1 - 10 van 7 veilingen

Duo molens voor de keuken, Paul Bocuse

Huidig bod: € 17,51

6 Vergulde Solingen Dessertlepeltjes in Opbergdoosje

Huidig bod: € 10,35

Verzilverde vorkjes en lepeltjes bloemenmotief

Kleine verzilverde vorkjes en lepeltjes met bloemenmotief 12 Vorkjes 2 korte lepeltjes 1 Iets langere lepel
Huidig bod: € 5,78

12 kleine bloemstukjes porselein, made in England

Huidig bod: € 15,75

Mes en vork in omhulsel, op pootjes - voor op de tafel

Huidig bod: € 1,50

12 Bestekonderleggers Val Saint Lambert in doos

Huidig bod: € 33,26

Vintage weegschaal, gemerkt: Carrin&co

Vintage weegschaal gemerkt: Carrin&co in mooie werkende staat geen glas aan de achterzijde
Huidig bod: € 29,13
1 - 10 van 7 veilingen