1 - 10 van 16 veilingen

Rode Emaille Melkkit, 4 Liter

Huidig bod: € 14,40

Picknick Rugzak

Huidig bod: € 21,00

37 Delig Tinnen Bestek

Huidig bod: € 8,40

Revelation van Tide 92 Delig Bestek

Huidig bod: € 31,50

Christofle - Serveer Lepel en Vork

Huidig bod: € 12,60

GES Bestek 51 stuks

Afhaalpunt Tienen GES Bestek 51 stuks Gustav Ebel Solingen Verzilverd
Huidig bod: € 20,00

24K verguld 6 dessertvorkjes en 6 theelepeltjes, gesigneerd;Solingen in orginele opbergdoosjes

2 maal 6 stuks in opbergdoosjes set 6 dessertvorkjes en 6 theelepeltjes 24K verguld Gesigneerd; Solingen in perfecte staat
Huidig bod: € 42,10

Verzilverde tafelcitroenpersjes D.R.P. Mussbach (5)

Huidig bod: € 12,59

Wiskemann verzilverd bestek - 114 delig

Huidig bod: € 50,00

Vintage bestek

Afhaalpunt Tienen Vintage bestek 6 messen en 6 vorken houten handvaten
Huidig bod: € 5,26
1 - 10 van 16 veilingen