Lopende veilingen

1 - 10 van 9 veilingen

Sorteren op

114 DELIGE BESTEKKOFFER - JEAN COUZON

is gesigneerd met JEAN COUZON logo FRANCE jaar 1947 - 1949 het bestek is mooi onderhouden nooit of toch nauwelijks gebruikt toch...
Huidig bod: € 92,63
Bied nu! Doe een bod

20 zakmessen Zweden in lederen etui

20 prachtige zakmessen, afkomstig uit Zweden Ze hebben allemaal een mooi lederen etui Gegraveerd op lemetten : Morakniv Sweden ...
Huidig bod: € 102,15
Bied nu! Doe een bod

6-Delige Wijn Set in Koffertje

6-delige Wijnsetje in houten opbergbox. In dit opbergkoffertje zit het volgende: - Pull-it kurkentrekker. - Flessenstop. - Wijnt...
Huidig bod: € 13,43
Bied nu! Doe een bod

3 Mooie blikken dozen

Blikken dozen zijn altijd praktisch voor al die dingen die je niet weet waar leggen en niet kan weggooien, of ze hebben een duidelijk doel, ...
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod

Prachtige kruik, Carrol Boyes

Prachtige kruik - handvat met aan het einde een mooie krul. Heel stijlvol. Carrol Boyes  is een iconische Zuid-Afrikaanse ...
Huidig bod: € 32,55
Bied nu! Doe een bod

7 dozen goudkleurig bestek, vorm bamboe

Heel mooi bestek in de vorm van bamboestokken - goudkleurig. - 2 dozen met kleine lepeltjes (totaal 11 stuks) - 2 dozen met grote vorken (...
Huidig bod: € 55,15
Bied nu! Doe een bod

Set van 3 oude blikken dozen van het koningshuis

3 oude blikken dozen met: Koningin Astrid en kinderen: Boudewijn, Albert en Josephine-Charlotte de dozen zijn oud en gebruikt
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Apparaat om flessen van kurk te voorzien, Portugal

Zo handig, zelf je flessen voorzien van een kurken stop. Voor mensen die zelf wijn maken, winkels, wijnhandelaars... Merk : Arrol...
Huidig bod: € 5,10
Bied nu! Doe een bod

Solingen bestek 51 delig - compleet

Chroom - Nikkel en Staal 18/10 23/24 karaat goud verguld 12 messen - 12 vorken - 12 lepels - 12 koffielepels - pollepel - grote vork e...
Huidig bod: € 27,90
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 9 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account