Lopende veilingen

1 - 10 van 10 veilingen

Sorteren op

2 koperen pannen (één met deksel)

  Opgelet! Deze veiling kan niet bezichtigd en enkel opgestuurd worden. 2 Prachtige rood koperen potten/pannen De ene is volle...
Huidig bod: € 6,29
Bied nu! Doe een bod

Grote Rasp + pepermolen + keukentimer - ALESSI

Prachtige kaasrasp, genaamd Todo - Alessi, in hout en roestvrij staal Ontwerper : Richard Sapper Afmetingen : HxB = 47 x 10 cm Perf...
Huidig bod: € 55,15
Bied nu! Doe een bod

Vintage chrome snijmachine - manueel - jaren '60

Vintage handsnijmachine van het merk Graef, made in Germany. Geheel roestvrij staal met wel enkele gebruikssporen. Jaren '60 ...
Huidig bod: € 42,10
Bied nu! Doe een bod

Bestekkoffer Solingen

24 delige bestekkoffer van: GI Design Solingen. De koffer heeft als inhoud: 2 x verschillende vleesscharen,1 x slijpstaaf, 1 x kapmes, 6 ...
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

koperen stempel met vijzel

Huidig bod: € 25,00
Bied nu! Doe een bod

Survival mes / Rambo mes

Legendarisch survival-mes dat vooral bekend werd door de eerste Rambo films. Vandaar dat dit trekkers-mes in de volksmond beter bekend is on...
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Messenset Masterline in handige opbergmap

9-delige messenset van Masterline, bestaande uit : - koksmes - vleesmes - vleesvork - hakbijl - brood- of diepvriesmes - t...
Huidig bod: € 26,70
Bied nu! Doe een bod

oud Slabestek Koperkleur in Originele doos

Zeer mooi stel Slabestek in massief  koper met houten handvat In originele verpakking
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

2 Gietijzeren wijnrekjes

2 mooie rekjes, tesamen goed voor 12 flessen wijn... of iets anders. In gietijzer en ze zijn beide versierd met druivenbladeren. ...
Huidig bod: € 3,15
Bied nu! Doe een bod

146-delig verzilverd Solingen bestek in houten kist

Solingen Silber 100 (Germany) 146 delig antieke verzilverd bestek in houten kist (zonder bovenkant). Een uitgebreid pleet bestek in lu...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 10 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account