Lopende veilingen

1 - 10 van 84 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Longchamp tas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Bruine lederen Longchamp gemerkte tas. 1 vak binnenin. Lichte gebruikssporen, zie op foto’s of ko...
Huidig bod: € 22,60
Bied nu! Doe een bod

Michael Kors horloge.

Afhaalpunt: Tienen. Brons en zwart kleurige horloge met wijzers en Romeinse cijfers. Met bijbehorend opbergdoosje. Van het prestigi...
Huidig bod: € 77,19
Bied nu! Doe een bod

Grote modieuze bruine 'Arizona' zonnebril.

Afhaalpunt: Tienen. Grote modieuze bruine 'Arizona' zonnebril. Afmeting: 13 x 14 x 6 cm
Huidig bod: € 6,30
Bied nu! Doe een bod

Modieuze 'Ray ban' zonnebril, met houder.

Afhaalpunt: Tienen. Modieuze Bruine 'Ray ban' zonnebril, met originele zwarte houder. Groene bril met zwart montuur.  ...
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Parel halsketting

Beeldschone Parelhalsketting in 3 lagen, meestal geknoopt tot een ketting. Op die manier liggen ze niet tegen elkaar waardoor ze w...
Huidig bod: € 55,54
Bied nu! Doe een bod

armband met fijne sier parels

Heel fijn armbandje met een stevige slotje in 3 lagen 2 buitenste lagen met witte parels middenstuk paarse parels Zeer mooi voor de zomer...
Huidig bod: € 22,15
Bied nu! Doe een bod

Set Swiba knoop set + Imra Wol-Cutter

De hobby voor het hele gezin, maak de mooiste tapijt in de korste tijd Vintage Imra Wol-cutter Made in Germany
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage Alain Mikli Zonnebril

ALAIN MIKLI 0005 Vintage limited edition 30 jaren . Slechts 600 stuks wereldwijd. Kleur : Zwart en Rood. Dit model (251/600) is&...
Huidig bod: € 44,56
Bied nu! Doe een bod

Prachtig tasje gemaakt van microparels.

Dit kleine trendy tasje is zowel geschikt als portefeuille en als kleine handtas. De handtas is afgewerkt met allerlei verschillende soorte...
Huidig bod: € 42,00
Bied nu! Doe een bod

Halsketting + armband zilver/verzilverd Pluim

Halsketting: in vorm van een pluim of tulp achteraan gespempeld Drumcek-taki 925 Afmeting: ketting lengte 41 cm Armband: Platte schake...
Huidig bod: € 3,15
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 84 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account