1 - 10 van 26 veilingen

Lederen draagkoffertje.

Huidig bod: € 2,35

Blauwe vintage Pan Am sporttas.

Huidig bod: € 39,52

lederen francinel handtas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Zwarte lederen francinel handtas met 2 binnendelen en 2 kleine binnenvakjes. In goede staat.
Huidig bod: € 2,60

Groene opbergtas/rugzak voor Djembe (PULS)

Huidig bod: € 10,00

Elegante rode lederen handtas met schouderband (Mazarin).

Huidig bod: € 33,10

Bruine handtas met slangenleren motief en met schouderband.

Huidig bod: € 9,00

Nerts sjaal.

Afhaalpunt: Tienen. Echte nerts. Om over de schouders te dragen.
Huidig bod: € 2,00

Bordeaux/bruine herendas gemerkt Gucci, made in Italy

Huidig bod: € 6,24

Huidig bod: € 21,00

Prachtige, grote foulard , getekend Jean-Louis Scherrer, Paris

Heel mooie foulard, getekend Jean-Louis Scherrer, Paris Prachtig blauw, groen en bruin gekleurd, vierkant model Als nieuw!
Huidig bod: € 31,72
1 - 10 van 26 veilingen