Lopende veilingen

1 - 10 van 76 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Zwarte retro aktentas

Afhaalpunt Tienen Aktentas uit kunstleder voorzien van metalen sloten en een robuust metalen handvat. Verdeeld in 4 vakken binnenin wa...
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Hoed van het merk: Wegener

Mooie dressuurhoed van het Duitse merk: Wegener dat al hoeden maakt sinds 1817. De maat van deze elegante hoed is: 59 Volgens het etik...
Huidig bod: € 17,85
Bied nu! Doe een bod

Handtas in Retro Radio Stijl

Prachtige vintagestijl handtas in de vorm van een 50's radio. De handtas is in gebruikte maar goede staat te noemen.   Afm...
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen Terrier

Mooi porseleinen beeld van een terriër. In uitstekende staat. Gemerkt en genummerd. Mooie details en kleuren, afgewerkt met glanze...
Huidig bod: € 52,50
Bied nu! Doe een bod

Amethist armband

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Armband met 3 banden gemaakt uit amethist.
Huidig bod: € 21,05
Bied nu! Doe een bod

Pierre Cardin handtas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Rode lederen handtas van Pierre Cardin, gemaakt in frankrijk. Lichte ouderdomssporen.
Huidig bod: € 28,29
Bied nu! Doe een bod

Filigree broche zilver

Mooie filigree broche, antiek zilver, waarschijnlijk zuiderse (Spanje- Portugal?) herkomst. 6 gr  
Huidig bod: € 22,63
Bied nu! Doe een bod

vintage clipsoorbellen met geslepen glas

Vintage oorbellen, clips met mooi facet geslepen glas. 3 gr    
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Tradionele schilderkunst broche Hindelooper

Mooie volkse schilderkunst in brochevorm van Tryncke Lo - Hofstra afm: 6x4 cm  hout
Huidig bod: € 2,10
Bied nu! Doe een bod

Vintage Reminiscence oorbellen clips

Clips oorbellen met stempel Reminiscence is een Frans juwelen- en parfumhuis dat in 1970 is opgericht door Zoe Coste en Nino Amaddeo. Ze ...
Huidig bod: € 6,93
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 76 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account