1 - 10 van 6 veilingen

3 brocante messensets

Huidig bod: € 26,25

Lepel en vorkenset

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Lepel en vorkenset in koffer. 11 vorken en 13 lepels. Gemerkt Laderier.
Huidig bod: € 36,34

Vintage handgeschilderd kinderservies

Huidig bod: € 19,58

58-delig Bestek Set (Door en Door Roestvrij)

Huidig bod: € 10,51

5 delig Art-Deco olie azijn peper en zout tafelset

Art-deco tafelsetje 5 delig de flesjes tonen hier en daar wat kleine beschadigingen aan de bovenkant 5 zie fotos)
Huidig bod: € 25,00

Verzilverd peper- en zoutvatje + mosterdpotje + plateau

Huidig bod: € 10,00
1 - 10 van 6 veilingen