Lopende veilingen

1 - 10 van 29 veilingen

Sorteren op

handtas gemerkt Louis Vuitton - EXTRA FOTO'S EN INFO

Een waarschijnlijk authentieke Louis Vuitton handtas. Met certificaat in envelop. De afwerking is onberispelijk. Vertoont amper gebruiksspor...
Huidig bod: € 160,17
Bied nu! Doe een bod

Vintage Kindernaaimachine

Dit naaimachine van Regina was te koop in de speelgoedketen van Christiaensen te Antwerpen of Brussel. Het is made in Germany - Berlin - US...
Huidig bod: € 22,17
Bied nu! Doe een bod

Reistas (dierenhuid)

Afhaalpunt Tienen  Reistas (dierenhuid) met handvaten en sluitriempjes
Huidig bod: € 47,24
Bied nu! Doe een bod

Lederen bruine akten tas (Vogue).

Afhaalpunt: Tienen. Lederen bruine aktentas. Voorzien van een metalen slotje (sleuteltje ontbreekt). Voorzien van 2 binnen comparti...
Huidig bod: € 13,81
Bied nu! Doe een bod

Ascot horloge

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Horloge van Ascot, het horloge is in goede staat maar vertoont enige gebruikssporen. Het horloge is nie...
Huidig bod: € 7,22
Bied nu! Doe een bod

Vintage Zonnebril - Annie Saral Paris

Vintage item uit 1960. Annie Saral Paris. Made in France.  
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

Oud Arabisch (?) juwelenkistje

Oud juwelenkistje, vermoedelijk Arabisch Met de hand gemaakt Afgewerkt met emaillemotieven en beenderen binnenzijde afgewerkt met l...
Huidig bod: € 16,56
Bied nu! Doe een bod

Sjaaaltje gemerkt Collezioni Armani

Daarzichtig sjaaltje gemerkt Collezioni Armani. Paars met bloemen en bolletjes motief.
Huidig bod: € 2,99
Bied nu! Doe een bod

Vintage Schoudertas Zwart gemerkt Nathan

Zwart Fijn Leer schoudertas binnenkant een zijzakje met ritssluiting Aan de binnenzijde goudkleurig gemerkt Nathan.
Huidig bod: € 50,42
Bied nu! Doe een bod

Vintage Schoudertas Bruin gemerkt Nathan

Klein Lederen bruine elegante schoudertas Aan de binnenzijde indruk 'Nathan'
Huidig bod: € 28,96
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 29 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account