitta  Dé Melitta tassen : 12 stuks in het rood Ideaal voor thee, koffie, enz.... Hoogte : ...
Huidig bod: € 2,10
Bied nu! Doe een bod

12 Verzilverde bestekonderleggers

Deze bestekonderleggers zijn oorspronkelijk gekocht bij De Reuck te Gent. Sec en mooi model. Verzilverd. Lengte : 9 cm Lengte do...
Huidig bod: € 21,83
Bied nu! Doe een bod

Jaren '60 : ventilator + valieske + verrekijker + 2 tassen en prikkers

Leuke items van vroeger - jaren '50-'60 - Het koffertje met sleutel bijgevoegd, multigebruik (25 x 25 cm) - 2 leuke tassen van...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Zilveren bestek

Foto's maken deel uit van de beschrijving.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Verzilverd Pillendoosje

De Kringwinkel Laakdal   Een mooi verzilverd pillendoosje met kliksluiting in de stijl van de antieke zakhorloges. Dit charman...
Huidig bod: € 3,69
Bied nu! Doe een bod

Bestek koffer 2

Afhaalpunt Tienen verzilverd set bestaande uit: 12 messen, 12 soeplepels, 12 vorken, 12 koffielepels, een salade lepel, een sauslepe...
Huidig bod: € 37,22
Bied nu! Doe een bod

Universeel Mes Piet Huysentruyt

De Kringwinkel Geel   Universeel mes van voormalige Tv-kok: Piet Huysentruyt ("De Jeroen Meus van de vorige generatie":...
Huidig bod: € 3,15
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 14 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account