1 - 10 van 33 veilingen

Arthur & Aston boekentas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Lederen Arthur and Aston boekentas. De tas vertoont wat gebruikssporen. 40 x 30 cm +/-.
Huidig bod: € 34,76

vergulde ring

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Vergulde swarovski ring met steen.
Huidig bod: € 8,80

pettinati tas

Huidig bod: € 18,88

zilveren ketting met ringen

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) 925 gestempelde zilveren ketting met ringen en bollen. open lengte van 40 cm, diameter van 12 a 13 cm.
Huidig bod: € 45,00

Prada gemerkte tas

Huidig bod: € 69,30

Rayban zonnebril

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Rayban aviator zonnebril. In etui, lichte niet hinderlijke krasjes op het glas.
Huidig bod: € 23,90

Authentieke Mexicaanse Sombrero, Pigalle

Huidig bod: € 8,93

Delvaux Heren Portefeuille zwart

Huidig bod: € 30,15

Delvaux Black Double D vintage handtas

Huidig bod: € 525,00

Forge de Laguiole Peper- en zoutmolen

Huidig bod: € 99,00
1 - 10 van 33 veilingen