10 - 19 van 38 veilingen

Vintage vergulde 18 KGP halsketting

Deze mooi halsketting heeft een mooie schakel en is gemerkt met 18 KGP Lengte is 72cm gewicht is 9 gr
Huidig bod: € 6,15

Vintage halsketting met art-deco motief

Mooie metaaldraad halsketting met hangers in art-deco motief. 40 cm lang verlengbaar naar 48cm gewicht: 25 gr
Huidig bod: € 3,51

Zilverkleurige halsketting speciale schakel

Mooie vintage schakelketting, Zilverkleurig geen markering. 46 cm lang 13 gr
Huidig bod: € 3,33

vintage halsketting 70's motief

mooie metalen halsketting met een hanger met '60/'70 motief (retro oranje/zwart) 46cm lang, 27gr
Huidig bod: € 3,51

vintage Halsketting van Pilgrim

Huidig bod: € 3,33

halsketting zilverkleurig

Mooi platte schakelketting. Zilverkleurig 16 gr 45cm lang
Huidig bod: € 3,16

Speciale Bruine 'Luxottica' zonnebril.

Afhaalpunt: Tienen. Speciale Bruine zonnebril. Van het merk  'Luxottica'. Type 773. Vervaardigd in Italië.
Huidig bod: € 2,34

Grote modieuze zwarte 'Dior' zonnebril.

Afhaalpunt: Tienen. Grote modieuze zwarte zonnebril. Vervaardigd in Italië. Van het merk Dior. Type SL9312.
Huidig bod: € 26,83

D&G zonnebril voor heren.

Huidig bod: € 16,80

Antiek Art-Nouveau handtas mesh

Huidig bod: € 15,76
10 - 19 van 38 veilingen